Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Šišmiš (St, 27. 5. 2020 - 23:05)

Ozvu se,kdy můžu přijet a kam přímo?

Simi (Čt, 28. 5. 2020 - 11:05)

Tak jsme to probraly s holkama. Hele my se tady známe jsou tady tři kluci a šest holek a tak se nestydíme,ale s cizím by to bylo jiný.

Šišmiš (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

To je super! Tak odkud jste? a já jdu čůrat s vámi taky. To myslím opravdu vážně. Klidně zítra nebo kdykoliv.

Markéta (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Teda kluci,vy máte starosti! Já v tom nevidím nic zvláštního. Mirku klidně se vyčůrám, když se mi chce i přes klukem. Jenže já jsem až z Hodonína.

Mirek18 (St, 27. 5. 2020 - 22:05)

Ahoj hledám holku jsi vidět jak čůrat já taky ukážu jak čůram od české Budějovice věku to nezáleží napište na [email protected]

Puluj (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

To je fakt. Ono je to slyšet, mladý holky mají prcinky většinou u sebe a přes pysky to dělá syčivě čůrací zvuk s taky při dopadu na zem.

Klára (St, 27. 5. 2020 - 19:05)

Tak jsme se hodně projely na kolech a vzaly jsme kámošku od Niki a taky jsme se podívaly na houby a našly jsme pár klouzků a čtyři hřiby kováře a tak bude zítra smaženička. Jestli byly loužičky tak ano, jednou jsme to pustily v lese všechny tři a udělaly jsme rychlý loužičky pod sebou. Kamárádka od Niki čůrala kousek vedle a já se ségrou u sebe a tak jsme si pozorovaly pipinky a čůraly jsme obě klasicky hodně proudem.Kámošku jsme moc neokukovaly ,ale asi potřebovala nutně taky, protože rychle stahovala kalhotky a než byla na bobečku viděla jsem , že její pipinka začíná hned taky čůrat. Navíc byla ona ,co řekla jako první, že potřebuje na záchod a tak jsme šly. Už jsme doma a po večeři a Libor měl přijet,ale volal,že zítra a pátek si nechá volný a asi pojedeme na chaloupku . Tak se ještě budu pelíškovat se ségrou tady, protože jde zítra do školy ,jinak bychom už zase byly tam na baráčku,ale zkusíme to zítra a jestli Niki bude u mamči nebo ne to se uvidí. Když nebude smutná a bulit, že tu nejsem tak dobrý, necháme to na jejím rozhodnutí.

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

Hezký. Rád bych se procházel s vámi....

ˇKlára (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

To věřím, ale čůraly bychom samy, nebo bychom to musely nějak vydržet, ale ty bys tak zase zlý snad nebyl a nechal nás vyčůrat samotné,přestože se ti to líbí se koukat.

Pissík (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Nebyl. Omlouvám se. To víš, že bych strašně chtěl, ale když byste řekly ne,tak to je pro mně jednoznačně stopka a mohl bych si vás jen představovat jak vám to jde.

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 21:05)

Kdyby neodešly moc daleko tak by bylo slyšet jak jim teče chcaní a já bych byl i tak hotovej .

Martina (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

tak vám ty houbičky moc přeju , já nakonec nenašla nic. Tak to zkusím zase o víkendu. Hezky se vypelíškujte a mimochodem ta diskuze na vaše téma je zajímavá. Já vás beru jako reálný a tak kdybyste reálný nebyly a v Mikulášovicích bychom se nesešly,tak mi to radši napište na rovinu, protože ikdyby to psal ten údajný nešťastný chlapec, nijak bych mu to nezazlívala a děj bych ve svém srdíčku měla za živý dál. Ale samozřejmě se těším. Majka z Varnsdorfu tam taky byla přece u vás, Takže páčko v létě a hezký pelíškování teď!

Majka (Čt, 28. 5. 2020 - 08:05)

Martino,holky jsou moc fajn a nemusíš se bát,že by v Mikulášovicích nebyly. Já je taky zvu i k nám na chalupu v létě na Karhuli.

Martino, (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

ty jsi zapomněla, že už jsi se s holkama asi před dvěma týdny setkala:))))

Klára (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

ta já jsem s Martinou dohodnutá na léto na chaloupku a to platí. Naposledy tady byla Majka a Miška. Asi nemáš jasno v souvislostech. Martino samozřejmě se těšíme na tebe a dohodneme se jak se ti to bude hodit. Taky ti přeju hezký večer

Martina (St, 27. 5. 2020 - 20:05)

Já????? My jsme domluvený na začátek prázdnin.

Vanessa (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

18

Matlák (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Holky a dáte mi čůrání?

Návštěvník (St, 27. 5. 2020 - 18:05)

Tys tu ještě? Nemáš šanci.

Vanessa (St, 27. 5. 2020 - 15:05)

Rozhodla jsem se taky napsat jako Klári. Potřebovala jsem před chvílí na záchod,došla jsem si,chtělo se mi dost a držela jsem to víc než půl hodiny. Svlékla jsem kalhoty a všechno a sedla si a nešlo to čůrat hned rychle, ale pomalu a pak dlouho a taky pomalu proudem do záchodu. Tak jsem čekala až to bude pak to ještě teklo maličko kolem pysků a na zadek ještě chvíli. Celý jsem si to osušila a bylo to konečně hotový . Někdy mi to jde zase víc.

Reklama

Přidat komentář