Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jakub (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Asi tak. Jsou tady tak dva týpci, co se snaží neustále nabourat celistvost diskuze. Kašlete na ně.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 23:05)

A jak naboural? Tím že napsal pravdu

Zdena (St, 13. 5. 2020 - 23:05)

Pravdu??? Možná tu svou neobjektivní. A pokud mu nikdo nepochlebuje a nesouhlasí už je zaškatulkován do skupiny virtuálních diskuterů vymyšlených jedním pisálkem. Fakt trapná konstrukce.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 21:05)

výplody nemocné hlavy.Stále dokola totéž: Klára a Nikol ve stejný čas močí a k tomu domyšlený príběh.A autor si tu dopisuje sám se sebou pod různými jmény

Puluj (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

A proč to tedy čteš? Závist? Nechápu. Už jsi trapný/trapná/.

Klára (St, 13. 5. 2020 - 17:05)

Byly jsme s Nikou venku na kolech a teď jsme doma. Libor nakonec ještě má práci a přijede až zítra,ale já budu na domečku se ségrou už dnes a budeme se tam pelíškovat. Dnes jsme se dojely podívat kousek k Jablonnému a zpátky a jednou jsme čůraly venku,protože jsme toho po obědě hodně vypily a měly jsme pipinky plný za chvíli. Tak jsme si našly klidný místo u lesíka a obě jsme to vedle sebe najednou pustily pod stromem . Mně to šlo ven rychle a prudce , Niki měla pipinku línější a čůrala ji trochu pomaleji ,ale nakonec jsme měly skoro stejně velký loužičky. Tak a jdeme připravit večeři i pro mamču a připravíme si věci na snídani do domečku na zítra. Těšila jsem se na Libora,ale teď na jaře a po tom viru mají hodně práce a pak mají další víc práce napodzim.

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 17:05)

Holky, máte v tom novém domě ještě nočník? Jestli jo vyčůráte se do něj?

Klára (St, 13. 5. 2020 - 20:05)

Máme ho tady. Docela jsme na něj zapomněly a tak to ráno zkusíme jestli ho vyčůráme celý jako minule. On má trochu menší kapacitu než ten co máme na chaloupce. Už jsme na domečku a půjdeme se pelíškovat a budeme si i hodně povídat . Mamča tady byla chvíli s náma,ale odešla domů,prý se na to zatím nezvykla,že jsme obě tady a je jí smutno taky a tak se jí nedivím a jestli Niki někdy bude u mamči a já tady s Liborem tak asi taky bude smutná ikdyž je to od nás sem jen malý kousek.

Martina (St, 13. 5. 2020 - 20:05)

Holky tak si to pěkně užívejte. A co ten nočník? Už jste přece velký. jedině tady pro kluky,který to láká a motivuje,ale proč ne zase . Je to taková provokativní hra, ale je pravda, že na společné čůrání může mít holka jen jednoho kluka a takového,kterého dobře zná, nejlépe se kterým chodí nebo žije. Však to Klírko můžes sama potvrdit. Tady u nás je chladno a prší a taky se půjdu pelíškovat,ale dnes sama a tak si něco přečtu. Mám tady velikou knihu o stromech ,kterou jsem dostala jako dárek od partnera a je moc krásná. Posílám vám do pelíšku snové kytičkové vzpomínky.

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 22:05)

Holky nočník - za něj se přimlouvám. A za viadukt nebo inlajny.

Pavel (St, 13. 5. 2020 - 15:05)

Včera jsem byl u kamarádky. Když jsem šel čůrat, tak to chtěla vidět. tak jsem jí vzal sebou na záchod. Ona si hned stáhla kalhotky a ukázala mi kundu. Okamžitě se mi postavil a nedostal jsem ze sebe ani kapku. Ale nechtěl jsem si ho vyhonit, protože se s ní zítra sejdu, tak abych neměl prázdné koule. Ale když jsem šel od ní domů, tak mi z toho dost bolelo břicho.

Kluk (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

Viděl jsem před pár minutama čůrat holku na bobku a nevsimla si vůbec, že se dívám. Mám to v hlavě až budu doma asi si to udělám rukou . Úplně mně to odzbrojilo a musím to udělat.

Emil (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

A utírala si jí po tom čůrání?

Kluk (St, 13. 5. 2020 - 14:05)

Jo a celou až dovnitř. A ten krásný zadek a proud chcaní z něj. Hustý!

Vašek (St, 13. 5. 2020 - 10:05)

To je škoda, Anetko nenech nás v tom. Jsi opravdu úžasná!

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Anetko ty už nám tedy nebudeš psát? Já tvé čůrání zbožňoval. To mi nemůžeš udělat

Aneta (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Mirku zavolej 735906782. Budeme si psát jinak a jen pro tebe a volat si.

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Holky kam pojedete dnes?

Pissík (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Holky kam pojedete dnes?

Návštěvník (St, 13. 5. 2020 - 09:05)

Ty pojedou chcát pod viadukt a pak si to Klára rozdá večer s Liborem a Niki jestli to nahoře uslyší tak se vzruší sama a udělá si to v kalhotkách rukou stejně jako včera. Myslím, že už tyto věci vnímá velmi sugestivně. Já být Klárou, nechal bych jí doma u matky abych měla s Liborem klid na šukàní.

Reklama

Přidat komentář