Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 23:11)

A v hlavě zmatek.

Lili (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Ta teplá moč v jeho rukách, to já znám. Když jsem se tak vychcala jednomu klukovi tak se neudržel a pak mně skoro znásilnil, ale udělal se dřív než k něčemu došlo. Ten byl na moje chcaní úplně ulítlej.

Mike (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Já bych byl taky. Tu krásnou moč bych z dlaní pil a strašně rád bych pak odměnil zdroj .

Klára (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Dnes mně Libor vzal do Liberce a projížděli jsme město a křižovatky a učil mně to všechno v praxi na zkoušky v reálu. Jinak jen všední den bez sluníčka. Když jsme jeli zpátky tak jsme čůrali u lesa a já se mu vyčůrala na bobku do dlaně teplou loužičkou . Na zkoušku se fakt připravuju pečlivě ,a mám na to ještě týden. Dál už čůrání jen na záchodě .

Vivien (Po, 9. 11. 2020 - 16:11)

Nakonec jsem se před chvilkou vyčůrala na konci naší zahrady. Už jsem to držela dlouho a jak bylo chladno moc se mi chtělo. Asi bych došla domů, ale tady jsem byla sama a rychle jsem si na bobečku sundala kalhoty a měla jsem to hned venku. Musela jsem počkat, chtěla jsem rychle ale šlo to ještě a tak jsem počkala až se to vyčůrá samo a pak jsem si utřela pipinu.

Tr. (Po, 9. 11. 2020 - 14:11)

Samozřejmě, mm je mimo.

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 14:11)

Ne mimo ale mimoň

Mm (Po, 9. 11. 2020 - 12:11)

Kde vlastně bydlí ta Klára.Na Zahradní v Mimoni mě jeden pán poslal do píče, když jsem zmínil jméno Klára Nikol a Libor.Rozmýšlejí nad oznámením na policii, pro soustavné obtěžování lidmi, kteří hledají Kláru.

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Matláku, kde jsi? Máš tady Natálii. Jestli máš pnutí ona ti pomůže uhonit vyteklý dá ti čurinó do rukí....

Natalie (Po, 9. 11. 2020 - 09:11)

Po čase pozdravuji Klárčinu familii, k Pavlíně- měla bys si dojít na kontrolu,třeba to není ještě dobrý.

Klára (Po, 9. 11. 2020 - 07:11)

Jsme s Nikou hodně vyčůraný. Ona byla na domečku s námi a za chvíli budeme mít výuku . Obě jsme měly pipinky ráno plný a když jsem šla na záchod Niki přišla taky ale už jsem čůrala s tak musela počkat a přešlapovala a potřebovala nutně, ale vydržela to a pak už ji pipinka opouštěla vodu z bříška stejně rychle jako mně. Mamča je doma a psala,že je ok a máme přijít na oběd.

Lucka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Kdybyste měly v koupelně dva záchody, mohly byste čůrat obě najednou vedle sebe. My to doma nemáme ale ségra to má s manželem co bydlí.

Mall (Po, 9. 11. 2020 - 10:11)

Vy jste nám skoro ukradla nápad K vánocům od nás paní Klára s rodinou dostanou záchod -nočník neboli noční mísa jako přesná kopie záchodové místy. Možno ji postavit právě vedle skutečného záchodu, ale je přenosná, nelze ji zapojit na odpad . Ke Klára hrátkám jak dělaná. Jistě bude Klára opět spokojená. Zdraví kluci Malláci

Mike (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Já byl ráno taky hodně plný a čůral jsem nemožně dlouho,ale vy musíte mít čůrání nádherný z vašich pipinek. Tak příjemný den!

Pavlína (Po, 9. 11. 2020 - 04:11)

Teď jsem se málem počůrala. Rukou jsem se držela mezi nohama a pospíchala na toaletu a tam už stejně trochu počůraná přes kalhotky do dlaně jsem pustila velký kritický močení. Bolel mně celý močový otvor jak to šlo velkým tlakem a silným proudem. Ale to bylo pouze při tom čůrání. Jinak už je mi opravdu líp,ale ani ruka nepomohla. Počůrala jsem se stejně než jsem doběhla.

Lucka (Po, 9. 11. 2020 - 08:11)

Ty ještě asi nejsi úplně vyléčená. Tak si u postele nech tu nádobu na noc,to není přece žádná ostuda v tomhle stavu ikdybys měla být
už dospělá.

Ty... (Po, 9. 11. 2020 - 06:11)

...jsi učůránka. Kolik ti je roků?

Kluk (Ne, 8. 11. 2020 - 22:11)

Klárko stejně na tebe nemohu zapomenout. Miluju tě.

Vivien (Ne, 8. 11. 2020 - 21:11)

Já jsem teď nepsala protože jsme i já i ségra čůraly jen doma,tak až bude nějaká neobvyklá situace tak se pochlubím.

Návštěvník (Ne, 8. 11. 2020 - 18:11)

Kolona a potřeba na záchod, to se mi stalo taky a jako žena jsem si nemohla pomoci jinak než to pustit u auta. Nebyla jsem jediná nakonec a nikdo to neřešil všichni tohle pochopí pokud jsou normální..

Reklama

Přidat komentář