Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Soňa (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Ne nepostřehla. A dej jí pokoj.

Luci (St, 4. 11. 2020 - 23:11)

Tento Návštěvník se do Kláry naváží neustále. Kašli na něj. Je to omezenec.

Klára (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Kluku to je od tebe moc hezký, ale víš jak to je. Já mám jinou lásku a nebudu to měnit. Tak nesmutni a až si najdeš svoji lásku, klidně ji přijď ukázat a já ti ji budu moc přát. Budeme mít zase výuku dopoledne a já si už nenechám pipinku přeplněnou jako včera ,ale budu chodit čůrat včas,aby mně to nebolelo. Teď ráno jsme byly s Nikou klasický plný a tak nám to taky čůralo na záchodě hezky naplno a už máme bříška prázdný. Libor dnes bude s tím oprávářem na tom kotli. Má přijet za chvíli, je to jeho známý ,jinak bychom museli čekat dlouho nebo si objednat pohotovostní službu, která je předražená.

Žaneta (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Klárko ahoj. Taky jsem měla ráno předržený čůrání a nemohla jsem to ze sebe dostat vcelku,ale chvíli to šlo víc a zase míň a tak jsem tlačila aby to šlo rychleji a ještě jsem stále potřebovala a tak jsem taky čůrala dlouho. Dnes musím do Polska za otcem,takže budu mít cestovní den. Mějte se fajn!

Mike (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Klárko krásný den přeji. Já dneska měl taky ráno nekonečný čůrání, protože jsem sice chtěl v noci,ale zaspal jsem to a teď ráno mi pinďour čůral k nezastavení . Soňo, tebe neznám, ale jestli taky umíš krásně čůrat, tak sem napiš. I to co děláš nebo studuješ a tak podobně. I tobě hezký den.

Kluk (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Klárko stejně tě miluju navždy.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 21:11)

Všechny vás budu žalovat. Komplet všechny. Hlavně Pozorovatele.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

„To je rámusu, furt. Vždyť tam má stejně hovno.”
„No... hovno! Vopravdu tam má hovno!”
„To je toho! Tak mám hovno, no!”

nebo (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Říkala jsi vole nebo love, Marie?

pro Šišmíša (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Nebojte, balíček jistě dorazí, nyní máme velké problémy s kurýry a Česká pošta na tom nebude lépe. I náš dárek pro Libora měl zpoždění a nakonec měl prý velkou radost, jak nám psal. Mall.cz

Pozorovatel (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Klára ani nikdo z její rodiny od vás z Mallu nic nedostali. Běžte do prdele, vy nehorázný hovada!

Mall (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Zklidněte se. Zásilky byly předány a od "Libora" jsme dostali poděkování. Nočník pro Kláru k narozeninám si Klára velmi pochvaluje. Co jste pro holky udělal vy?

Libor (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Ale hovno,srandisti. Nic jste nikdy neposlali a nic jsme neobjedlali. Tečka!

? (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

To byl přece ten dárek. Já si pamatuju, že se na to ti kluci složili a poslali ti ho. A někdo z vás jim tady děkoval.

Kára (Út, 3. 11. 2020 - 19:11)

Šišmíšo, Helenka psala, že na poště zatím nic, ale jestli to je balíček ,tak může jít víc dní. Počkáme. Snad se tam dostaneme ve všední den, ještě mám poslední jízdy po dnešku ve čtvrtek a tak snad v pátek bychom to vyzvedli a zajeli tam s LIborem, ikdyby třeba mamča už chtěla zůstat tady.

Soňa (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Klárko jen tě chci pozdravit. Soňa od Hronova. Pamatuješ si na mně? Dlouho jsme už spolu nepsaly. Občas sem nahlédnu. Jsem bez kluka a tak se trochu ve všem plácám. To by bylo na dýl. Taky někdy čůrám venku,ale už ne tam na vyhlídce teď jsme doma ze školy. Často na tebe myslím. Měj se. Pa.

Puluj (Út, 3. 11. 2020 - 21:11)

Soňo vítejte. Jak se máte tam u vás v Jiráskově kraji? Byla jste ozdobou na tomto fóru svými prožitými a sugestivně popsanými příhodami. Potěšilo by mně kdybyste mohla navázat.

Soňa (Út, 3. 11. 2020 - 22:11)

Moc mně to potěšilo. Když budu čůrat v zajímavý situaci tak písnu. Ráda bych ale i Klárku na popovídání.

Šišmiš (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

Měl by tam být zítra. Teď jsem to ověřil na infolince. Holky hezky spinkejte a pijte ať máte co zítra čůrat .

Mike (Út, 3. 11. 2020 - 18:11)

Klárko bylo odpoledne venkovní čůrání,? Vím, že nemusíš psát denně, jen jsem zvědavý, promiň.

Reklama

Přidat komentář