Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Ne to je přesně ten jak jsem tu o něm psala. Už je asi zoufalý z toho že se s ním nikdo nikde nebaví tak už to nacpal i sem.

Aha (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Tak to asi nebude od Kláry z Mimoně. Ta děti nemá.

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 11:05)

Poradí mne nikdo ze synem a dcerou. Synovi je 14 let a dceři 12 let a oba dva se před týdnem s ničeho nic začali pomocovat. A ke všemu jsem syna nacapala jak má plenky mezi nohama já si myslím že mám doma ještě schované látkové pleny když oba byli malý. Syn se pomocoval od 6 do 8 let jen na noc jsem mu dávala pleny. Denně musím prát povlečení a mít postele ráno jsem jim řekla že jim na noc budu dávat pleny a když ráno budou suché pleny tak jim je nechám. A syn samozřejmě souhlasil že ano ale dcera trošku nesouhlasí s plenkami na den ale já jí řekla když budeš mít plinku suchou třetí den ráno tak je dostávat nebudeš a ona plně souhlasila ale uvidíme jak vše dopadne možná i syn je přestane nosit. Dnes večer budou mít premiéru hlavně dcera a syn mne volá jestli bych ho nemohla prebalit už se i posral. A já mu řekla ať jde do koupelny vše si vysvlect a plenky namočit. A řekla jsem mu že jinou nedostane až večer oba dva jí dostanou. Přemýšlím že je dostanou kolem 17 až 18 hodin. A pak kolem 22:00 hodin budou skontrolovane jestli nebudou chtít suché plenky.

Z (Po, 18. 5. 2020 - 16:05)

Z

Viktor (Po, 18. 5. 2020 - 10:05)

Teda máte kliku. Mně se na tyhle techniky žádnou holku přemluvit doposud nepovedlo.

Znalec (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Viktore, máš naprostou pravdu. Tady to naopak vypadá, jako by se čůrání holek dělo ve velkém rozsahu denně a ještě se tím ty dívky chlubily. Tak jsou dvě možnosti. Buď se tady sešly skutečné dívky ,co jsou trochu exibicionistky a hecují se navzájem a dělá jim dobře psát jak čůrají a to ať pravdivě nebo vymyšleně, nebo to píše skupina kluků, kterým se to líbí a mají absťák ,že takovou holku neseženou a tak se vydávají za holky sami a píšou si historky,které nikdy nebyly reálné,ale sami se tím dráždí navzájem a hecují až se udělají. Problém je v tom,že nikdo neví, zda na druhé straně je muž , či žena,ale oni to až zase tolik neřeší a jejich fabulace je natolik silná, že ikdyby byl na driuhé straně muž s citem pro dívčí prožitky a anatomii močení a pocitů,tak dostane prakticky každého nadrženého chlapa nebo kluka a dovede ho k vyvrcholení. Říkám si, jaký to má vlastně význam? Vpodstatě dost značný,protože tato komunikace dokáže ventilovat sexuální fantazie navzájem a vytvořit iluzi,kterou druhý subjekt přijme za svou a dokonce se na ni váže natolik, že je už téměř závislý na dalších historkách další den právě proto,že dívek,které by tyto praktiky provozovaly je velmi poskrovnu. Ani já nechci pátrat po identitě autorů ,či autorek, opravdu to není důležité, jen jsem chtěl sdělit svou úvahu a postřeh. Možná jediná asociace: jestli je Klára skutečně dívka, co zde interpretuje opravdu více jek rok svou v podstatě životní story,pak je to počin vyjímečný. A potom příběhy o močení v tom obsažené jsou jen jakýmsi kořením nebo naopak běžnou součástí jejího partnerského života,který je zde tak syrově, přímo, pro někoho až naivně předkládán.

Marie (Út, 19. 5. 2020 - 21:05)

To je tedy na sto procent přesné! Já bych se taky vyčurala jen před klukem, se kterým chodím nebo ho dobře znám, jinak jsem před cizím natolik bloklá, že bych se radši ....., než abych odhalila své intimní soukromí. A už by mne nenapadlo o tom někam napsat. Ale Klárku chápu, že je to pro ní ventil z neskutečných traumat ,kterými si prošla a neodsuzuji ji za to. Jen by o nich mohla napsat a vypsat se více. A jestli si u toho při čtení, jak čurají holky, nějací chlapi dělají potěšení, tak je to přirozené, když se jim to líbí a vzrušuje je to a doma na to nemají od ženy pochopení. Vystihl jsi to opravdu do detailu.

Mike (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Myslím, že máš velmi dobrý odhad, ale mezi řádky vnímám, že to, co napsal Libor jako osoby a obsazení v příběhu Kláry tě nechává vklidu a nedáváš tomu význam - že by to byl fejk, včetně Liborova otevření se loni Tonymu a nedávno Kikině, kdy měl blíže neurčenou veletoč a chtěl příběh ukončit. Tomu ale já naopak věřím a jestli je Libor skutečně autor, pak to u mne nijak nesnižuje autentičnost příběhu a ty osoby přijímám jako živé a reálné, což tě asi překvapí.

Znalec (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Ještě lepší postřeh! Bingo! Odpovídám ANO. Ale neberu ti tvou představu a nepřekvapí mně nijak tvá poslední věta, naopak. Pro tebe je důležitý obsah příběhu jako celek a přijal jsi jej , nikoliv jen jeho močící výseč.

Pissík (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Opět moc hezký po ránu. Znalče,to mělo patřit Martině o tom sírovci. Klárka to označila správně. I znalec se někdy utne,když čte povrchně...nic ve zlém.

Znalec (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Jen tě Klárko opravím, to není sírovník,ale sírovec, ta houba,co jste jedli. Potvrzuji že je velmi chutná i jako kyselo nebo na smetaně s knedlíkem nebo těstovinami.

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Libor bohužel dnes nemůže, ale zajedeme si tam večer na Ješted na západ Slunce v týdnu.

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 07:05)

Šly jsme s Niki čůrat po ránu a vyprázdnily jsme plný bříška s ještě se budeme pelíškovat. Majka z Varnsdorfu bude dnes mít výlet na Ještěd a tak si tam uděláme výlet vláčkem a vyzvedne nás po obědě v Kryštofově údolí a zpátky se domluvíme jak. Bude hezky a tak tam budou krásný výhledy. Návštěvníku,já to druhý dělám doma a v přírodě jen když je to nutný, ale o tom se nepíše. O čůrání jo. Ještě se jdu dopelíškovat.

Jarek (Ne, 17. 5. 2020 - 22:05)

No já jsem vůbec neřešil ,jestli to je možné nebo ne ,ale když mi bylo jednadvacet seznámil jsem se s o rok mladší dívkou a když jsme se dopracovali k pissu tak stejně jako u Martiny jsem se v té situaci neudržel a do celého jejího chcacího proudu jsem euforicky hned dal pusu a nechal to proudit do ní a pil jsem,co šlo,ostatní mi stékalo všude možně. Jen byla hotová, zezadu jsem do ní pronikl a šlo to ze mně tak,že jsem jí kundičky naplnil maximálně po okraj.

Bohouš (Po, 18. 5. 2020 - 05:05)

Teď šla chcát moje holka,ukecal jsem jí a nechal jsem si nachcsat všechno do pusy. Ty vole,ta měla tak dlouhý chcaní,že jsem za chvilku už nemohl a ono jí to ještě z píčky teklo proudem dál. Měla plnej močák a tak mi krásně pochcala celý obličej a já jí pak tu mokrou příčku vylízal a to celý mokrý okolo ní a u toho jsem si ho honil a pak jsem už chtěl stříkat a ona to chtěla taky na obličej a tak jsem se mohl ustříkat jak mně to vzrušilo a šlo to že mně do úplnýho vyčerpání.

Šišmiš (Ne, 17. 5. 2020 - 21:05)

Tyhle holky nás vždycky dostanou. Klárko a bude zítra viadukt nebo inlajny?

Pissík (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Trefa,už jsem hotovej!

Návštěvník (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Klárko a kakáš taky někdy v přírodě?

Klára (Ne, 17. 5. 2020 - 19:05)

Vrátili jsme se z chaloupky a Libor pak jel do Liberce. Budeme se pelíškovat a odpočívat. Libor chce s mamčou upravit na chaloupce posezení jako pergolu a už má nápad jak to v létě udělat. Jeli jsme napřed a cestou jsme čůrali a Libor mi trochu ze zadu roztáhl pipinku a já mu nechtěně počůrala stehno, protože jsem byla trochu zvednutá ,ale on to neřešil a líbilo se mu to. S ním už jsem na tyhle hrátky zvyklá. Ta houba se jmenuje sírovec a ochutnali jsme ji jako řízek s byla výborná a nic nám nikomu špatně nebylo!

Martina (Ne, 17. 5. 2020 - 20:05)

Klárko já jsem taky ochutnala a ještě jsem si dala jeden. Opravdu výborné. Člověk má předsudky a bojí se. Tady odpovím na dotaz s tím čůráním. Nedala bych to s cizím klukem,mám kamaráda s "výhodama" a někdy to chce jako Libor. Já jsem k tomu dost konzervativní,ale nakonec se už dokážu vyčůrat v jeho přítomnosti a taky se stalo, že pozoroval jak čůrám takhle že spodu a já jen vyšpulila zadeček. A on se mi pak přiznal že když mi ji trochu taky roztáhl a šlo to pŕímým proudem tak neodolal a nechal si to skoro všechno načůrat do pusy a vypil to. Ani jsem to nevěděla, protože jsem to čůrani až tak nesledovala. Teď jsem se tedy hodně upřímně otevřela. Tak hezký pelíškování.

Reklama

Přidat komentář