Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

Klárko a bude čůrání pod viaduktem zítra?

Klára (Ne, 10. 5. 2020 - 19:05)

Už jsme doma po krásném víkendu. Libor odjel do Liberce,ale chce zase přijet v týdnu a být na domečku tady. Dnes už budeme v pelíšku s Niki a ona chce být dnes u mně a tak budeme zase spolu. Cestou zpět z Mikulášovic jsme chytli kolonu a tak bylo jasný, že to s čůráním domů nevydržíme a tak jsme si potom zastavily a čůraly jsme hned u polní cesty,kam jsme odbočily trochu ze silnice. Obě jsme měly pipinky plné a já i Niki hned měla rychlý a delší čůrání. Půjdeme za chvíli do pelíšku ,včera jsme šly spinkat pozdě a obě jsme v autě už usínaly. Takže ještě do koupelny s pak už pelíškování a asi budeme brzy chrnět.

Pavlína (Ne, 10. 5. 2020 - 22:05)

Já se připojuji k Martině a jsem ráda,že to nové bydlení nakonec nebude tak velký problém pro Nikolu a že se nebude tím trápit. Držím vám všem palce!

Martina (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

Pozdravuju,vidíš Klárko,ono se to s tím domečkem poddá a bude to v klidu. Tak krásný pelíškový sny!

Klára (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

Moc děkuji. I tobě hezkou dobrou noc. Máš někoho taky na pelíškovaní?

Pulec (Ne, 10. 5. 2020 - 18:05)

Ahoj tak jak se všichni máte žádný unik do kalhotek

Klára (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Sedím na zápraží a piju kafe a Libor ještě pospává.včera jsme byli na výletě po okolí a večer pět poseděli u ohýnku. Večer jsme ohýnek počůrali a Niki se nestyděla před Liborem a počůrala ho taky a celkem hodně, ale Libor byl v klidu a byla to sranda. Já měla ranní čůrání klasický tedy vydatný protože jsem měla bříško plný po noci nd jsem udělala prudký proud na rozdíl od včerejšího rána. Niki teď je tady za mnou a běží rychle čůrat do trávy taky. Už jí to jde,už čůrá a čůrá taky hodně. Už to asi bude,už čůrá míň. Už to je. Ona se chce pomazlit,jo,tak zatím.

Mirek (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

To je super! HOLKY,vy to umíte nejen vyčůrat,ale i popsat. Moc pěkný probuzení. Já jsem teď ale zvědavý co vytvoří z pipinky i Anetka jestli se ozve. Já mám moc rád dívčí čůrání . Hezký den vám na chalupu počůrejte tam toho hodně a napište. Díky moc.

Aneta (Ne, 10. 5. 2020 - 09:05)

Mirku ahoj, čůrala jsem jen na záchodě, ale přes den budu čůrat venku a napíšu ti. Včera jdeme byli na oplátku u Moniky a tam se moc čůrat venku nedá, je tam vidět ikdyž mají ohniště a tak jsme čůrala jen jednouna záchodě u nich.

Mirek (Ne, 10. 5. 2020 - 09:05)

Anetko vyčůrej pro mně z pipinky ten nejkrásnější proud. Budu se těšit, posílám ti sluníčka.

Aneta (Ne, 10. 5. 2020 - 11:05)

Moje sluníčko, vyčůrala jsem se na zahradě v klidu,stáhla jsem si kalhotky,sukni zvedla a na bobečku jsem si opět nožky hodně roztáhla a už jsem musela hned čůrat a rychle jsem udělala proud a tak jsem si prsty pipinku ještě roztáhla víc a zevnitř mi to čůrání stříkalo hodně dopředu a dírka odkud to šlo byla plná toho proudu až to bylo hotový. Držela jsem to hodně dlouho a pak jsem tolik vyčůrala.

Mirek (Ne, 10. 5. 2020 - 12:05)

Nádhera a já jsem z tebe mokrej Anetko. Já chci čůrat s tebou.

Aneta (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Myslím to samý jako že nejsi počůranej jako malej ale jako velkej kluk.....

Mirek (Ne, 10. 5. 2020 - 13:05)

Jako velkej,.....já jsem z tebe úplně hotovej. Já se toužím s tebou potkat a čůrat

Aneta (Ne, 10. 5. 2020 - 14:05)

To je krásný jak ty na mně reaguješ na dálku až se z toho.....u nás se říká ne že se kluk udělá, ale že se kluk uteče. Mě to moc vnitřně těší Mirku.

Inka (So, 9. 5. 2020 - 23:05)

Ok

Návštěvník (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Klára někde čůrá s Liborem a kromě Anety tady ostatní holky zavítaly jen krátce a odmlčely se. Ona ne každá holka je schopna psát o těchto věcech.

Pissík (So, 9. 5. 2020 - 22:05)

Holky kde jste? No jo,ono je hezky a tak se budu těšit třeba zítra.

Michal (So, 9. 5. 2020 - 20:05)

Anetko zkus se třeba podívat na půdu jestli tam třeba nemáte schovanej nočník z tvého dětství. Jinak Klarko proč si nekoupíte nějaký větší plastový nočník pro větší děti, bylo by to pohodlnější a mohli by jste si na něj sednout a zavzpomínat na to když jste byli ještě malý:-)

Aneta (So, 9. 5. 2020 - 13:05)

Už to je. Vzadu na zahradě jsem se schovala a hned na bobečku to šlo. Dala jsem nohy hodně od sebe a pipinku pod sebou dopředu a už jsem dělala malý oblouček jak jsem čůrala hodně až jsem pipinku měla tak roztaženou,že jsem viděla až odkud to proudilo. Už mně to nebolelo,jen ráno.

Reklama

Přidat komentář