Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

Dobrej humor,boduješ !

! (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

Já nejen rostu,ale pouštím i výtrusy...

Pissík (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

No teda! Ale snad to dobře dopadlo.Tak když to bude v klidu i tam udělejte tam hezký čůrání a pokropte to v lese aby hodně rostly houby. Já z tvýho čůrání taky rostu,to bys koukala...

Klára (St, 20. 5. 2020 - 08:05)

Usnula jsem nakonec nějak kolem jedenácté a už jsem v klidu. Dnes tam na chaloupku přijede technik to dát do pořádku a znovu to opravit tak,aby to bylo celé funkční a tak jen se mamča připraví a pojedeme a já i Niki s ní. Má tam být na desátou, takže pojedeme nejpozději v půl deváté,možná dřív. Ségra už to ví,co se stalo a je neklidná a chce se tam podívat jestli je vše taky vpořádku. Viktore já ti na tu otázku napíšu později,abych to vystihla co nejlépe a pomohla ti trochu. Ráno jsme čůraly obě a jak jsem byla z večera rozrušená, nechávám Nikolu většinou první,ale teď jsem musela tak nutně,že bych se počůrala a kalhotky šly hned dolů a čůrání okamžitě taky a nešlo zastavit a trochu jsem už stejně čůrala na zem než jsem byla nad mísou a pak jsem to hned osušila . Niki se už poohlížela po nočníku,co tu máme v koupelně,protože to nemohla taky moc vydržet,a tady bych nijak neprotestovala,kdyby to do něj udělala,ale nakonec ji stačila ruka mezi nohama,kterou si tlačila na pipinku a vydržela to,a hned se pak vyčůrala taky hodně rychle jako já a pipinka jí proudila dlouho a hodně. Nožku má po včerejšku lepší,sice trochu oteklou ale je bez teploty a tak to bude snad dobrý. Mamča v krámku nechá kolegyni a pojedeme ale asi se vrátíme ještě dnes zpátky,ikdyž já bych tam klidně zůstala i se ségrou,ale mamča nás tam samotné nenechá a Libor má ještě práci a zítra chceme jet spolu na Ještěd na západ Slunce. Dnes je trochu tady pod mrakem, tak jestli bude zítra hezky.

Martina (St, 20. 5. 2020 - 11:05)

Koukám, že jsi Klárko měla neklidnou nic a zrovna,když jsem včera byla na narozeninách u kamarádky a neozvala jsem se! To mně mrzí, tak snad ti moje podpora dodatečně pomůže i nyní. Neboj,dnes se na 99% večer ozvu. Pa.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

pisatel, to močení Niky si popsal, jako kdyby si byl pedofil.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 09:05)

však tam ty sklony jsou už dlouho. nepoznáš u těch rádoby holek?

Zdena (St, 20. 5. 2020 - 15:05)

Další omezenci, co nepoznají kreativitu a smysl pro detail od skutečně dg.

Znalec (St, 20. 5. 2020 - 16:05)

To jsou dvě ženy,jedna se zaklíná tím,že je psycholožka. O tom bych dost pochybovala...

Zdena (Út, 19. 5. 2020 - 21:05)

Na to musím reagovat. Sdílím tvoje rozrušení,máme chatu na Broumovsku a zažili jsme dvakkrát zloděje i přes alarm. Vím jaký to je pocit. Klárko vše se vysvětlilo a bude to dobrý. Jestli tě mohu pohladit na dálku a popřát klidnou noc, tak to právě dělám i pro tvou maminku a sestru.

Klára (Út, 19. 5. 2020 - 21:05)

Tak se to vysvětlilo. Stržené pohybové venkovní čidlo na zápraží a to způsobilo poplach. Prý asi kuna nebo ptáček, netopýr nebo něco podobnýho,co do toho mohlo narazit nebo o to zavadit. mamča říkala,že by tam taky hned jela,kdyby bylo potřeba,ale já bych musela zůstat s Niki tady a já bych se z toho zbláznila. Už jsem myslela,že zavolám Libora ,aby přijel sem a Niki pohlídal,ale já bych jet prostě musela Chaloupka je moje dušička a tu já nedám.. Niku jsme nechtěly budit,protože ta by z toho do rána nespala a takhle je to lepší,že chrní a nic neví. Mamča zase říkala,že by požádala sousedku,aby na ségru dohlédla a jely bysme. Takhle se to vysvětlilo. Kdyby tam byli skutečný zloději, tak nevím jestli bych se tam v noci nebála pak spát a Niki, ta by se tam bála určitě a v noci by nočník používala pokaždý i třeba ráno, nebo by se strachy počůrala v posteli. Já už ji znám jak je na takový věci strašně citlivá. Já se ještě taky celá chvěju a mám srdíčko rozbušený, kéž by tady byl Libor,ale půjdu za mamčou se uklidnit a pak k Nikolce snad usnu.

Bibi (St, 20. 5. 2020 - 00:05)

Klárko bude to ok,hezky se vyspinkej . Myslím na tebe !

Klára (Út, 19. 5. 2020 - 21:05)

Máme na chaloupce poplach!!! Už jsem skoro usínala,když mamča za mnou přišla abych přišla do kuchyně. Niki už chrněla ,bolela jí hlava a měla teplotu,asi z toho žihadla a má to oteklý.Tak tam jede služba,co to hlídá. Máme strach,aby tam nebyli zloději a jsem z toho úplně rozhozená a takhle mi moc buší srdíčko,že ani neusnu. Jdu k mamče. Já chaloupku miluju a nejradši bych to tam jela hned zkontrolovat.

Šišmiš (Út, 19. 5. 2020 - 20:05)

i bez viaduktu jste mně opět příjemně naladily. Šikovný!

Klára (Út, 19. 5. 2020 - 19:05)

Dnes jsme si udělaly výlet jen tady ke kamarádce a byly s ní venku a pak jsme šly k řece a domů. Jen jsme se tak poflakovaly a na kola ani nějaký větší výlet jsme neměly náladu. Proto jsme ani venku moc nečůraly jen jednou a to u ní, chtělo se Niki i mně a tak jsme nešly k ní na záchod, ale dovolily jsme si, že se vyčůráme u ní na zahradě a ona nám ukázala, kam chodí někdy venku taky čůrat a je to jak mají stříšku pro dříví tak za ní. Tak jsme vyhrnuly sukně a už nám to šlo, já měla pipinku dost sevřenou a než se udělal ten správný proud tak jsem si čůrala i víc okolo ní. Niki ta udělala hned rovný pramínek prudce ven a čůrala hodně rychle. Kamarádka sice hlídala ,ale když nás viděla jak čůráme tak to na ní šlo taky a už poskakovala a tlačila si na pipinku přes kalhotky a potřebovala najednou hodně. Hned jsme se vystřídaly a ona čůrala z pipinky snad ještě než byla na bobečku. Tak se jí chtělo, ale měla to hodně, ale kratší dobu než my. Ono to funguje ,když na někoho koukáme jak čůrá a já to mám se ségrou stejný a pak musím a rychle rychle to vyletí ven přesto, že nejsem až tak plná. Asi nějaký psychický reflex na vyprázdnění. Ještě dám s Miškou skype a pak se půjdeme pelíškovat a Niki si trochu připlácla vosu na nohu a dostala žihadlo a tak ječela, ale hned jsme to ošetřily octem a na noc jí tam dám ještě mastičku pod koleno. Libor si mne vezme na výlet ve čtvrtek odpoledne a pak se spolu vrátíme a to nás mamča se ségrou bude čekat na domečku a budeme tam opět nocovat.

Klárko,prosím (Út, 19. 5. 2020 - 20:05)

Z pohledu dívky,co má kluka a dělá s ním i to čůrání . Je mi trapný se zeptat,ale jak to má kluk udělat, aby u dívky uspěl jako ten tvůj Libor. Vyzkoušel jsem cokoliv a neúspěšně. Jsem zoufalý a nevím co mám dělat. Odpoviš mi ? Moc prosím. Děkuji moc. Viktor

Matlák (Út, 19. 5. 2020 - 16:05)

Já mám z toho takový pnuti, že snad už to bude od ty tvý holky takový pnutí asi už budu.

Návštěvník (Út, 19. 5. 2020 - 17:05)

A to ti nevadí,že to napsal chlap?

Nemo (Út, 19. 5. 2020 - 15:05)

pro mně bylo vrcholem milování na vejšce,když jsem chodil se stejně starou holkou a už jsme něco spolu několikrát měli a jednou jsme trochu v náladě přišli domů ke mně a ona potřebovala na záchod a jen na malou a já jsem byl tak nepříčetnej, že jsem šel s ní a doslova z ní stáhl spodní oblečení a odhalil její pipku a ona se kroutila a s rukou na pipině , že strašně musí nebo se rychle pochčije a já jí vůbec nepustil na záchod a roztáhl jsem jí pipku tak, že bylo jí vidět dovnitř a chtěl jsem aby to prostě pustila tady a do pipky jsem k jejímu močovýmu otvoru ponořil ústa v momentě kdy to skutečně ihned pustila a to, jak tady psaly holky, že jím to ten jejich vypil všechno chcaní, tak já taky jako blázen jsem to ani skoro nestíhal spolykat všechno, ale většinu ano a bylo toho tolik ,protože chcala jako Rusalka strašně moc. Tolik chcaní už jsem od ní nikdy nevypil , asi proto, že jsme tehdy byli trochu ovínění a ona to měla kriticky plný v močáku. Pamatuji si, že ta její moč byla velmi příjemná a lehce po víně. Následovala vášeň a já jí to udělal hned v koupelně na zemi a přes vanu a udělali jsme se navzájem společně. Teď jsou to už vzpomínky. LP 2006

Dan (Út, 19. 5. 2020 - 13:05)

Asi jsem ten šťastnější. Mám partnerku už tři roky a k pissingu jsme se dostali přes její úraz, kdy jsem jí doma pomáhal včetně ji dovést na záchod. Zpočátku to bylo jen plíživé přibližování, ale už přes rok je to vzájemná velká vášeň. Chválabohu hlavně, že je zdravá.

Reklama

Přidat komentář