Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

jj (Pá, 8. 5. 2020 - 12:05)

jj. Nemůžeš o čekávat, že takhle intimně a provokativně budou psát mladí lidé a ještě k tomu uvedou adresu.

Návštěvník (Pá, 8. 5. 2020 - 14:05)

Není jedna ale každá jiná. Tak nekecej. Jestli máš postupně pac security tak poznáš, že to tak je. Jen mlžíš a chceš nabourat diskuzi.

Na druhou stranu tohle má hlavu a patu a tak mně to nesere zda to je jeden nebo deset pisálků.

Martina (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Pozdrav na chaloupku! Užívejte si vše krásně,protože bude prý krásně a tak i já vyjedu ven. Já si nejprve ani nevšimla toho zlého příspěvku ,ale ten člověk je asi ublíženej jinou ženou a tak má potřebu se mstít na těch,co mají lásku a zázemí. Z toho si přece nemusíš vůbec nic dělat. Ty máš v tomhle přece jano! Ahojky.

Pissík (Pá, 8. 5. 2020 - 11:05)

Ignorujte slizouna, Klárko škoda,že nebylo ranní čůrání třeba s nočníkem ,tak snad bude něco na chaloupce? Těším se. Jano Hrušková,kam ses ztratila? O Veronice z Vlašimi ani nemluvím. Tu od té doby,co ji sbalil Radim tak oba stagnují. Asi jí to zakázal sem psát, já kdyby moje holka sem psala o čůrání kdybych s ní chodil, taky bych asi neskákal radostí, to je fakt.

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 08:05)

Anetko myslím na tebe a posílám ti srdíčko . Jste ve Svojanově?

Aneta (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Ahoj Mirku. Jsme ve Svojanově a přijeli jsme včera navečer,proto jsem se moc neozývala. Ráno jsem potřebovala na záchod ale vylezla jsem zadem na záhrádku a zpívali ptáci a tak jsem se vyčůrala venku do trávy a ikdyž jsem byla plná po celé noci nešlo to hned hodně,ale čůrala jsem hodně až za chvíli a ze začátku to bylo jen slabší. Ale bylo toho tam hodně,protože jsem čůrala dlouho a už jsem vyčůrana a pipinku jsem si osušila kapesníčkem přímo tam. Teď jsem si vzala na sebe kalhoty a silonky nemám jen kalhotky takový světle modrý,trochu průsvitný,takže je vidět pod nima pipinka a ponožky na nohách mám,protože je teď po ránu venku chladněji. Holky od vedle tady jsou jen z ta z Jestřebí. Z Brna ne a tak nevím jestli přijede dnes. Děkuji za srdíčko, já ti zase napíšu jak budu čůrat. Psát se nestydím,ale před tebou bych se doopravdy vyčůrat to bych se ještě styděla. Třeba až se poznáme víc.

Mirek (Pá, 8. 5. 2020 - 08:05)

Kláro četl jsem ten hnus od Návštěvníka a musím a chci tě rád morálně podpořit, Vůbec se na názory toho chudáka neohlížej a ignoruj jej. Takový slinta tě nemůže zviklat. Držte se s Liborem!

Majka (Pá, 8. 5. 2020 - 09:05)

Mirku máš pravdu, já Kláře zavolám dnes ať se tím netrápí. Takovej slizoun sem píše tyhle sračky!

Klára (Pá, 8. 5. 2020 - 07:05)

prožili jsme krásnou noc,já se Liborovi dvakrát vyčůrala, jednou na dvorku už když Miška spala a Libor to vypil hned to moje čůrání z pod pipinky a podruhé už jen na záchodě jemu do ruky. Usnuli jsme ,že Libor zůstal v mé pipince a spinkali jsme a to bylo nádherné taky, teď mi dělá snídani a já vás mohu strašně ráda takto pozdravit. Půjdeme pak domů za mamčou a pojedeme na chaloupku a já asi s Liborem a mamča s Nikolou a Ťufíkem.

? (Pá, 8. 5. 2020 - 13:05)

Zůstal? Tak to ho má umělýho? Protože jinak si to neumím představit.

Bibi (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Naprosto souhlasím. Klárko a Libore užívejte společně štěstí. Za holky máš ode mne velký palec plus! Kluci musí milovat tvé příspěvky a my,holky, celý tvůj příběh.

Puluj (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Kláro omlouvám se vám za toho trotla,co vás tady nebetyčně uráží. Věřím,že vás to nijak nepoznamená. Jste silná osobnost s podporou mnohých z nás diskutujících.

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Vida, zlatokopka mu poprvé dá ve svém luxusním domě! Tak drahou k...u bys tedapohledal. Stehně mu nakonec dá kopačky a o všechno ho obere. V sedmnácti dost dobrý výkon přes prcinu! Vychčij se před ním a podrž mu a máš na co si jen pomyslíš. A matka to s tichým souhlasem podporuje a taky proč ne, dostala nový auto. Jakpak se vám jezdí v takové drahé káře,zadarmo?

69 (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Zamindrákovanej hajzle, dej těm lidem už pokoj a přestaň se do nich navážet. Tohle už přeháníš. Měl by ses jít léčit ze své nenávisti a závisti. Ta holka ani Libor ti nic neudělali, tak se na to vykašli. Proč to tedy tady čteš,když tě to sere? Jestli ti nějaká ženská ublížila,tak to chápu,ale neubližuj dalším ty.

Klára (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Miška už chrní nahoře a má tam svýho plyšákem a je to ok. Hezký večer všem.

Matlák (Čt, 7. 5. 2020 - 21:05)

Který holka mi dáte čůrání?

Klára (Čt, 7. 5. 2020 - 19:05)

Martino moc děkuju za to jak na mně myslíš a cítím, že mně más opravdu ráda a vážím si toho. Já jsem po večeři a Libor šel na domeček a já hned půjdu za ním a Niki odpoledne řekla, že zůstane s mamčou, že nám tam nechce překážet ale mamča mi pak volala, že NIkiu sebe plakala, a že chce být s námi. Já o tom jako nevím, ale teď ji vezmu s sebou aby tam byla s námi nahoře a my budeme dole. Na chaloupce je taky s Ťufíkem dole a my zase nahoře. Tak to snad bude nakonec dobrý. Libor mi dal velkou kytici růží na přivítanou do domečku a chci si to hodně prožít. O čůrání radši více příště. Dnes byl takový shon a tak jsme ještě venku nečůrali s Liborem a s holkama, ale večer se Liborovi vyčůrám určitě .

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 18:05)

Těch co to dovolí je málo, proto tady je každá holka,co sem napíše vzácná.

Šarlota (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

Koukal na mně kamarád když jsem se musela vyčůrat a nešlo to vydržet. Nepřeju vám to, on to pak o mně rozkecal a sdílel ty prožitky na netu. Hrozný. Jenže jinak bych byla pochcaná.

Bára (Čt, 7. 5. 2020 - 16:05)

To se mi stalo taky ale byl to cizí kluk a já už neměla volbu a muselo to jít ven. Úchyl zaručeně.

Reklama

Přidat komentář