Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martina (Po, 25. 5. 2020 - 20:05)

Klárko tohle já znám. Když jsem někde v dešti a čekám třeba na autobus a takj nebo doma koukám venku na déšť, tak se potřeba čůrat ozve třeba každou čtvrthodinu a je to asi nějaký pud. Houby asi porostou,protože tady u nás taky prší často nyní a tak se asi o víkendu podívám do lesa. Hezky se vypelíškujte a o Libora se neboj.On tě má opravdu rád a neopustil by tě.

Pavla (Po, 25. 5. 2020 - 15:05)

Pochcala jsem kdysi toho svýho ,on se chtěl koukat asi odkud to teče, rozevřel mi ji při už na začátku chcaní a ten proud už šel přímo na něj. Hned měl mokrý tričko a kalhoty.

Tedy , (Po, 25. 5. 2020 - 17:05)

...takový počůrání od dívky by mně spíš nabudilo....

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 18:05)

Dohodnem se?Tak zavolej tel.735496940.

Klára (Po, 25. 5. 2020 - 10:05)

No jo,ukryli. Byla to tak trochu legrace,ale je to tam. Tady jsem četla na netu o vztazích, že se ty různý praktiky mohou časem okoukat a tak se bojím,aby si pak nenašel jinou na čůrání. Mám hloupý myšlenky. Tak radši dost.

Názor, (Po, 25. 5. 2020 - 17:05)

ty máš hlavně moc sexuálních zkušeností,příště radši zbrzdi než si kluka pustíš takhle k tělu

Zdena (Po, 25. 5. 2020 - 12:05)

Jestli tě má Libor rád tak se nemusíš obávat. Každý vztah má po čase útlum nebo objevíte jiné hrátky. Moje paní je se mnou 17 let, piss jsme provozovali často tak 9 let a pak jen někdy, ale máme se rádi , jsme spolu a jiné ženy nehledám, jen se občas podívám na net na piss stránky.

Klára (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Jen jsem měla blbou depku,omlouvám se. Asi se nic neděje. Niki už přišla že školy tak je veseleji. No hned šla čůrat jak přišla a slyšela jsem,že toho měla v pipince hodně, jak čůrala.

Voksík (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Já taky.

Pissík (Po, 25. 5. 2020 - 14:05)

Jen blbá sranda.

Návštěvník (Po, 25. 5. 2020 - 13:05)

Tys tam byl jako ????

Klára (Po, 25. 5. 2020 - 09:05)

Niki je ve škole a já mám takový smutný divný klid. Tak se povaluju,ale taky musím do školy zpracovat pár věcí. Dnes jsem pipinku vypustila až po ní, protože utíkala první s tím,že i bude to druhý a tak jsem ji nechala v klidu a šla až pak a čůrala jsem hodně a prudce a když už to bylo a chtěla jsem se obléknout tak se mi ještě trochu chtělo v pipince znovu a tak jsem ji ještě uvolnila znovu a udělala jsem ještě jeden pramínek. U nás je chladno a tak budu trochu pracovat do školy a ono to rychleji uteče. U nás půjdou jen maturanti a my nějak jen v malých skupinkách asi jen dvakrát do měsíce a pak pro vysvědčení ale to se ještě nějak ukáže jak to bude.

Pissík (Po, 25. 5. 2020 - 09:05)

To jsi měla teda pipinku hodně plnou,když to šlo na dvakrát. Co Libor? Taky jste ukryli jeho lahvičku na chalupě?

Denisa (Po, 25. 5. 2020 - 05:05)

Ano,mám zájem. Jsem z Prahy,18.let.

Nesmělý (Út, 26. 5. 2020 - 19:05)

A můžeme se sejít? mohu od soboty kdykoliv.

Nesmělý (Ne, 24. 5. 2020 - 22:05)

Rád bych to taky vyzkoušel s holkou která mi to ukáže bez studu. Kolem 15-19 LET,odkudkoliv z čr.volný medik Praha 21r.

Pissík (Ne, 24. 5. 2020 - 21:05)

Miško,tak to ti přeju. Měla jsi velký čůrání a on taky? Klárko škoda, že nejdeš do školy ty. To by bylo od tebe moc pěkný mokro pod viaduktem.

Miška (Ne, 24. 5. 2020 - 21:05)

Byly jsme na té zabíjačce jak se zmínila Klára . Seznámila jsem se tam s jedním klukem o rok starší a večer jsme se spolu vyčurali dokonce dvakrát a mně se líbilo,jak čůrá i on a jemu jak čurám zase já a podruhé jsme to chtěli a milovali se moc dovnitř až se do mně udělal a já taky. Budeme i dál v kontaktu,zdá se,že se do mně zamiloval a já jeho city opětuji. Je to naděje a láska.

Klára (Ne, 24. 5. 2020 - 17:05)

Někdo za mně poslal pozdrav. Ale proč ne. Už jsme se ale opravdu vrátily, Libor odjel do Liberce,ale přijede
brzy v týdnu . Je chladno a tak se budeme zdržovat doma a pak pelíškovat. Niki zítra jde do školy ale jak to bude není jistý, já budu doma,nemusím. Tak bude zlepšení a trochu i smutno,když tu budu sama. Čůraly jsme jen na záchodě protože bylo chladno a cestou jsme vydržely v pohodě.

Martina (Ne, 24. 5. 2020 - 20:05)

Klárko tak hezký pelíškování po bohatém víkendu!

Reklama

Přidat komentář