Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 14:05)

Muzes uvest zdroj tech cisel? Nejak se mi to nezda.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Myslím,že jsou to starší analýzy a VVM, něco bylo pro vnitřní potřebu, neco veřejné.

Otakar (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

A byly nějaké podobně výzkumy na jiné .....SM, Latex, Anal, Group atd. V případě, že ano, s jakými výsledky?

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

To jen dokazuje,že většina kluků je na to ujetých a vzrušuje je to. Mudr. Radim Uzel o tom mluví na besedách často,protože je to v současné době aktuální dost rozšířený fenomén. On sám to popisuje jako neškodnou sexuální anomálii nebo úchylů,chcete-li, spojenou s vylučováním ženské tělesné tekutiny, která značnou část mužské populace zajímá a motivuje. Řada můžů se za tuto anomálii stydí,ve skutečnosti se ale nedivím,že ten anonymní vzorek dopadl tak výrazně pro muže.

Znalec (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Chtěl jsi napsat ..úchylku. To by dávalo smysl.Ne úchylů.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Ano,oml.překlep

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

To jen dokazuje,že většina kluků je na to ujetých a vzrušuje je to. Mudr. Radim Uzel o tom mluví na besedách často,protože je to v současné době aktuální dost rozšířený fenomén. On sám to popisuje jako neškodnou sexuální anomálii nebo úchylů,chcete-li, spojenou s vylučováním ženské tělesné tekutiny, která značnou část mužské populace zajímá a motivuje. Řada můžů se za tuto anomálii stydí,ve skutečnosti se ale nedivím,že ten anonymní vzorek dopadl tak výrazně pro muže.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

Co je na tom tak vzrušujícího? Z pohledu opačného pohlaví teda podle mě příliš mnoho asi ne. Vysvětlíte mi to někdo z vás chlapů prosím. Muž to taky řeší, líbí se mu to,ale proč, tak to vysvětlit nedokáže.

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Asi ne samotný akt,ale emoce a výraz postavy. Prostě celkově. To se opravdu těžko dá vyjádřit jednoduše. Navíc holka čůrá a proudí to z ní z pipinky,z intimních partií. Kdyby holka čůrala uchem asi by to bylo v klidu a nelákalo by to tolik.

Radek (Út, 26. 5. 2020 - 10:05)

Jo.dívčí čůrání je něžný a pak jsem vášnivej a hned se udělám do ní.

Vendy (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

Samotný močení je neatraktivní potřeba,jen když je spojená se vztahem dvou může obohatit sexuální vztah jako například se tady dovídáme od Kláry nebo Martiny a jiných. Někdy tomu pomůže náhoda,kdy při sexu jeden potřebuje na malou a tak se propojí s aktem sexu a zjistí ,že je to vzrušenípro oba a nový podnět...

ale (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

ne v tak raném věku. Zažili toho sexuálně tolik, že co jim zbývá až jim Bude třicet. SM? Anál?

Jiří (Út, 26. 5. 2020 - 09:05)

mně se líbí každá holka která čůrá,když je hezká a vyvinutá k použití. Na střední škole jsem takovou měl a čůrání jsem si s ní užíval asi jako Libor. Narodili se nám dvojčata ale po deseti letech vztahu odešla za jiným a teď jsem nevázaný.(39)

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

Tak se těším, až něco vytvoříte pod pipinkami...

Klára (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

Niki už je ve škole a já jsem už vyčůraná mám jestě trochu pelíškové volno ale půjdu za mamčou do krámku ji trochu pomáhat a ségra přijde k nám a pak půjdeme domů. Libor přijede asi už zítra a budeme na domečku a budeme si užívat lásky.Mám tady kafe a udělala jsem si snídani a tak je tady takový opět divný klid a prázdno.

Mirek (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

A chtělo se ti po kafi pak hodně čůrat?

Klára (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Chtělo,ale to už jsem byla u mamčou v krámku. Ona tam má nouzový záchod,ale tam nechodím. Vzadu je takový malý ukrytý dvorek a tam je otvor s cílem do kanalizace a tak jsem tam utekla se vyčůrat a skoro jsem to nestihla,jak to chtělo rychle ven a udělala jsem prudký silný proud,ale ne moc dlouho. Takový rychlý ale krátký jako po kafi bývá. Niki už přišla sem a půjdeme domů za chvíli. Ta tady nečůrala,prý byla ve škole s kámoškou a přidala se taky na záchodě s čůráním.

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Super! Cestou domů asi něco dáte, spíš asi ty.Ona asi nebude mít v sobě ještě velkou munici. Jedině, že by se přidala k tobě s malým pramínkem. Nebo jsi byla na dvorku čůrat pak ještě ?

Klára (Út, 26. 5. 2020 - 15:05)

Jako bys šel s náma! Já jsem opravdu čůrala cestou,když jsme se ještě stavěly na baráčku a tak tam ve dvoře u trávníku a hned mi to šlo dost zase hodně,ale šlo to cestou vydržet nebylo to tak kritický a Niki se moc nechtělo, ale taky se přidala ke mně na bobečku a taky se nakonec trochu rozčůrala. Jsme doma a budeme vařit večeři pro mamču jako překvapení.

Bibi (Po, 25. 5. 2020 - 22:05)

No tohle bych tedy nepraktikovala.

Reklama

Přidat komentář