Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

No já se trochu nudím sama doma bez svého přítele. Projela jsem některé ty označené diskuze a asi by na tom mohlo být ale většina autorů těch označených příspěvků to jsou nezlobte se na mě tak absurdní blbosti že přeci musí být každému jasné že to jsou výmysly. Další problém je v tom že dnešní doba je tak hyper korektní až bych z toho zvracela. O ničem se nesmí mluvit nahlas a pak se všichni diví že je tu nějaký problém o kterém se před tím všichni tvářili že tady není. V síti jsem ještě neviděla ale působí to na mě velmi tendenčním dojmem a hlavně se tam řeší jenom důsledek problému a nikoliv jeho příčina. Takový dojem z toho mám. No nic už to tu nebudu spamovat. Chtěla jsem jenom napsat svoje postřehy.

Klára (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

To je velmi zajímavé, co jsi napsala i před tím. Přemýšlím o tom. Jsme slušně vychovaný a nikdy bych nedovolila Niki ,aby si v tomhle věku s někým psala jako já a už vůbec ,aby s někým chodila jako až tak, aby s ním něco měla. Ona je samozřejmě zvědavá a ptá se na ty věci a tak já ji to opatrně vysvětluju nebo mamča a to,že jsem dnes napsala ten zážitek s ní je asi proto,že jsem z toho byla hodně plná emocí a jak napsala Jarmila, taky v tom nevidím něco závadného ,už ale bych nedovolila takovéhle hrátky jí s někým. Libor je venku a budeme na domečku a zítra pojedeme na chaloupku ale asi odpoledne po práci nebo s Liborem pojedeme třeba dřív, uvidíme.

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

Já vím že jsi to nemyslela nijak ve zlém. Jak už jsem tu psala tak můj přítel má mladší sestru která je ve věku Niki a tak o těhlech věcech něco vím. Problém je v tom že o některých věcech se dneska nesmí mluvit ani potichu natož nahlas. Buďte v pohodě a nedělej si s tím hlavu.

Klára (Čt, 14. 5. 2020 - 18:05)

Ok. Děkuji . Jen bych tím psaním nechtěla Niki nijak ublížit. Budeme se s Liborem hezky pelíškovat a na chaloupce už zkusím houby najít a ozvu se. Tobě přeji taky hezký pelíškovaní s partnerem. Pa.

Martina (Čt, 14. 5. 2020 - 20:05)

Klárko pozdravuji z Polabí. Vůbec nepřemýšlej o tom, že bys Nikole nějak svým postojem ublížila. Naopak,myslím si,že jsi pro ní velká opora a ochránkyně i pro to, co jste musely prožít,když vás otec týral a bil. A to,co Nikola zkoumá je v tomhle věku běžné a jen ji chraň, aby se nedostala do situace,kdy by jí někdo třeba i z kamarádů chtěl zblížit se jinak než je dovolené. A tak se hezky pelíškujte a užujte si chaloupku na víkend a jestli najdeš nějaký houby tak mně tím hodně nalákáš a až se k vám zatoulám v létě,tak bych s tebou ráda na ty houby taky šla. Krásnou dobrou noc vám všem v novém.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 17:05)

Jenže teď frčí pedofilie, viz Síť

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Zetkař

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Zvukař se objevuje i na duchovních vláknech.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

J koukám, ale to už je asi fejk, to bylo u těch maturit taky, když se někdo snažil to nějak zamotat :)))). No, diskutujte, zdravím

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Tak se necháme překvapit. Já jsem klidná protože tu nikde nic protizákonného nepíšu. A tahle diskuze je úplně neškodná. Mrkněte třeba na kakání partnerky tam je to teď sraz psychopatů jak trefně podotknul Waco i když já si myslím že je to zase jenom jedna osoba. Na jiné diskuzi jsem tu četla jak někdo někoho nabádá k sebevraždě což je trestný čin. Ona doktorka jako taková je dost na hraně a někdy se sama divím že to tu pořád ještě funguje.

Martina (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Myslím,že tohle je neškodné. Jsou tu diskuze jako invest,sebevražda apod. A to je podle mně daleko horší. Veřejné jsou ke koupi knihy na téma sexuálního dozrávání mladých lidí. Myslím,že za hranou by byla diskuze jinde.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

JJ, ono tady šlo asi jen o ten dnešní příspěvek, ten byl za hranou.

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

A já bych zase řekla že tím z píše jako zív jakože že ho to nudí ale to je jenom můj odhad. Škoda že nám to nechce odhalit. Pravda je že psát na veřejnou diskuzi o masturbaci nezletilé je docela o hubu a už tady kvůli tomu byly problémy. Jako mě to nijak nepohoršuje ale najdou se tu i tací kteří by byli schopní kvůli tomu pomalu volat ospod nebo PČR takže bacha na to. Je pravda že se hodně zaměřuje na diskuze s tématikou plenky. Ale tam to všechno píše jeden neškodný chudák který jiný smysl života nemá. Zaslouží si politování ale nemyslím si že by byl společensky nějak nebezpečný. U nás na pokakávacím vlákně se zatím zetko neobjevil.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 16:05)

Já jen pamatuji, že tady byla kdysi diskuze, kde různí lidí nabízeli vystavení falešných maturitních vysvědčení za peníze. A pak to tam jednu delší dobu někdo takhle podobně značkoval až to skončilo. Jakoby policie. To nebude z nudy ale cílené.

Ja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

Myslim, ze Z znackuje jen pedofilni prispevky, proto tady doted nebyl

Kikina (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

To je pravda jenom částečně.

Ja (Čt, 14. 5. 2020 - 14:05)

No kdyz se podivas co ti Z znackuji, tak popisy sexu deti nebo nasili na detech. Nebo navade i deti k sexu a tak. Ta hranice je jasna

Hynek (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Zetkar bere náhodný vyber.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 15:05)

Taky si myslím, že jde cíleně po pedofilních příspěvkách.

Jana Hrušková (Čt, 14. 5. 2020 - 13:05)

Já sem nepíšu protože mi na to přišla starší ségra a seřvala mně, ale když si dám přezdívku tak to nepozná a začnu.

Reklama

Přidat komentář