Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Já mám devitiletou ségru a ta se ráno tady pochcala v posteli a ani o tom prý nevěděla. Velký mokrý kolo na matraci,tak jsme to dali vysušit. Je nějaká divná asi ji není dobře. Převlikla se,ani moc nejedla. Rodiče jsou v práci, tak jsem ji uložil k sobě, jestli se mi tam pochčije tak jí dám na zadek. Snad ne.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

To je hezké, jak o ní pečuješ. Jestli na ní nejde nějaká chřipka. Zkoušel jsi jestli nemá teplotu?

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

Ne. Ale najdu teploměr. Ona se zavrtala do postele a že ji bolí hlava a břicho a že bude ležet. Že se prý už nepochčije, že se prý jen nevzbudila že to nemáme nikomu říkat.

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

Tak má třicet osm stupňů a tak ji nechám ležet .

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 11:11)

Jsem jen zvědavá jak je sestře, lepší?

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 11:11)

Je lepší, už se nepochcala a normálně si došla ale je zabalená v posteli a já jsem na compu a jsem v klidu aby mohla spát kdyby chtěla.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 09:11)

To by měli vědět rodiče.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Stačí,když budeš chcát do záchodu,oni se z toho udělají

Klára (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Soňo, teď jsem tě objevila. Napíšu ti víc,ale teď už nestíhám. Pa, jsem ráda, že jsi se připomněla.

Soňa (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Děkuji ,já jsem velmi překvapena, jak jsi dál s Liborem a ten dům a nejvíc mně zasáhla ta vaše cesta do Afriky. To muselo být nádherný. Když ti dám mail pošleš mi nějaké fotky? Libor je fakt skvělej. Závidím ti ho i ty cesty a bohatství, ale ne škodolibě naopak přeju ti to, ale chtěla bych si to taky tak užívat .

Klára (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Soňo napíšu víc, ale ono to vyplývá z mých příspěvků. Dej mi mail A já ti něco pošlu i videa. Jsem ráda ,že jsi zase tady. Miku ty jsi ale odvážný, ale jsem ráda že na mně tak reaguješ, ale víš že jsem zadaná a tak můžu být jen tvou představou.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Klára je jen vychcaná zlatokopka, která nakonec Libora jen využije . To jsi nepostřehla svým ženským šestým smyslem?

Soňa (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Ne nepostřehla. A dej jí pokoj.

Luci (St, 4. 11. 2020 - 23:11)

Tento Návštěvník se do Kláry naváží neustále. Kašli na něj. Je to omezenec.

Klára (St, 4. 11. 2020 - 07:11)

Kluku to je od tebe moc hezký, ale víš jak to je. Já mám jinou lásku a nebudu to měnit. Tak nesmutni a až si najdeš svoji lásku, klidně ji přijď ukázat a já ti ji budu moc přát. Budeme mít zase výuku dopoledne a já si už nenechám pipinku přeplněnou jako včera ,ale budu chodit čůrat včas,aby mně to nebolelo. Teď ráno jsme byly s Nikou klasický plný a tak nám to taky čůralo na záchodě hezky naplno a už máme bříška prázdný. Libor dnes bude s tím oprávářem na tom kotli. Má přijet za chvíli, je to jeho známý ,jinak bychom museli čekat dlouho nebo si objednat pohotovostní službu, která je předražená.

Žaneta (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Klárko ahoj. Taky jsem měla ráno předržený čůrání a nemohla jsem to ze sebe dostat vcelku,ale chvíli to šlo víc a zase míň a tak jsem tlačila aby to šlo rychleji a ještě jsem stále potřebovala a tak jsem taky čůrala dlouho. Dnes musím do Polska za otcem,takže budu mít cestovní den. Mějte se fajn!

Mike (St, 4. 11. 2020 - 08:11)

Klárko krásný den přeji. Já dneska měl taky ráno nekonečný čůrání, protože jsem sice chtěl v noci,ale zaspal jsem to a teď ráno mi pinďour čůral k nezastavení . Soňo, tebe neznám, ale jestli taky umíš krásně čůrat, tak sem napiš. I to co děláš nebo studuješ a tak podobně. I tobě hezký den.

Kluk (St, 4. 11. 2020 - 00:11)

Klárko stejně tě miluju navždy.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 21:11)

Všechny vás budu žalovat. Komplet všechny. Hlavně Pozorovatele.

Návštěvník (Út, 3. 11. 2020 - 20:11)

„To je rámusu, furt. Vždyť tam má stejně hovno.”
„No... hovno! Vopravdu tam má hovno!”
„To je toho! Tak mám hovno, no!”

Reklama

Přidat komentář