Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Fantastický! Tak ,že při té představě jsem si pocákal ruku a břicho .

F. (Ne, 17. 5. 2020 - 06:05)

Byl jsem u známé a oba jsme se sešli na chodbě na záchod. Já ji začal líbat,ona ruku na kundičce a potřebovala nutně. Najednou jsme tam byli oba a vychcala dlouhej širokej proud já hned byl vzrušené že jsem se vychcat nemohl vůbec. Vzala si ho do ruky,seděla už vychcaná na záchodě a honila mi ho . Ani nevím jak ale skoro okamžitě jsem se udělal. Dala si ho do pusy a já vytek až to spolykala. Takový zážitek jsem měl poprvé a to je mi už 19 a ona o rok starší.

Martina (So, 16. 5. 2020 - 21:05)

Ahojky taky jsem se dívala po houbách a našla jsem dva velký žampióny a takovou žlutou houbu na topolu,co já nejím ale soused z ní dělá řízky, prý je to sírovník a zítra nám dá ochutnat. Tak kdybych už nenapsala, tak víš,co to má na svědomí....... v přírodě bylo krásně a taky jsem jednou čůrala v klidu úplně sama a nikde nikdo tak jsem byla pak tak prázdná že už jsem pak venku nemusela.

Klára (Ne, 17. 5. 2020 - 07:05)

Martino dobré ráno. Vyšla jsem ven pod zápraží a hned jsem musela čůrat a dnes opravdu jsem pospíchala s rukou na pipince a měla jsem hodně plný bříško a ta mi to šlo dlouho. Hele ta žlutá houba nám tady taky roste na zahradě na vrbě. Já ji znám, ale nesbírám . Ona je prý moc dobrá na řízek. Já to asi zkusím ji sebrat a udělat. A jestli nenapíšu tak budu taky otrávená. Ale máme tady atlas,tak to radši prozkoumáme. Včera jsme chvíli poseděli před hospůdkou a do Německa jsme normálně projeli a i zpátky ale Schandau je zavřeno a tak jsme se prošli kolem Labe. Niki už přišla teď a taky čůrá a taky hned a hodně. Už to je, tak půjdeme dovnitř, Libor dnes se nabídl,že udělá snídani on. Tak věřím, že prožijeme opět suprový den.

Pissík (Ne, 17. 5. 2020 - 08:05)

Moc hezký probuzení Klárko s čůranim. Radši tu houbu tam nech. Kdyby byla jedovatá, už by tady skoro žádný čůrací holky nezbyly.......ale asi to bude jedlý, vygoogloval jsem si to. Já jsem ale spíš jen na ty hřiby.

Podpíčník (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

Já bych nejradši houbařit nejlépe s holkou,pak společně čůrat a pak šukat.

No (Ne, 17. 5. 2020 - 12:05)

K houbám by ani nedošlo.

Šišmiš (So, 16. 5. 2020 - 22:05)

Martino a jak ti čůrá pipinka? Dala bys to s klukem ? (čůrání)

Pissík (So, 16. 5. 2020 - 20:05)

Myslím, že je to jen kamarád, ale čůrací Miška,to už tady dlouho nebylo. Šikovná holka.piš prosím trochu častěji. Tvoje čůrání je velký zážitek.

Miška (So, 16. 5. 2020 - 16:05)

Měla jsem setkání s jedním klukem tady v Dačicích a chtělo se mi čurat a on mně nechal v klidu a pustila jsem to za stromem a on počkal kousek mimo a nekoukal vůbec ikdyž jsem čurala hodně. Pak se mi ale svěřil, že ho to láká, ale je slušný a to se mi líbí. Třeba mi to jindy nebude nemilý a nechám ho u sebe a vyčurám se a může být u mně a dívat se.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 16:05)

Miško vítej. To je tvá nová láska nebo jen kamarád?

Miška (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

Je to jen kamarád. Někdy se vídáme. Dnes jsem byla venku s tou stálou kamarádkou a udělaly jsme si výlet na kole a asi byla nastydlá nebo hodně pila dvakrát čurala a já jen jednou. Vyčurala pokaždé tak středně hodně, ale prý nemohla vydržet a tak asi nastydlá byla. Protože jen stáhla kraťasy hned pustila rychlý proud ještě z výšky a ani ne na bobečku.Já jsem vyčurala z baculky víc a nebyla jsem na počurání.

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

už toho nech ty rychlý proude:)))))

Kikina (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Aha takže kreativní fantazie a spisovatelský talent je psychická porucha... Ach bože tady je zase přízemních idiotů. Nechcete jít opruzovat někam jinam? Třeba do zadečku.

Zdena (So, 16. 5. 2020 - 14:05)

To je osobní nepřejícný "folklór" několika jedinců. Nejlépe je zcela ignorovat.

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 08:05)

zničíš si trávník, jestli je to teda pravda. A na nočník? No promiň. Neměla by už chodit na záchod, pokud to teda není batole?

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

Co se čuduješ.Píše to muž, který má nějakou psychickou poruchu.

Miro (So, 16. 5. 2020 - 09:05)

A ako to vieš?

tak (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

pokud to tu nečteš, tak nevíš o co jde

Návštěvník (So, 16. 5. 2020 - 10:05)

Podle stylu psaní.

Reklama

Přidat komentář