Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jardo, (Út, 23. 6. 2020 - 19:06)

ta holka teď má asi jiný příjemnější starosti, než psát na doktorku. Obávám se,že to nepřečte včas.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

Pozdravujeme z Ještědu. Jak jsme se ubytovali tak jsme jen ležely a Niki a já jsme i chvíli spinkaly a Libor něco ještě dodělával chvíli po netu a byl potichu a pak se přitulil k nám. Niki má svůj pelíšek mimo,ale chtěla být teď u mně a tak jsem ji nachala a jestli to bude pro ni lepší, tak ji nechám i v noci a za Liborem pak dojdu vedle do pelíšku. V v sedm půjdeme na večeři a budeme opravdu jen relaxovat. Je tu sluníčko a jen malé beránkový mráčky a trochu fouká,ale není zima. S těma kamerama to je blbost. My jsme byli s autem úplně na konci a tam asi už nejsou a nikdo nás nepokutoval ani nazastavil. Libor říkal,že kamery jsou tam jen u vjezdu a v některých sektorech,ale že nikoho nemůže pohoršovat,že se holka vyčůrá za autem někde stranou v koutě parkoviště.

Pissík (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

Tak jsem viděl 3 holky jak čůraly. Jedna na bobku a měla slabý pramem asi 3 krát za sebou,s ní čůrala druhá ta měla rychlý a pak jednu holku a ta měla nejvíc chcaní u zdi ve dvoře. Mise tedy úspěšná. Klárko pozdrav na vrchol a díky za příznivé zprávy z nemocnice. Hezky jste se tam vyčůraly...

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 17:06)

no fuj kam ty to ještě dopracuješ libore luboši nebo jak si střídavě říkáš

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 14:06)

To v půl jedné jsem skutečně nepsala já. Já bych se nepočůrala ikdybych měla sebevětší nervy. Vyšetření maminky neodhalil vážně komplikace,vše se zdárně hojí, mohli by ji pustit domů prý možná v pátek nebo do úterý. Tak jsme zase o něco radostnejší a pojedeme nahoru se ubytovat. Je tu sluníčko a tak tam bude hezky. Jejda Niki teď čůrá za autem! Parkujeme trochu stranou a tak já čůrat půjdu taky. Ono se jí chtělo už vevnitř trochu a už má pod sebou hezkou loužičku a teče ke mně. Mně se chce už taky hodně ,hned se vypustím tady taky u ségry. Libor šel k automatu zaplatit parkování, ale my se
ani moc nestydíme už před ním.

Spíš (Út, 23. 6. 2020 - 20:06)

že jsou ve všech nemocnicích záchody pro návštěvy a sedmnáctiletá holka by tohle měla vědět. A mimochodem od včerejška jsou návštěvy v nemocnici v Liberci zakázané.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 14:06)

A víte, že tam jsou všude kamery??? Tak to bude buď
na pokutu nebo si to někdo použije pro vlastní potěšení. Jste neskutečně naivky.

Natalie (Út, 23. 6. 2020 - 16:06)

Tohle je od tebe dost necitlivé. Ty holky už mají takhle dost a jen jim přidáváš další stres. Ale i kdyby tam někde kamery byly,tak si taky myslím, že by je nikdo za to nemohl trestat. To by bylo dost ubohý, když to navíc udělaly někde stranou za autem.

Bibi (Út, 23. 6. 2020 - 16:06)

Souhlasím. Zase někdo chce jen škodolibě ubližovat.Holky buďte v klidu.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 14:06)

Hele, jen je zbytečně stresuješ. Nikdo normální je nebude pokutovat za to, že se usely vyčůrat někde v rohu za autem a jsem si jistá,že tam kamery v těch místech už nejsou.
A kdyby je přesto někdo nasnímal a stáhl si to ,aby si to u toho udělal nebo to dal i dál, tak to je nezákonné.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 12:06)

Tak už vyjíždíme, ale musela jsem se převléknout, protože jsem se počůrala, jak mám ty nervy. Jsme na cestě. Držte palce!

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 12:06)

Jsi průhledný jak sklo,fejkaři.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 11:06)

Tak si dáme oběd a pojedeme za maminkou a pak nahoru. Jsem napjatá, jaké budou výsledky. Držte nám palce!

Pissík (Út, 23. 6. 2020 - 08:06)

Tak ať se vše vydaří! Odpoledne půjdu zkoumat,jestli nepotkám někde čůrající holku.

Návštěvník (Út, 23. 6. 2020 - 09:06)

Tak opatrně, ať někde nedostaneš po papuli.

Klára (Út, 23. 6. 2020 - 07:06)

Zuzko děkuji za podporu a děkuju i všem dalším, kteří nám posílají pozitivní sílu a myšlenku a jsem za to neuvěřitelně vděčná. Dnešní noc naštěstí byla klidná, Niki usnula a já jsem pak byla u Libora a mazlili jsme se ,ale nepipinkovali úplně. Já jsem nebyla včera moc schopná se uvolnit,ale přesto se to povedlo, že se uvolnil alespoň Libor a pustil mi to na bříško a na pipinku zvrchu a bylo to moc krásný. Snad o něj nepřijdu,když někdy prostě to nejsem schopna dát a nechci se přetvařovat. Pak jsem odešla za ségrou a spinkala jsem u ní. Vzbudily jsme se až ráno a hned jsme se potřebovaly vyčůrat a Niki by nejradši už zase na nočník, ale já jsem ji vzala za ruku a vedla ji na záchod,protože dnes žádná krizovka nebyla a je to už velká holka a tak to hezky udělala na záchodě a čůrala rychle a prudce, jak měla pipinku hodně plnou a já musela pak po ní a taky jsem měla plnou pipinku a čůrání na krajíčku,že mi to šlo zároveň se staženými kalhotkami hned jako slabý pramínek a rychle za ním prudký silný čůrání.Libor ještě chrní a teď budeme dělat sídani , pak se stavíme u tety a vezmeme ji s sebou do Liberce za maminkou a ona pak dojede busem zpátky, ikdyž jí Libor nabízel, že ji domu hodí. Jsem zvědavá na výsledky toho CT a vůbec, jak to s maminkou bude dál, Jestli bude krásně, tak se na Ještěd moc těším a budeme stejně jako ty, Zuzko, pozorovat západ Slunce a budeme skutečně relaxovat a každý den zajedeme dolů do města za maminkou. Ťufíka nebereme, ale paní Krejčová ho jednou denně ošetří a nakrmí a tak to bude taky OK. Hlavně Niki mu už to včera vysvětlila, že na nás tady počká a on to pochopil a tak se jí snad nebude stýskat.

tak (Po, 22. 6. 2020 - 22:06)

já bych v noci chcát pětkrát, asi prostata.

Pulec (Po, 22. 6. 2020 - 21:06)

Jestli chce nějaká holka psát tak [email protected]

Návštěvník (Po, 22. 6. 2020 - 21:06)

Hele Vanesso,vyser se na ty blbý fóry. Jestli je to jinak tak dej kontakt. telefon, fb, mail....

Matlák (Po, 22. 6. 2020 - 19:06)

Já už sem holky nejdu,když mi nedáte čůrání. V Ííčíně si Hano nebila a já tam byl a mněl pnutí. Kde jsi byla,když jsem tambyl ? Já si ho to pnutí uhonil na záchodě, protože jsem se tě nemoh dočkat a jiný holkám nečůraly.

Reklama

Přidat komentář