Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 20:05)

vynadala bych ti do debilů a kdybych to nemohla vydržet asi bych křičela a byla zlá,abys odešel pryč. Jinak bych se snažila zmizet a vyčůrat se někde,kde tě nebudu mít na očích. Některý holky to neřeší,ale já jo.

Radka (Čt, 21. 5. 2020 - 12:05)

Já normálně čůrám doma i venku. Někdy taky rychle,někdy to tak rychle nejde a to se mi chce třeba taky dost. S klukem bych nečůrala,protože je to neslušné se při tom dívat na holku jak čůrá.

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 17:05)

Radko kolik ti je? Máš už zkušenost s klukem?

Návštěvník (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

Nějak nám ty čůrací holky prořídly. Nebýt Kláry tak nevím. Miško, Jano, Aneto, Veroniko,jak se máte ? Kde je vám konec?

Klára (Čt, 21. 5. 2020 - 06:05)

Dnes jsem se vzbudila na záchod před chvílí a z plné pipinky jsem hned všechnu moč v bříšku rychle pustila do záchodu. Niki se probouzela pomalu a stejně se jí chtělo dělat obojí, tak jsem ji nechala samotnou a píšu. Libor přijede odpoledne a budeme na domečku a jestli bude hezky, tak mne vezme na západ Slunce na Ještěd a tak se večer asi už pak neozvu. Nám škola sice začne příští týden,ale jen pro určité skupiny co maturují a ostatní budeme mít snad jen nějaké dny,kdy tam budeme muset být. Je to nepřehledné, většinu děláme po netu a tak se nechám překvapit co bude. Ségra by měla ale jít do školy, tak uvidíme jak to bude taky u ní nakonec. Mamča něco chruje v kuchyni a Niki je ještě v koupelně a to druhý jí asi moc nejde nebo ještě dělá v koupelně ústní hygienu, ale snad brzy přijde. Jestli se budeme pelíškovat tak už asi neusneme ,ale jen se budeme povaloat, ale mám chuť na něco dobrého,tak si jdu nejdřív dát snídani.

Pissík (Čt, 21. 5. 2020 - 09:05)

Tak jestli se zadaří s čůrací pipinkou,ozvi se.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

Možná pseudopedofilní diskutující ženy :)

Reakce lékaře, (St, 20. 5. 2020 - 23:05)

Tato sexuální anomálie se u žen vyskytuje velmi zřídka. U necelých 2% populace.

Honička (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

A co diskutující ženy??

Reakce lékaře, (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

vyberte všechny zde diskutující muže na sexuologické zkoumání, zda netrpí nebezpečnou deviantní úchylkou a budete možná překvapeni,že v drtivé většině nikoliv. Tolik moje více jak třicetiletá sexuologická zkušenost.

František (Čt, 21. 5. 2020 - 11:05)

On taky pojem "nebezpečná deviantní úchylka" se mění v závislosti na čase a prostoru. Jedná se o trochu gumový pojem.

Návštěvník (St, 20. 5. 2020 - 22:05)

Tak tuhle poměrně všeobecně známou skutečnost si může zjistit na netu kdokoliv, pane "doktore".

Matty (St, 20. 5. 2020 - 21:05)

A to je právě důvod, proč já čtu vlákno Kláry a jejich nejbližších. Jestli si někdo z přihlouplých takyNávštěvnic myslí, že je to kvůli nějakým pseudopedofilním orientacím , tak u mně narazí. A to velmi. Tady v tom je totiž tolik citu a lidské něžnosti a obyčejného a přesto tak pravdivého, že to člověka ,tedy alespoň u mne, dost osloví. Ano, to čůrání je i pro mne jakýmsi kořením a třešničkou na dortu, protože se mi to líbí a motivuje k různým fantaziím,ale to si můžu prohlédnout různá videa s čůracími dívkami i detailní a mám vystaráno. Jenže to jsou vesměs účelové nahrávky pro honiče,kteří nechtějí nic než vybití sexuálního pudu. Tohle je daleko víc,právě proto,že v tom není močení prioritou ,ale jen jeho součástí.

Honza (St, 20. 5. 2020 - 21:05)

OK, souhlasím.

Martina (St, 20. 5. 2020 - 21:05)

hezky se vyspinkejte a zítra jestli pojedeš s Liborem na výlet, tak si to užijte co nejlépe!

Pissík (St, 20. 5. 2020 - 18:05)

Kdybych mohl,hned bych šel s vámi na procházku......

Klára (St, 20. 5. 2020 - 17:05)

Nakonec technik přijel až v jedenáct a tak jsme si to protáhly a pojedeme teď domů. Musel to nějak znova přes počítač nahodit a já nevím co ještě,ale už to funguje.Nic na chaloupce jináho poškozeného nebylo,ale trochu nás zviklal,že si to takhle mohou i zloději nejprve testovat, jestli je alarm funkční ampoškodit ho zvenku,ale prý tady to tak nebylo. Mamča pak navštívila sousedku a my taky a daly jsme si kafe a Niki čas a něco na zub a pak jsme šly ještě makouknout do lesa na osvědčená místa na houby. Našly jsme májovky,ale ty mamča nechce dělat,protože jim nevěří a jinak nic jen nějaký nejedlý,co nesbíráme. Taky jsme tam udělaly jedno čůrání a po tom kafi jsem musela brzy a nikdo v lese nebyl a tak když mně pipinka už tlačila hodně, tak jsem si na cestě dřepla a hned jsem čůrala. Niki asi chtěla méně,ale přidala se,ale rozčůrala se až za chviličku,ale pak se jí to rozproudilo taky až to všechno ze sebe vyprázdnila taky. Teď se mi ani moc už nechce,ale ještě před cestou to zkusím za autem do trávy a ono to určitě půjde a ségře taky,abychom nemusely zastavit cestou a pak už většinou vydržíme,pokud se moc nenapijeme předtím. Viktore nezapomněla jsem na tvou otázku. Já jsem prvního kluka měla na střední a věděla jsem,že by to chtělse mnou čůrat,ale odolávala jsem nějaký čas,ale měla jsem ho ráda a tak jsme jednou ve škole udělali výpravu do rekonstruované části bloku na WC,ale bylo zavřeno a mně se chtělo víc a víc a pak jsem se vyčůrala v suterénu v opuštěný místnosti a pak to chtěl stále, vlastně ještě i dřív,ale stejně si pak začal s jinou. Libor už tady na téhle diskuzi mne oslovil ,ale já jsem ho nejprve poznávala,ale stejně jsem věděla,že se mu to líbí a v situaci,kdy jsem potřebovala hodně jsem to přestala řešit a pustila jsem to, bylo to venku a on byl z toho úplně vedle. Prostě spíše poznávej holky a nenech se odradit ,když tam budou vzájemné sympatie a vezmete to jako hru pak holka nebude mít tolik zábran. Když ale na ni vybafneš na první schůzce,že cheš společně s ní čůrat, tak to asi málokdy budeš úspěšný.

Martina (St, 20. 5. 2020 - 18:05)

Hned jak jsem přišla domů jsem si vás, holky, musela najít. Jsem ráda, že to tak dopadlo a že máte chaloupku zase ochráněnou a čím dál víc se k vám na ten severní český výběžek v létě těším. K tomu Viktorovi. Musím říci, že znám ve svém okolí nejednu dívku, co tyhle techniky s močením s partnerem občas dělá a holky si to prostě mezi sebou jako dobré kamarádky řeknou, jenže navenek dál se o tom moc nemluví. Však já jsem taky v tomhle cosi vyzkoušela , víš,co jsem nedávno napsala a to bylo na mne už dost hraniční, že jsem se tak otevřeně svěřila. Souhlasím, že kluk musí být trpělivý a decentní a pak to jde. Alkohol tomu víc pomůže vzít to jako odvaz, či úlet a hlavně moc netlačit na pilu. Tak si užijte příjemný večer v pelíšku . M.

Klára (St, 20. 5. 2020 - 20:05)

Už se skoro pelíškujeme, jsme vykoupaný , vyčůraný a hlavně já už hodně unavená, protože jsem včera nespala moc klidně a usnula jsem dlouho, takže asi budu chrnět dřív než Nikola. I cestou sem z chaloupky jsem asi chvilku spala. Ale když se mi to někdy v pelíšku povede, tak vím,že je ségra natolik hodná,že je potichu a když usínám já a ona ještě ne, tak mně taky hladí a tulí se a je to moc hezký a já za chvíli v tom bezpečí usnu jak andílek. To víš, že se na tebe taky moc těšíme a jen si pak dohodneme kdy by se ti to hodilo a moc budem rády,když se zastavíš a ne jen třeba na chvilku.

Pissík (St, 20. 5. 2020 - 17:05)

Holky kde jste? Opět nějaký mrtvo?

Reklama

Přidat komentář