Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Holky kam pojedete dnes?

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Holky kam pojedete dnes?

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Ty pojedou chcát pod viadukt a pak si to Klára rozdá večer s Liborem a Niki jestli to nahoře uslyší tak se vzruší sama a udělá si to v kalhotkách rukou stejně jako včera. Myslím, že už tyto věci vnímá velmi sugestivně. Já být Klárou, nechal bych jí doma u matky abych měla s Liborem klid na šukàní.

Aneta (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Mirku je to lepší,ale jsem slabá a prosím dnes jen tě pozdravím. Za všechno ti děkuju,ještě mám čaj a dietu a snad se mi to spraví,

Klára (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Dnes jsme se pelíškovaly a Niki si s pipinkou asi nehrála. Nevšimla jsem si,že by si rukou v kalhotkách něco dráždila na pipince. Vzbudily jsme se na záchod asi jako včera a než se ségra vykolébala z pelíšku já to už vypouštěla z bříška ,takže musela chvilku počkat ,takže se trochu kroutila a křížila nohy a přešlapovala,ale pak jsem ji pustila a pipinka se jí konečně taky mohla uvolnit a vyčůrat. Návštěvníku vložky používám taky občas,ale s tamponkem je to příjemnější a jsem na to víc zvyklá. Kamarádka má holčičí dny někdy tak výrazný,že musí mít pouze vložku, protože jí tampon nedělá dobře a má bolesti v pipince a jednou jí bylo ve škole až na omdlení z toho. Libor volal,že přijede dnes sem a chtěl by zůstat až do víkendu a asi opět budeme na chaloupce. Ségra prý udělá snídani do postele, tedy ona je už připravená od mamči a dnes večer už zase budeme spinkat na domečku tady vedle.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Klárko a proč nepoužíváš vložky? ty bysis nepočůrala

Puluj (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Souhlasím. Povedený soft piss.

Návštěvník (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

Klárko nevíš něco o Honičovi? Ten se po tom,co naletěl odmlčel, ale byli jste s ním na Zanzibaru. Jste v kontaktu? Díky moc za info.

Klára (St, 13. 5. 2020 - 08:05)

Návštěvníku,omlouvám se,ráno jsem přehlédla tvůj vzkaz. O Honičovi nic už bohužel nevím. Jeho asi zlomilo to,že pozval na Zanzibar holku a ta se s ním pak v Praze vůbec nesešla a on měl už zájezd zaplacený a nakonec jel s příbuznou a celý pobyt tam jen pil a byl hodně odtažitý i ohledně mně ikdyž to jednou zkoušel jako,že bychom mohli jít spolu čůrat,ale rázně jsem ho odmítla a pak tam balil holky ze zájezdu,ale každý den byl opilej a to se mi nelíbilo a v kontaktu nejsme ikdyž máme na sebe čísla,ale já mu nebudu volat.Myslím,že se tady ani od té doby na diskuzi neobjevil nebo snad jednou? Nevím,ale je mi to celkem jedno. On se asi hodně trápil tím,že ho ta holka podvedla a nepřišla a on tam stál s kyticí a v radosti,že našel tu správnou,ale stejně to mohl řešit jinak než alkoholem a tak.

Podpíčník (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

Moje řeč.

Oskar (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

Ty holky maj takovou výřečnost,že mně stojí okamžitě a udělám se.

Renča (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

Nebo ty máš velkou fantazii a funguje to. Není tajemstvím,že na podobných diskusích ti to pod dívčí jménem může psát i kluk, kterého to psaní a představa vzrušuje. Neříkám, že tyhle holky jsou kluci ale co ty víš. Jak bys pak reagoval?

Jane (Út, 12. 5. 2020 - 23:05)

Ty to nevíš? Já teda jen občas čtu, ono už je to nudný, ale tady se ví, že to píše jeden člověk asi muž, žena by to tak nepsala, někdy je to au au, jindy trapas

Oskar (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

To s mi dala brouka do hlavy 0). Snad bych to poznal. Ale když se mi tady reprezentuje holka jako holka,moje vědomí to přijme jako fakt a nepátrá dál . Ale kdyby to psal chlap? Dost úlet. Ale Aneta a Klára jsou fakt strašně autentický. To musí být holčičí styl,jsou tam takový detaily a pocity, který chlap nemá si myslím.

Jane (Út, 12. 5. 2020 - 23:05)

Naopak, to by holka nikdy nenapsala.

Renča (Út, 12. 5. 2020 - 22:05)

To je pravda, ten styl hlavně u Kláry je dost identický. U Anety váhám ,která holka v patnácti by takhle až panensky naivně do detailů popisovala klukovi,kterého nezná,co má na sobě a jak jí to teče z pipinky, když čůrá? Asi málokterá, ikdyž můžou být výjimky
a chce se tím zalíbit a provokovat.

Pissík (Út, 12. 5. 2020 - 21:05)

Holky, to je teda nářez. Já se dostal k netu až večer a souhlasím,že lepší než viadukt je to vaše čůrání na bruslích, ale super je i to hraní s pipinkou. Zase mám krásnější večer díky vám!

Mirek (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Anetko myslím na tebe a jestli už nenapíšeš nevadí,krásnou dobrou noc a těším se na čůrání s tebou. Snad někdy. Ani nevíš jakou mám v sobě touhu.

Aneta (Út, 12. 5. 2020 - 19:05)

Mirku já jsem v posteli a je mi špatně a rodičům taky a asi jsme snědli něco špatného,proto ti nepíšu. Maminku to chytlo odpoledne a mně asi kolem pátý a šlo mi to na obě strany a tak mám jen hořký čaj a nic radši nejím. Tak mi drž palce ať to zaspím a mám klidnou noc.

Mirek (St, 13. 5. 2020 - 07:05)

Anetko. Moc na tebe myslím. Už je ti líp? Jestli ne tak odpočívej a o čůrání si budeme psát až ti bude dobře. Mám tě moc rád a těším se až mi napíšeš.

Reklama

Přidat komentář