Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Fido (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Klassiku, mně se nelíbí ta bolest bříška. Ať zatím nic nejí a je v teple v posteli.

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Rodiče už jsou doma a ségra je už u sebe. Snědla oběd, ale pak ho za chvili na záchodě vyblila a pak si zase lehla a spala tady u mně než přišli rodiče. Měla zákaz mi tady něco udělat, tak měla u postele kyblkík od lega,ale už se jí nechtělo. Máma je doktorka,že to prý slepák není, ale má furt teplotu. Já jsem to nakonec řek, že se ráno pochcala ale teď už ne,už si dojde,ale nejí. Jen suchou housku. Kláro já mám 14 ségra 9. Nedostala za to na zadek,já bych ji taky nedal.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Jestli je maminka lékařka,tak si to doufám ohlídá i na Kovida. Ale tohle moje děti taky mívají a po dvou třech dnech to odezní. Nechte ji v klidu a dietu a spraví se to. A´t si dojde večer než usne pořádně na malou.

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 17:11)

Snad se nepochčije. Máma ji hlídá.

Nona (St, 4. 11. 2020 - 19:11)

Jestli je toto reálný příběh, ta si dovolím komentovat. Pro dítě, které už nemá pleny, je pomočí velký stres. Chápe to jako svoje selhání nebo vinu. Něco takového se stane jen ve velké horečce,boestech atd. On ani člověk v bezvědomí se jen tak nepočůrá. Rozhodně jí nedávejte žádné plenky, byl by to jen další stres a pocit studu.

Klassic (St, 4. 11. 2020 - 19:11)

To si mysli jak byla z toho ráno nesvá a styděla se za to. Žádnou plínu bych ji nikdy nedal. Snad ji bude dobře, mám nařízeno ji zítra hlídat od rána a kdyby něco tak být na telefonu okamžitě a máma ji pohlídá taky. Máme pokojíčky průchozí a tak nechám k ní od sebe otevřený dveře. Aby se nepoblila na zem dal bych ji tam ten legový kyblík, ale ona nechce.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj, jak je tvý sestře? Je to už dobrý? Myslím na tebe,to víš jsem maminka od dvou dětí...

Klassic (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Já to teď čtu. Ségra se nepochcala ani nepoblila v noci, jen šla na záchod a to jsem se vzbudil ale nic ,dobrý jen jsem slyšel na dálku, že chcala a pak hned zalezla. To bylo ještě v noci. Máma jí připravila jídlo a snědla ho. Jako mně chcaní u ségry nic nedělá, protože se známe a dělali jsme chcaní spolu často ,ale u jiný holky mně to láká . Já bych chtěl Šárku od vedle jako na chození a taky bych chtěl vidět když chčije , protože to je jiný než u ségry.

Nona (Čt, 5. 11. 2020 - 09:11)

Tak to je dobře, byla to jen momentální indispozice, v běžném životě dokáže sama vše odhadnout a zorganizovat. Jen mi trochu mrzí, že o sestřičce píšete na tomto typu diskuze, myslím že to není moc fér. Zdravím.

Klassic (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Já si jen guglil počůraná holka a našel jsem tohle. Já bych o ní nikdy nenapsal nic špatnýho a teď mně to mrzí.

Návštěvník (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Tak to bude dobrý. Jestli tě nechává čůrání ségry v klidu pak jsi normální, u cizí dívky tě to může inspirovat a to je normální sexuální pud. Kdyby to bylo doma se sestrou,tak bych si o tobě myslela něco nehezkého.

K. (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

Souhlas. U sourozenců pokud nejdou úchylný tak to opravdu nefunguje.

jana (Čt, 5. 11. 2020 - 08:11)

ahoj klassicu,je dobře že se tak o ségru staráš,v případě že by se znovu počůrala,tak bych ji dala aspoň pod prostěradlo nějakou podložku a ty plenky bych dala opravdu už jenom jako poslední možnost,kdyby to bylo dosti častěji,jinak se chci zeptat jak ji je dneska,je to s ní aspoň už lepší?

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 20:11)

Tak to nech jak to je, ať má taky pocit větší odpovědnosti za sebe. Třeba si dá víc pozor,aby něco nezpůsobila. Ale líbí se mi jakou máš o ní starost.

Podpíčník (St, 4. 11. 2020 - 18:11)

Tak ji dejte plínu na noc preventivně .

Lucka (St, 4. 11. 2020 - 15:11)

Já jsem venku musela čůrat. V ůbec jsem to nepředpokládala, protože jsem šla na WC ,ale to bylo zavřený. Mně se ale chtělo tak, že bych to už dlouho nevydržela a tak jsem zaběhla za strom v blízkém parku a hned musely kalhoty a spoďáry dolů a šlo to nekontrolovaně ven ani jsem se nemusela snažit, ten tlak byl z močáku velký až jsem čůrala hodně dopředu před pipinu.

Holkočůr (St, 4. 11. 2020 - 16:11)

Lucko a kdybych tě oslovil a ukázala bys mi svý močení v reálu ....dostal bych odmítnutí?

Klára (St, 4. 11. 2020 - 13:11)

Klasiku jak jste velký oba? Je opravdu hezký, že se o sestru staráš, já taky mám ségru, ale já jsem už velká a ona ještě ne a když je jí špatně tak ji taky ošetřuji, protože ji mám moc ráda a kdyby se takhle počůrala v posteli když j´není dobře, tak bych na ní zlá taky nebyla. My ale jsme doma a čůráme jen na záchodě dneska a měly jsme školu po netu a teď se flákáme. Já mám nějaký úkoly, ale nechám to zatím a zítra je čtvrtek a tak to máme videokonferenci dopoledne a odpoledne mám poslední jízdy a pak si budu moci vybrat ze tří termínů zkoušku. Jedenáctýho, osmnáctýho nebo pětadvacátýho. Chtěla bych co nejdřív, ale bojím se a tak jsem zvolila osmnáctýho. Snad to dobře dopadne a budu připravená. Dnes už jsem chodila čůrat dopoledne dvakrát když jsme měly pauzu a nenechala jsem si pipinku a močák přeplnit jako včera, aby mně to bolelo. Dnes jsem se vždycky vyčůrala hezky a rychle a jen středně hodně a je to v pohodě.

Návštěvník (St, 4. 11. 2020 - 14:11)

Já bych chtěl vidět tvý čůrání jak to někdy děláte se ségrou venku. To musí být kouzlo.

Matlák (St, 4. 11. 2020 - 10:11)

Já mám pnutí holky date mi čuriní jak když bude mít čuriníá holka já uhonil vyteklý pro ni moc mi taky bylo do ní

Reklama

Přidat komentář