Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Šťastný to mladík..

Todd (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

je to naopak hojně rozšířený zvyk a já také čůrací holky taky zbožńuju. Čím více močí a větší louže ,tím větší zážitek . Nejlépe štíhlé dlouhovlasé blondýny nebo zrzky.

Šišmiš (Út, 26. 5. 2020 - 18:05)

Když má hezkou píčku na vlasech nezáleží. Čím víc plný močák a větší čůrání, tím větší prožitek, to souhlasím,když se může píčka protrhnout a pochcat.

Merlin (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

kecy

Janka (Út, 26. 5. 2020 - 17:05)

OK, proti libůstkám s sexuálními anomáliemi nemám nic,pokud to oběma partnerům vyhovuje

Zdena (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Myslela jsem si to. To nemusí být prokazatelné.

Sedmnáctý (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Takový výzkumy se sice dělají,ale sem do diskuze jsou nerelevantní. To si může napsat kdokoliv cokoliv a klidně si to vymyslet- je pravdou,že relevantní výzkumy v USA a SRN vykazovaly podobně vysoké markanty piss uchazečů. Nicméně jsem trochu z oboru a tak mne podobné rádobyčeské analýzy nechávají v klidu.

Radka (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

Ty výzkumy jsou asi ok. Měla jsem 2 kluky a každý byl na to, když jsem šla na malou úplně hotovej a oba se byli schopni udělat už jen když mně koukali na to jak mi to jde to močení z pipinky ven. Jiný holky maj podobný zážitky.

Znalec (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

Z 90% případů je to muž, co tyto praktiky ve vztahu vyžaduje po partnerce,opačných případů je minimum. Co se týká zájmu o piss v české populaci tak z dostupných výzkumů anonymních mužských respondentů ve věku 16 -40 let vyšly následující: oslovený vzorek 2255 osob všech sociálních skupin......piss a močeni dívek se vyloženě líbí 1440........nic mi to neříká....178 respondentů. Piss preferuje při sexuálním aktu 556 dotázaných, piss obohatil jejich sexuální a partnerský život 499 dotázaných. Sledovat dívku při močení bez sexuálního sblížení.....992 respondentů z toho cizí subjekt (voyeurismus).......609 dotázaných. Sledování močících dívek na netu 1017 dotázaných.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 14:05)

Muzes uvest zdroj tech cisel? Nejak se mi to nezda.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 16:05)

Myslím,že jsou to starší analýzy a VVM, něco bylo pro vnitřní potřebu, neco veřejné.

Otakar (Út, 26. 5. 2020 - 13:05)

A byly nějaké podobně výzkumy na jiné .....SM, Latex, Anal, Group atd. V případě, že ano, s jakými výsledky?

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

To jen dokazuje,že většina kluků je na to ujetých a vzrušuje je to. Mudr. Radim Uzel o tom mluví na besedách často,protože je to v současné době aktuální dost rozšířený fenomén. On sám to popisuje jako neškodnou sexuální anomálii nebo úchylů,chcete-li, spojenou s vylučováním ženské tělesné tekutiny, která značnou část mužské populace zajímá a motivuje. Řada můžů se za tuto anomálii stydí,ve skutečnosti se ale nedivím,že ten anonymní vzorek dopadl tak výrazně pro muže.

Znalec (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Chtěl jsi napsat ..úchylku. To by dávalo smysl.Ne úchylů.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Ano,oml.překlep

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

To jen dokazuje,že většina kluků je na to ujetých a vzrušuje je to. Mudr. Radim Uzel o tom mluví na besedách často,protože je to v současné době aktuální dost rozšířený fenomén. On sám to popisuje jako neškodnou sexuální anomálii nebo úchylů,chcete-li, spojenou s vylučováním ženské tělesné tekutiny, která značnou část mužské populace zajímá a motivuje. Řada můžů se za tuto anomálii stydí,ve skutečnosti se ale nedivím,že ten anonymní vzorek dopadl tak výrazně pro muže.

Návštěvník (Út, 26. 5. 2020 - 11:05)

Co je na tom tak vzrušujícího? Z pohledu opačného pohlaví teda podle mě příliš mnoho asi ne. Vysvětlíte mi to někdo z vás chlapů prosím. Muž to taky řeší, líbí se mu to,ale proč, tak to vysvětlit nedokáže.

Pissík (Út, 26. 5. 2020 - 12:05)

Asi ne samotný akt,ale emoce a výraz postavy. Prostě celkově. To se opravdu těžko dá vyjádřit jednoduše. Navíc holka čůrá a proudí to z ní z pipinky,z intimních partií. Kdyby holka čůrala uchem asi by to bylo v klidu a nelákalo by to tolik.

Radek (Út, 26. 5. 2020 - 10:05)

Jo.dívčí čůrání je něžný a pak jsem vášnivej a hned se udělám do ní.

Vendy (Út, 26. 5. 2020 - 08:05)

Samotný močení je neatraktivní potřeba,jen když je spojená se vztahem dvou může obohatit sexuální vztah jako například se tady dovídáme od Kláry nebo Martiny a jiných. Někdy tomu pomůže náhoda,kdy při sexu jeden potřebuje na malou a tak se propojí s aktem sexu a zjistí ,že je to vzrušenípro oba a nový podnět...

Reklama

Přidat komentář