Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

J a my o žádném zákazu vycházení nevíme, nebaví nás číst ani o něčem přemýšlet. Máma a Libor říkají, že to stejně nebudeme potřebovat. Žijte si každý jak chcete. Příště napíšu, jak mi kašle pipina, mám podezření na covid, budou mě muset napojit a bude to fajn.

Klára (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

Žanetko,je to pravda,já jsem sem napsala jen ten prvni ranní příspěvek. Ostatní píše někdo za mně. Ozvu se až večer,až přijedeme z toho tajného výletu. Teď jsem byla čůrat na záchodě po kafi a panečku jak mi to šlo hodně.

Klára (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Tak snad vychcat na zahradě se můžu ne ?Vytírat si ji nebudu Liborovi pak chutná víc

Kikina (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Hele hoďte se do klidu jo a zalezte si třeba do bunkrů když chcete jo? Někdo chce třeba aspoň relativně normálně žít a nevím co je špatného na tom vyrazit na výlet do přírody. Určitě lepší než být s tisíci dalšími lidmi na trzích nebo v obchodech. Fakt šílená doba...

Martin (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

Jasne,at to kazdej takhle dela,kdyz je to tak v poradku,je videt,ze o tve mame a jejim zdravi,jak si psala,tak si kecala,protoze takhle ji vystavovat zdravotnimu riziku muze jen ta,ktera o jeji zdravi a zivot nestoji,jo a jsem zvedavej,jak to budete vysvetlovat,az vas zastavi,tak se prober

Kikina (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

Nic takového jsem nikde nepsala. To sis mě asi s někým spletl.

Babiš (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

Ahoj lidi.Pokud vím,tak jsem vyhlásil jen zákaz nočního vycházení a naopak do přírody vyjít vřele doporučuji. Vždy být ve dvou a dodržovat rozestupy. Močit v lese také v rozestupech a nedělat velký proud,ale močit kolmo dolů do trávy ,aby se bacil aerosolově nerozptyloval. V případě velké potřeby vykonávat tuto v tuhé podobě, kdo zákaz poruší a bude mít tekutou stolici vystavuje se okamžitému postihu.

Kikina (St, 28. 10. 2020 - 09:10)

:0))))))

Cubka (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Treba bude Libor Klaru vencit do 500 m jako cubku

Žaneta (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Ahojky Klárko, myslím,že ti nějaký vtipálků ukradl nick s tím rampouchem....Taky pojedu s přítelem ven, chceme do přírody a do lesa a tak vezmeme i košíček na houby. Užijte si výlet!

Martin (St, 28. 10. 2020 - 08:10)

Nikdy by me nenapadlo,ze tady nekomu sproste vynadam,ale presne jsem cekal na debilni Zanetu,jak bude podporovat,aby jeli na ten vylet a ona jede sama take,ted uz verim,co tady jeden psal,ze je to socialni rodina,protoze todle normalni lidi nenapadne,nasi zdravotnici lezou po ctyrech a blbci si jedou dal roznaset a nachytavat covid

Klára (St, 28. 10. 2020 - 07:10)

Jak jsem čůrala na tom zápraží tak to rovnou mrzlo měla jsem tam menší rampouch.Libor si ho ulomil a cucal jako lízátko

Klára (St, 28. 10. 2020 - 07:10)

Měla jsem hezký čůrání venku u zápraží a plná pipinka mi čůrala ,že mi vytvořila hned velký pramínek, chvíli trochu nakřivo doleva a roztříštěný,ale pak se pipknka víc rozestoupila a už to teklo z močové dírky přímo ven. Přišla i Niki a stáhla kalhotky a už to taky teklo,ale spíš prudce a víc dolů pod zadeček až do konce. Miška šla čůrat na záchod ,protože chtěl i zadeček se uvolnit. Holky prý vydržely do rána. Dnes nás Libor zve na tajný výlet, a tak jsme zvědavé kam. Vyjedeme po obědě.

Mike (St, 28. 10. 2020 - 07:10)

Klárko, ještě že jsi. Já měl taky hezký čůrání...

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 07:10)

Neni zakaz vychazeni? Asi jak pro koho?

Návštěvník (St, 28. 10. 2020 - 14:10)

Ne, do přírody, kde není moc lidí není. Zase to nepřeháněj!

Ha!!!! (Út, 27. 10. 2020 - 23:10)

Tady zas není přes úchyly vidět. Asi přijde hromadná pozvánka!!!! Ovšem ať to nedopadne jako se zbabělým Znalcem, ten se taky rekrutoval z tohohle vlákna. Takže těšte se na kocoura z Berouna, úchylové.

Znalec (Út, 27. 10. 2020 - 23:10)

Mňau! Už se těším kryso.

Znalec (St, 28. 10. 2020 - 07:10)

Mňau ! Už se těším kryso.

Ha!!!! (Út, 27. 10. 2020 - 23:10)

Ty už se netěš, máš smolíka. Jednou jsi byl pozvanej, slíbil přijet, nepřijel....uvažuju, že ti vyúčtuju náklady za vystydlý kafe.

Reklama

Přidat komentář