Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Miki (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Pokd vím tak ho používají holky výjimečně v noci jen tady na chalupě protože WC je daleko, jak se tady psalo,ale souhlasím, že jde spíše o blbý zvyk. Na druhou stranu kdo z nás ráno nebo večer nešel čůrat ven když jsme bydleli třeba v chatě na dovče,tomu zase rozumím jako holka.

Klára (So, 16. 5. 2020 - 07:05)

Martino našli jsme jen jednoho kováře a v trávě špičky a to bylo vše. Ještě je asi brzy na houby. Jsem na zápraží, Libor se povaluje a spíš ještě chrní a já už s plnou pipinkou tady vydatně pokropila trávu. Dnes jsem nevím proč ani nešla na bobeček ale čůrala jsem v podřepu hezkyz výšky proudem do trávy. Niki má dole ticho a tak asi ještě chrní a tak ji nechám být. Jestli půjde ven nebo to bude mít nahonem a udělá to do nočníku nevím,ale já ji učím,že ráno když je světlo a není vyloženě zima tak už může na záchod nebo sem ven jako já a nočník jen v noci když bude nutný. Chceme se podívat do Schandau ,jestli nás už pustí za hranice a asi ještě bude zavřeno na koupání,ale jen tak se třeba projít kolem Labe. No kdyby bylo otevřeno tak samozřejmě hned jsme tam a dáme relax.Navečer chceme na zahrádku do hospůdky po dlouhé době posedět,už jsme si ji radši rezervovali stoleček dopředu.Jdu se ještě přitulit k Liborovi. Jestli se vzbudí,tak asi bude chtít do pipinky se spojit. On ráno někdy bývá hned velkej a dává mi hřejivou lásku i do bříška.

Pissík (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Příjemné to probuzení. Chtěl bych být Liborem...

Martina (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

Pozdrav na chaloupku z Polabí a krásný pelíškování plné lásky s Liborem. Jestlipak jste našli nějaký houbičky? Jsem zvědavá, užívejte pohodový víkend!

Šišmiš (Pá, 15. 5. 2020 - 18:05)

Je tu nějaký klid. Holky kde jste?

Klára (Pá, 15. 5. 2020 - 15:05)

Pozdravujeme z chaloupky a půjdeme na houby. U Vladařů mají otevřenou zahrádku a tak jsme si dali oběd a já pak čůrala u chaloupky hned a hodně a Libor byl natěšenej a pak chtěl hned pipinkování a udělali jsme to hned vevnitř. Mamča a NIki přijedou asi za hoďku a pak budeme společně relaxovat.

Jajda (Pá, 15. 5. 2020 - 11:05)

Včera mně sledoval při močení dobrý kamarád,co ho dlouho znám a už jsme jednou spolu čůrali oba a to bylo jiný, teď jsem musela sama a on se po očku díval.Bylo mi to víc nepříjemný než kdyby mi řekl,že se mu to líbí a díval se a dohodli bychom se,že mi to až zase tolik nevadí. Mám asi radši přímý názor.

Radka (Pá, 15. 5. 2020 - 16:05)

Normální člověk , když vidí někoho co v krajní nouzi to udělá i někde co jsou lidi tak to neřeší a dívá se jinam. Já jsem tak musela jednou u autobusový čekárny, protože to už povolovalo. Příjemný to nebylo,ale nikdo to opravdu neřešil. Snad je většina z nás normální.

Pissík (Pá, 15. 5. 2020 - 20:05)

To máš pravdu,ale dívčí čůrání je roztomilý a kluky láká.

Pavlína (Pá, 15. 5. 2020 - 10:05)

Holky přeji vám slunečný víkend. Taky mám volno a pojedu za rodiči na Světlou a do přírody.

! (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Tady chce být zase někdo zajímavej. Proč píšeš anglicky ,když reaguješ na český text? Jak průhedné!

Návštěvník (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Nebo má jen překladač, nemyslíš ?

Line producter (Pá, 15. 5. 2020 - 09:05)

Klára dońt you know a free girl around the age of twenty in your area who is interested in urinating? Thanks.

Pissík (Pá, 15. 5. 2020 - 08:05)

No prostě ti Kláro velmi závidím. Chtěl bych být Liborem a tak budu čekat na tvé čůrací zážitky z chaloupky,vím že víkendy píšeš méně,protože máš asi lepší program,ale máš tady hodně příznivců,kteří se těší. Tak nás nenech v zapomnění. Mimochodem já na houby taky chodím rád,ale ikdyž zapršelo myslím,že na ně bude ještě brzo.Pokud nesbíráš teda ty prašivkovitý,co já neznám. Jak to má pod kloboučkem čárky a není to žampion tak to jsou pro mně prašivky.

Klára (Pá, 15. 5. 2020 - 08:05)

Už jsme vypelíškovaný a NIki se rozhodla nám udělat snídani. S Liborem jsme se pelíškovali nádherněý i přes pipinku a on byl tak natěšený,že hned mi jí naplnil a ráno ještě jednou. Niki spinkala nahoře a byla vpohodě a tak si myslím,že tahle varianta,aby tady měla svůj pokojíček a mohla tady být tak je pro její psychiku lepší. Stejně si myslím, že nakonec tady bude jen občas a zvykne si,že je to jen kousek a nebude bulit,když bude doma s mamčou. Dohodli jsme se,že na chaloupku pojedu po snídani já s Liborem napřed a Niki s Ťufíkem a mamčou přijedou odpoledne. To my si chceme opravdu zajít poprvé letos tam na houby a jak znám Libora, tak to bude i s čůráním a já se mu vyčůrám ráda kdykoliv,ikdybych potřebovala třeba jen málo,protože se mu to líbí. Dnes jsem čůrala jan na záchodě ,protože jsem musela vyprázdnit celé bříško ne jen přes pipinku ,ale včera jsme s Liborem čůrali ještě venku když už Niki chrněla a měli jsme soukromí úplně.

Sedmnáctý (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Hlavně je to jedno. Mně ty osůbky oslovují brilantnim textem a dějem, tady souhlasím s Kikinou a navíc lehký provokativní soft piss tomu dává správný koření. Ano ten příběh už teče od stránky 22 a kdyby to měl psát jeden "debil tak by měl dostat spíš cenu za styl a vytrvalost, než být zde některými znevažován.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 22:05)

Asi máš v něčem pravdu. Ale ono to provokuje a svádí ke kritice,že je to nevěrohodné.

Návštěvník (Čt, 14. 5. 2020 - 21:05)

To jsou výplody fantazie nějakýho debila,většina postav je jeho práce.Mění styl a lepší se.Dřív to byl slovník starého muže obraty a slova velice zastaralé prostě jak duchna.Teď je jakoby další změna je to modernější a už nepíše za tolik postav.Jen pár a čeká kdo se chytí.Treba pokračuje někdo jiný.Přece mladá slečna nebude věčně prochcaná.Kdyby řekla že chodí na nočník ve škole a nebo klukovi tak by byla znemoznená navždy.A teď ta masturbace sestry to je přitažený trochu za chlupy.To jsou spíš erotické povídky z devadesátých let

Zdena (Čt, 14. 5. 2020 - 21:05)

Nesouhlasím a nejsem výmysl nějakýho debila, ale matka dvou dospívajících dětí. Kdokoliv kdo komunikuje s Klárou, potažmo s Miškou je malou skupinou Návštěvníků okamžitě zařazen do jeho skupiny. Paranoidní. A nočník? Holce je už třináct a nemá s tím problém když je například nemocná. Já myslím,že tihle Návštěvníci mají problém s tím,že již více jak rok od strany 22 tady jede příběh Kláry a závidí jeho linii a určitou vyjímečnost.

Reklama

Přidat komentář