Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

nechutný

Kikina (Po, 11. 5. 2020 - 20:05)

Tak to nečti.

Peefreak (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

Moc fajn je dělat "přímé přenosy" z čurání. Holka, když se jí moc chce, ti zavolá, a ty posloucháš v mobilu, jak krásně čurá. Nejlíp je to slyšet na záchodě - ten cvrkot do mísy. Pokud potřebuješ taky, tak se můžeš přidat. Poslouchá pak zase ona. Dělali jsme to s jednou holkou,a bylo to moc fajn.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 10:05)

Holky, je ve vašem čůrání nějaký rozdíl, když při tom máte menstruaci?

Prosím tě, (Po, 11. 5. 2020 - 13:05)

kluk, kterej to píše, tohle neřeší.

Návštěvník (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

tak jasný, možná proto mě to zajímá, chápu, že některé z vás se o tom stydí mluvit, ale kdyby tu byla nějaká, co s tim nemá problém, tak budu rád, když mi to objasní :)

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

To se budu moc těšit holky,Luki tys musel být v extázi,tohle já zažít...Anetko dobré ráno, sluníčko moje,vyčůrej se prosím pro mně.

Aneta (Po, 11. 5. 2020 - 08:05)

Ahoj Mirku já budu pro tebe čůrat přes den a ráda. Teď jsem taky čůrala ale na záchodě ale i to druhý. Vezmu si sukni na den a kalhotky mám růžový a silonky,ale jestli bude teplo tak si je svlíknu. Mám kratší sukni modrou. Taky ti přeju hezký den.

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 09:05)

Moc se těším Anetko.

Aneta (Po, 11. 5. 2020 - 11:05)

Už to šlo. Hned tady venku jsem u zdi kalhotky dolů,sukne8 trochu výš nad zadeček a pipinka se mi ihned rozčůrala a uvnitř se mi chtělo tak nutně, že z toho byl prudký proud a velká loužička a pak šel ještě mírný proud a celou pipinku jsem měla úplně mokrou a kapesníček jsem zapomněla a tak jsem se jen oklepala,ale stejně jsem vnímala trochu vlhké kalhotky, ale brzy to bylo ok. Tak a jsem prázdná.

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 12:05)

Já už jsem taky prázdnej, já chci s tebou čůrat a poznat tě ,vidíš,že jsem se pro tebe úplně láskou pomokřil. Já tě moc chci Anetko.

Aneta (Po, 11. 5. 2020 - 14:05)

Opravdu moc hezky reaguješ. Přemýšlím jestli bys nechtěl přijet za námi do Svojanova. Mně to začíná lákat. Třeba si napíšeme a pak si dáme kontakt. Já už se s tebou možná stydět vyčůrat nebudu. Už jsem vyčůrám. Po obědě se mi chtělo brzy a udělala jsem z pipinky rychlý krátký proud. Měla jsem kávu a colu. Tak asi z toho to chtělo hned ven.

Mirek (Po, 11. 5. 2020 - 15:05)

To by bylo fantastický! Přijel bych jak řekneš . Uvidíš,že si užijeme všechno hezké i s čůráním. Já jsem šťastný!

Klára (Po, 11. 5. 2020 - 07:05)

Ještě se trochu pelíškujeme a byly jsme čůrat ,Niki jen nastavila pipinku nad záchod už to teklo a byla plná a tak vyčůrala hodně a já pak taky a větším proudem ale už máme pipinky a bříška hezký prázdný a tak ještě budeme lenošit. Asi půjdeme odpoledne ven a tak se Šišmíšo a Pissíku třeba vyčůrame pod viaduktem. Mně se tam čůrá moc dobře a vždycky udělám bohatý proud až do úplného vyčůráni.

Luki (Ne, 10. 5. 2020 - 23:05)

Moje drahá jednou rychle potřebovala chcát. Byli jsme opilí z hospody. Já to strašně chtěl vidět až do kundičky. Svlíkl jsem ji spodní prádlo, z ní z kundy vyšel silný proud moče. Ta se mohla uchcat. Nechal jsem si to všechno proudit na obličej, něco z toho jsem i s rozkoší vypil. Jak dochcala do tý její mokrý kundičky jsem strčil můj flák ,zasténala blahem a já tekl jako blázen.

Sedmnáctý (Ne, 10. 5. 2020 - 22:05)

xvideos

Mirek (Ne, 10. 5. 2020 - 21:05)

Anetko myslím na tebe.Asi jste jeli domů a tak bude čůrání zítra? MOc se na to těším . Hezky se vyspinkej.

Šišmiš (Ne, 10. 5. 2020 - 20:05)

Klárko a bude čůrání pod viaduktem zítra?

Klára (Ne, 10. 5. 2020 - 19:05)

Už jsme doma po krásném víkendu. Libor odjel do Liberce,ale chce zase přijet v týdnu a být na domečku tady. Dnes už budeme v pelíšku s Niki a ona chce být dnes u mně a tak budeme zase spolu. Cestou zpět z Mikulášovic jsme chytli kolonu a tak bylo jasný, že to s čůráním domů nevydržíme a tak jsme si potom zastavily a čůraly jsme hned u polní cesty,kam jsme odbočily trochu ze silnice. Obě jsme měly pipinky plné a já i Niki hned měla rychlý a delší čůrání. Půjdeme za chvíli do pelíšku ,včera jsme šly spinkat pozdě a obě jsme v autě už usínaly. Takže ještě do koupelny s pak už pelíškování a asi budeme brzy chrnět.

Pavlína (Ne, 10. 5. 2020 - 22:05)

Já se připojuji k Martině a jsem ráda,že to nové bydlení nakonec nebude tak velký problém pro Nikolu a že se nebude tím trápit. Držím vám všem palce!

Reklama

Přidat komentář