28117 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Odpověď na já měl to štěstí že jsem měl
No a vytřel jsi té holce pysky po tom čůrání? Nebo si je vytírala sama? A viděl jsi to aspoň?
27. Srpen 2021 - 11:05
Pavkol (anonym)
Páč seděla na záchodě s nohama u sebe tak s ama ale když se zvedla byl vidět její rozkrok tak jsem (bez ohledu na to co na to bude říkat nebo jestli mi jednu nevlepí) pohladil toho jejího bobra
27. Srpen 2021 - 12:24
kukac (anonym)
Odpověď na já měl to štěstí že jsem měl
já bych si před ní musel aspon vyhonit
5. Září 2021 - 6:05
Návštěvník (anonym)
Máme s manželkou společné čůrání. Když se chce jí, chce se i mě, a naopak. Tak jsme si vytvořii takovou metodu, která nás baví oba. Dáma má přednost, takže ona si sedne na klozet s roztaženýma nohama, já proti ní, ona čůrá a já čůrám mezi jejíma nohama. Po té jdeme do koupelny a otřem si pohlaví mokrou žínkou. Když máme chuť tak se zdržíme. Já jí polaskám, ona mne polaská, pak jí posadím na pračku a hezky mrdáme.
5. Září 2021 - 6:32
jo,Josef (anonym)
Ano, je to vzrušující. Máme s přítelkyní takovou hru. Nechá se přivázat na trestnou kozu, pak jí obnažím zadek a dostane naplácáno na vyšpulenou holou. Jen lehce. Načež jí roztáhnu půlky a lížu jí prdelku. Jí to hodně vzrušuje a mě taky.
5. Září 2021 - 12:38
Jindra2345 (anonym)
Je to sexi vidět ženu čurat Asi bych tu rád našel ženu která ráda masturbuje,ideálně kdybys byla L orientace.Já část života žil právě s L a moc mě L.orientace vzrušuje i představa se ti pokud budeš chtít nechat vykastrovat,aby ses mohla milovat bez problémů i přede mnou se ženami.Proto,že mi je jasné,že jinak by soužítí s mužem v L vztahu nemohlo fungovat viď? Mě Je 57/175/78.Ženu bych rád štíhlou nebo i plnošťíhlou a i dvě spolu lesbicky žijící ženy.jindra2345@seznam.cz.
8. Září 2021 - 0:48

Stránky

Přidat komentář