Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Karel (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Dane a nechá si ta tvoje partnerko od tebe vytřít pysky po močení?

Dan (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Tehdy bych řekl, blbý dotaz, ale nechala a mně to úplně dostávalo a i to když jsem ji mohl jen svlíknout a hlídat jak čůrá a úplně maximálně. Ale jí nebylo ještě tehdy dobře a tak jsem to v sobě potlačoval a udělal jsem se sám za rohem,postupně jsme se ale více sbližovali i v tom pissu a dnes je to normální .

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 11:05)

Musíte to brát jako trochu legraci nevážně a ono to jde. S mou ženou ano.

Viktor (Út, 19. 5. 2020 - 10:05)

Ono je to velmi těžké oslovit dívku hned s tímhle požadavkem. Zkoušel jsem to se nejprve seznámit a pak po čase citlivě o tom mluvit a nenaléhat. Měl jsem tři vztahy a všechny skončily na tom, že to ani jedna nechtěla akceptovat. Jediná dovolila společné močení , nic víc. Stejně vztah skončil. Proto vám kluci závidím,co máte na to holku.

Pissík (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

opět příjemné probuzení i díky tobě Klárko. Myslím, že v tom teplém počasí se vám bude hezky venku čůrat a může te mít jen krátké sukýnky a kalhotky a tak vám budou vaše čůrací pipinky krásně vidět. Moc se těším a jestli vezmete kamarádku, těším se o to víc. Hlavně ji dejte něco napít,aby se jí chtělo potom taky čůrat.

Hele,ty (Út, 19. 5. 2020 - 09:05)

Pissíku, ty se tady ukájíš u čůrání, ale byl bys vůbec ve skutečnosti to holce říct, že tě to vzrušuje, nebo jsi slaboch a stydíš se za to?
Protože kdybys takovou holku našel byl bys možná šťastnější.

Klára (Út, 19. 5. 2020 - 08:05)

Už jsme skoro vypelíškovaný a mamča nám tady nechala snídani a tak si ji půjdeme dát za chvíli. Niki už obsluhuje Ťufíka a taky mu dává krmení,ale spíš si ještě s ním hraje a blbne. Po delší době jsme v noci šly čůrat,ségra se vzbudila kolem čtvrté a já taky a čůrala a trochu u toho pospávala, ale pipinkou se dobře trefila do záchodu a vyčůrala všechno správným směrem. Asi byla hodně plná,protože jí to teklo dlouho . Já jsem sice nepotřebovala akutně,ale když jsem čekala než Niki bude tak se mi to v pipince víc nahromadilo a jen jsem stáhla kalhotky,hned jsem to bez čekání prudce pustila ven. Bude hezky a tak možná zkusíme zase někam vyjet na brusle nebo se projít.Musíme taky na domečku zalít kytičky a zkusím se domluvit s kamarádkou jestli by něco nevymyslela s námi a nechtěla jít ven.

Pissík (Po, 18. 5. 2020 - 22:05)

Kláro a kam zítra vyrazíte čůrat? Že bych vás uprosil na viadukt nebo kolečkový brusle? Já vás dnes takhle vidět s pipinkama čůrat všechny, tak je to můj krásný konec.

Puluj (Po, 18. 5. 2020 - 21:05)

Žádná volná holka. Ještě, že ty,co píší nezmizely všechny. Kláro 100%.

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 21:05)

Majce je třiadvacet,ale má přítele. Niki okamžitě už chrní a já si ještě trochu brouzdám po netu ale už to zavřu, ale ještě se půjdu maličko vyčůrat,abych nemusela v noci,ikdyž asi udělám už jen na malý pramínek z pipinky. Martino taky dobrou noc.

Martina (Po, 18. 5. 2020 - 20:05)

To jste musely mít opravdu suprový výlet. Až vám trochu závidím. Hezký pelešení v pelíšku a krásnou dobrou noc!

Šišmiš (Po, 18. 5. 2020 - 20:05)

A kolik je Majce roků? Myslím,že asi bude o něco starší než ty. To čůráníčko bych si od ní i od tebe nechal líbit ( já vím, že jsi zadaná,sorry,ale to je jen velká touha a fantazie...)

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 20:05)

Už jsme doma a měly jsme opravdu krásný výlet. Nakonec nás Majka vzala autem do Mimoně a pokračovala domů. Ještěd není zavřený a hlavně tam byly krásný výhledy a sluníčko a tak jsme se prošly i kousek okolo a už se těším, že sem zavítáme s Liborem třeba až na dobu teď, kdy je západ Slunce,ale Libor mi navíc sdělil,že na červen mne tam zase vezme na jednu nebo dvě noci ,protože už bude v probvozu i hotel a tak se na to těším. Loni jsme tam byly taky podobně v tu dobu a bylo to fantastický. Majka ani já a Niki jsme nečůraly nikde na záchodě,protože stejně nerady chodíme na veřejný a teď po tom viru už vůbec ne a tak jsme měly hygienické kapesníčky a čůraly jsme dvakrát za tu dobu venku a i Majka taky . Jestli jste zvědaví kluci jak Majka čůrá, tak s tím nemá problém abych to napsala. Čůrá uplně normálně jako my a asi jako každý jiný holky. Poprvé jsme si došly do lesa a čůraly jsme vedle sebe a já asi měla nejsilnější čůrání a Majka se asi trochu styděla a začala čůrat později a Niki když viděla,že čůrám tak čůrala hned taky hodně. Podruhý to bylo podobný, jen Majka asi potřebovala nejvíc,protože měla rychlý prudký pramen a já s Niki jsme čůraly tak normálně, jen jsme se přidaly. To bylo kousek od auta za keříky. Už se budeme pelíškovat a dnes budeme tady doma s mamčou a až přijede Libor se mnou z toho Ještědu, plánuje to na čtvrtek nebo středu, tak pak se zabydlíme na novém domečku. Majka už psala zprávu,že je doma a je vpořádku. Zítra si zase dám telefon nebo skype s Miškou a moc se těším až přijede na prázdniny v létě na chaloupku.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 16:05)

Klára a spol.už asi někde musely udělat první močení tipuju.

Podpíčník (Po, 18. 5. 2020 - 17:05)

Ty tím žiješ. Nedivím se.

Návštěvník (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Jestli bude Majka s Klárou a Nikou čůrat někde? Jestli bude Ješted zavřenej tak to ze sebe vylejou někde venku v koutě. Majka ještě tady nepsala o čůrání ,tak se těším jestli se Klára svěří jakou má Majka píčulku a jak jí to jde.

Matlák (Po, 18. 5. 2020 - 15:05)

Majka bude mít píčku jako holka a bude čůrat jako holka. Majko dáš mi čůrání?

Kikina (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Ne to je přesně ten jak jsem tu o něm psala. Už je asi zoufalý z toho že se s ním nikdo nikde nebaví tak už to nacpal i sem.

Aha (Po, 18. 5. 2020 - 12:05)

Tak to asi nebude od Kláry z Mimoně. Ta děti nemá.

Klára (Po, 18. 5. 2020 - 11:05)

Poradí mne nikdo ze synem a dcerou. Synovi je 14 let a dceři 12 let a oba dva se před týdnem s ničeho nic začali pomocovat. A ke všemu jsem syna nacapala jak má plenky mezi nohama já si myslím že mám doma ještě schované látkové pleny když oba byli malý. Syn se pomocoval od 6 do 8 let jen na noc jsem mu dávala pleny. Denně musím prát povlečení a mít postele ráno jsem jim řekla že jim na noc budu dávat pleny a když ráno budou suché pleny tak jim je nechám. A syn samozřejmě souhlasil že ano ale dcera trošku nesouhlasí s plenkami na den ale já jí řekla když budeš mít plinku suchou třetí den ráno tak je dostávat nebudeš a ona plně souhlasila ale uvidíme jak vše dopadne možná i syn je přestane nosit. Dnes večer budou mít premiéru hlavně dcera a syn mne volá jestli bych ho nemohla prebalit už se i posral. A já mu řekla ať jde do koupelny vše si vysvlect a plenky namočit. A řekla jsem mu že jinou nedostane až večer oba dva jí dostanou. Přemýšlím že je dostanou kolem 17 až 18 hodin. A pak kolem 22:00 hodin budou skontrolovane jestli nebudou chtít suché plenky.

Reklama

Přidat komentář