Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

To není důkaz že tě miluje, ale že ho to vzrušuje. A tu vaši pozici si vůbec neumím představit. A vůbec už ne ve slepě u uhlí.

Podpíčník (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

Já to nedělal ve sklepě s uhlím, ale jednou v našem vinném sklepě ,holku jsem si ohnul o stůl a její chcaní jsem si nechal týct na obličej a do pusy. Tak mně tak zrajcovalo,že jsem ji tam přes stůl když už byla vychcaná tak ošukal,že naříkala blahem a udělala se do minuty a já s ní. Když chceš od holky pochcat do huby musíš být pod ní ,aby to šlo přímo.

Mike (So, 7. 11. 2020 - 07:11)

Klárko já jsem nevydržel jako Libor. Jsi fantastická holka!!!

Pozorovatel (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

Klára má dva tři dny všední psaní a čůrání a pak tě odrovná velkým močením nebo takovou originální souloží. Pozoruješ jak jsi na ní víc a víc závislý? Kluk ji tady píše občas srdceryvný hlášky, ale ty na ní ujízdíš teda taky dokonale.

Lucka (So, 7. 11. 2020 - 09:11)

Tak se mu Klára líbí. Jestli ji někdy viděl to nevím ale on na jiný holky když sem píšou o čůrání na ně moc nereaguje jen na Kláru. Tak asi nemá partnerku a žije třeba sám.

Mike (So, 7. 11. 2020 - 14:11)

Lucko je to tak. Úplně přesně.

Pavlína (So, 7. 11. 2020 - 03:11)

Kyblík

Pavlina (So, 7. 11. 2020 - 03:11)

Začala jsem čůrat trochu v posteli a měla silný bolesti při tom kolem močàku. Jen jsem vstala už jsem to nevydržela a zoufale jsem popošla jen par kroků a teklo to na chodbě na zem proudem. To se nedalo vydržet a křečovitý bolestí až do celý pipinky.prostě jsem se totálně pochcala. Ale asi budu mít zánět protože mám horečku. Dál a jsem si k posteli kyslík,to bych stihla líp.

Soňa (Pá, 6. 11. 2020 - 20:11)

Sice s Klarou už píšu a volám, ale slíbila jsem,že občas napíšu nějakou čůrací chvilku. Tak dnes se povedlo,protože jsem držela potřebu dlouho a pak se mi chtělo tak nutně, že jsem musela a bylo to cestou z marketu. Domů bych to nedonesla, zaběhla jsem za zahradu jednoho domu a tam hned čůrala a kdyby někdo šel nebo se díval z okna, tak by mi to bylo jedno. Musela jsem se vyčůrat za každou cenu a taky jsem pod sebou vytvořila louži ,co stekla z cesty do trávy.

oliver (Pá, 6. 11. 2020 - 20:11)

Soňo jednou jsem náhodou takto viděl holku co musela taky kriticky čůrat trochu jsem zpomalil abych nebyl blízko,ale viděl jsem jak to z ní šlo a dost dlouho. Vzrušilo mně to tak že jsem si pomohl abych uvolnil tu touhu ze sebe.

Klára (Pá, 6. 11. 2020 - 18:11)

Dnes bylo krásný sluníčko a když jsme přijeli tak jsme se rozbalili a já pak šla na houby s Nikou. Šišmíšo, to růžový víno je moc skvělý dárek a já děkuji a vážím si toho.Helenka říkala,že tady bylo ráno -5 c a že houby nebudou. My jsme našly ještě devět krásných hřibů, ale je fakt, že byly tvrdý jako kámen jak byly ještě dopoledne zmrzlý, ale jinak měly zdravou barvu a nechaly jsme je pomalu rozmrznout a uděláme si je jako smaženici, tohle vím, že se může, ale nesmí se sušit nebo to nechat opakovaně zmrznout a rozmrznout, našly jsme taky penízovku a to je houba zimní a jedlá a z ní si uděláme polívku stejně jako z hlívy. Byla to krásná procházka a dvakrát jsme se musely vyčůrat, protože jsme sice při příjezdu pokropily pipinkama trávu, ale jen tak středně ,ale daly jsme si ještě velký čaj a za chvíli jsme šly a asi za půl hodinky se nám oběma trochu chtělo, ale jak bylo chladno, tak jsme nechtěly to dlouho držet a mít dlouhý čůrání, ale spíš jen menší a rychle a tak to taky bylo , stáhly jsme kalhoty pod stromem a na bobečku uvolnily pipinky a už to teklo, ale jen chvíli. Když jsme se vracely tak jsme to samé udělaly ještě jednou, ale Niki už čůrala hodně proudem, protože se jí ten čaj asi více dostal dolů. Já to měla trochu méně, ale chtělo se mi taky dost. Teď už jsme doma a čůráme jen na záchodě. Budeme mít večeři, ještě ty houby ne, ale Libor udělal čínu s rýží a na to se těšíme všichni. On je fakt suprovej chlap.

Návštevník (Pá, 6. 11. 2020 - 19:11)

Vy chcete jíst přemrzlý houby? To snad ne! Bude vám špatně a pak to nebude jen o čůrání, ale i o ostatních otvorech.

Klára (So, 7. 11. 2020 - 07:11)

Návštěvníku, když jsou hřiby zmrzlý a nejsou šedivý ale mají normální barvu nožky i rourek a klobouku,znamená to, že zmrzly poprvé a to nevadí a mohou se zpracovat jen ne sušit,to by chytly plíseň. Ale tepelně jo. Kdyby byly zmrzlý víckrát už by byly celý šedý a nezdravyý. Mamča je dělá ke snídani jako smaženici,uvidíš, že nám nic po nich nebude.

Pozorovatel (Pá, 6. 11. 2020 - 19:11)

To je naprostý výmysl. Když máž houby v mrazáku a uděláš je tak se ti taky nic nestane. Jak tady psala Klára, musí se zpracovat brzy a uchovávat v chladu. Jen strašíš.

Mike (Pá, 6. 11. 2020 - 18:11)

Klárko já to vše žiju s tebou na 1000 % !

haha (Pá, 6. 11. 2020 - 16:11)

A bylo kafe flastr a panáka, v tomto pořadí?

Vivien (Pá, 6. 11. 2020 - 17:11)

Ano.

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 22:11)

To bylo na Znalce. Aha takže ty jsi chlap, no tady nic neobvyklýho.

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 09:11)

Ukáže mi někdo
[email protected]

Návštěvník (Pá, 6. 11. 2020 - 09:11)

Vivien jak jsi čůrala ráno?

Reklama

Přidat komentář