Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Pokud by tedy přijeli minule od Turnova po obhlidce nového domu, tak mista, kde je čapí hnízdo v této lokalitě jsou jedině : Mnichovo Hradiště, Doubrava, Žďár, Příšovice
nebo Všeň. Nejblíže Turnovu jsou Příšovice a Všeň. Takže někde zde? Ale mohly jet taky na druhý směr na Prahu, ale nemyslím si to. Zdroj Česká ornitologická společnost.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Spíš bych Libora typoval někam na Benešovsku. Tam má čapí hnízdo i s luxusem zasrance estebáckého.

Klára (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Ještě jsem nakoukla než půjdu k Niki. Prosím
i z úcty k Liborově mamince nepátrejte dál. Návštěvníku moc, opravdu moc prosim. Objevil jsi dost,ale já dál nechci abys pátral .To stačí, moc prosím. Jinak už sem nebudu psát.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Ok,už nebudu po ničem pátrat. Moje slovo!

Lucka (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Klárko souhlasím s tím ,aby nikdo o vás nehledal už nic dopředu. Zachovej si svůj svět. Nic neprozrazuj. Posílám jedno velké posílení Nikolce do postýlky.

Mike (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Neboj Klárko, bude to dobrý, jsi super parťák pro ní a ona to dá . A tobě hlavně přeju ,ať to zase ve středu dáš ty. Libor zdá se, že tě nešetří a spolupracuje, abys to obhájila bez ztráty kytičky.

Klára (Ne, 15. 11. 2020 - 19:11)

Děkuji za starost o Nikolku. Je doma v pelíšku a skoro vůbec nevylezla jen se chodí vyčůrat, nočník nepotřebuje, ale není ji dobře . Skoro furt chrní a nic moc nejí a dneska budu do rána u ní a pohlídám ji. Teď měla 38 horečku a u večeře snědla jen trochu a hned si šla zase lehnout. Bylo to dnes na mně hodně náročný a tak jsme s Liborem jeli jen tak autem někam a udělali jsme takový kolečko okolo Liberce až na Hrádek nad Nisou a přes vesničky zpátky kolem Liberce a zajeli jsme na Ještěd,ten je pro veřejnost zavřený a tak jsme si nic nedali, jen chvíli pokoukali na západ Slunce,ale ten byl víc v mracích. Já se tam za autemmusela vyčůrat a pak jeli jsme domů. Libor ani nechtěl společně čůrat a nechal mne udělat loužičku samotnou,ikdyž jsem potřebovala dost. Spíše jsme si rozebírali to možné nové bydlení a jestli s tím budu souhlasit, když jsem poloviční spolumajitelkou nového baráčku,ale já s tím problém nemám. To nové místo je moc faj, ten dům je krásný a pozemek super a hlavně je hned vedle hnízdo pro čápy na komíně. A to když jsem viděla tak jako by to bylo jasný.Uplně mne to bodlo u srdce, že to snad ani není možný taková náhoda. Zítra nemáme výuku a Niki taky ne a tak bude hezky ležet a i ve svátek. Mamča ji hlídá ,aby si vzala antibiotika ve správný čas, já to pohlídám v noci, máme to na tři ráno, tak si dáme buzení a určitě se vyčůráme a pak budeme spinkat dál. Viděla jsem Niku čůrat jen jednou jak jsme přijeli s Liborem a já si došla a Niki přišla taky, a byla jak v polospánku, bez energie,ale trefila se a dala si kalhotky dolů, čůrala ale nezdálo se, že nějak hodně prudce jako dřív, třeba už ty prášky trochu zabraly. Ale že jí to ještě bolí trochu. Půjdu za ní do pelíšku a až usne tak ještě budu s Liborem a pak se k ní vrátím. Bojím se o ní, dnes je opravdu špatná a budu ji hlídat. Snad se nepočůrá, když to i přes den uhlídala a snad nebude mít jiný problémy a proběhne to vše v pohodě do rána. Mamča musí v týdnu ve čtvrtek na další vyšetření a pak před komisi ,jestli ji nedají nějaký důchod,ale zatím je na neschopence,ale je dobrá a snaží se. Já si jen moc přeju,abych ve středu udělala ty zkoušky a pak už budu moci i já řídit a docela mně to baví. Třeba ji už povezu ve čtvrtek já! To by bylo super!

Natalie (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Holky myslím na vás,celý den. Bude líp!

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Muzu te ujistit,ze ve ctvrtek urcite jeste ridit nebudes moci,komisari ridicaky nerozdavaji

Radka (Ne, 15. 11. 2020 - 20:11)

Ten první den je vždycky horší ale zítra by to mělo být lepší, když bude Niki hodně spát, vůbec nic se neděje. Ona se z toho dostane,pohlídej ji do rána ,to je moc hezký a spolu to zvládnete líp. Klidný večer, holky.

Honza (Ne, 15. 11. 2020 - 18:11)

Tak nevím, já nešílím ,ale taky mně to zajímá. Nejen jak holky močí ,ale jestli je Nikole lépe.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 18:11)

Co tady všichni zase šílíte,ma normalni virozu jako někdy každej,a některý se tady už zase hroutí

Natalie (Ne, 15. 11. 2020 - 17:11)

Kláro já taky mám starost. Zlepšilo se to Nikole? Myslím na vás celý den.

Lucka (Ne, 15. 11. 2020 - 16:11)

Teda mně vomejou, ty, sluničkářko, už tolik nesviť nebo se spálíš . Klárko jak je Niki? Já vím, že se ozveš až večer, jen na vás myslím aby ji bylo líp.

Pozorovateli, (Ne, 15. 11. 2020 - 14:11)

uber, zesměšňuješ se čím dál víc.

Pozotovatel (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

S tebou se nemám o čem bavit. Teď už to jde mimo mně.

Košičan (St, 18. 11. 2020 - 14:11)

NN teď si to právě přijde i pro tebe

Kosičan (St, 18. 11. 2020 - 14:11)

Omlouvám se,to je na B47,sorry

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

Budou ho vysetrovst,ze? Ses uplne mimo realitu,moc koukas na filmy

Košičan (Ne, 15. 11. 2020 - 15:11)

Pozorovatele nech na pokoji. Je to jediný, co dokáže najít kompro a real důkazy. Byla to jen ode mne cílená provokace, protože vím, že je na straně Kláry a spol. Ale vyšetřovat mně? To máš pravdu , to nebudou .

Reklama

Přidat komentář