Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No, (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

internetová prostituce je dobrá průprava na placené erotické linky. Natalie má zaděláno na dobré výdělky. A k tomu ještě trocha momentální zaostalosti a je to.

Honza (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Jestli bude zkoušející Plajzler tak to je kokot a vyhazuje od jízd. Snad ho nedostaneš.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 08:11)

Ale zkoušky jsou zastavený snad všude, tak Klára má výjimku?

Vašek (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Tady v Plzni autoškola taky normálně jede. Jen na testy jdou v omezených skupinkách. Kláro, moje mami tě pozdravuje. Brácha je instruktorem v AŠKole, dej si pozor na jednu vychytávku, než se rozjedeš dohledni,ať je zkušební komisař vzadu připoutaný . Za to se vyhazuje nejčastěji. Ujedeš pár metrů a konec.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 07:11)

Noc jsme nějak zvládly. Měly jsme buzení na prášek, ale Niki jsem nemohla vůbec probrat a pak byla jak gumová , ale prášek jsem do ní dostala a zapila to čajem a snědla kousek banánu k tomu, protože se to má trochu zajíst ,aby neblinkala. Chtěla jsem ji dovést na záchod, ale radši jsem teda zvolila ten blbý nočník, protože Niki moc nespolupracovala jak byla rozespalá, ale všimla jsem si že si chtěla dát v jednu chvíli ruku na pipinku, tak jsem ji okamžitě stáhla kalhotky, dala na bobeček a podržela ji pod pipinkou nočník počkal a až se vyčůrá. Měla toho hodně v sobě, ale ze začátku čůrala pomalu,ale pak už hodně a prudce. Hned jsem ji zabalila do pelíšku a ona okamžitě usnula, ta možná ani o tom nebude vědět. Já si ještě taky odskočila a vylila jsem to od ní a šla spát . Niki ještě leží, ale kouká, já se už byla ráno vyčůrat a ona asi půjde teď. Mamča je vzhůru a připravuje snídani. Ještě změříme teplotu ségře a vypadá to,že dnes bude hezky ležet celý den. A to je dobře.

Natalie (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Klárko, dneska jsem se vzbudila jako ty stejně v noci a šla na záchod.Asi jsme na sebe hodně myslely,že se to spojilo. Ať se ti dnes daří a Nikole taky.

Mike (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Klárko ahoj po ránu. Já jsem dnes spal dlouho jako dřevo,ale pozdravuju. Klidně se s Nikolou povalujte v posteli celý den.Co taky děla v tomhle počasí. Já mám taky povinnosti až ve středu. S tím nočníkem to bylo vychytaný, myslím si, že by Niki v tom nepříliš probuzeném stavu na záchod moc nedošla a nebo by už začala čůrat cestou, když si tam už dávala ruku. Tedy kdybys i ty do toho nočníku hned po ní udělala taky svoje čůrání, to bych byl zase v háji.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Miku ,ty zase provokuješ...., ne, jsem ráda , že na mně tak hezky reaguješ,ale naše sympatie zůstanou jen v rovině dopisování. Já nebudu celý den jen lenošit, Libor mně chce teď dopoledne někam vytáhnout a tak si myslím,že asi budeme někde jezdit po okrskách a budu si to ještě zkoušet. On to neřekl,je tajemný,ale myslím si to. Jemu dost záleží,abych ty zkoušky zvládla. Niki má 37,6,čůrání ji už prý nebolí, ale že prý měla průjem ráno, ale to asi po těch práškách. To je tam napsaný, že to může být. Tak ji nechám ležet a s mamčou to zvládnou. Ozvu se,asi zase až navečer.

Lucka (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

Klárko pozdrav ode mne , držím poobědovou siestu a tak ti píšu. Jak je Niki? Asi bude dobře nebo alespoň lépe.

Radka (Po, 16. 11. 2020 - 08:11)

Neclh jí odpočívat. Upraví se to. V noci bylajen po těch práškách utlumená.

Radka (Po, 16. 11. 2020 - 08:11)

Neclh jí odpočívat. Upraví se to.v noci byly jen po těch práškach utlumená.

Kluk (Ne, 15. 11. 2020 - 23:11)

Klárko kdybys sem přestala psát tak to by byl můj konec. Moc tě miluju jako nikoho jinýho v životě.

Ha!!!! (Ne, 15. 11. 2020 - 22:11)

Nepotřebuješ pomoc, Pozorovateli? Se mi to tady zas nějak nezdá.

Šišmiš (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Taky držím palce,bude brzy líp . Asi zítra venku nějaký velký čůrání nemohu očekávat, když spolu poleháváte. A od Nikoly už vůbec.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Jo dobre neco se da pochopit,ale s tema organama si to prehnal,v tom prispevku nebylo nic, za co by se dalo druheho stihat

Radka (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Klárko našly jsme taky dnes houby,ani jsem se nepochlubila. Dva hřiby a nějaký babky a je hodně těch prašivek, co nesbíráme, ale ty bys mezi nimi asi našla jedlé.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Pozorovatel je tady jednicka,takovy lidi by meli delat u policie,ty stat potrebuje,jak je dobrej

Pozorovatel (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Kompliment beru, hele já ze zdravotních důvodů nemohu být u těchto složek, ale jsou i jiné činnosti, které nejsou zakázané a dají se legálně použít. Nikomu neškodím, ale když je potřeba tak pomohu a vyhledám nutné zdroje a informace. Klára byla ode mne ujištěna, že nebudu pátrat v její rodině a zveřejňovat jejich soukromí, a to ani v případě jejich plánu na změnu bydliště, ale co se týkalo například toho "výletu" Nikoly tak tam jsem pomohl velmi rád. Mám už děti dospělý, ale stále jsem otec a vím, co to je a že nejhorší pocit je, kdyby člověk měl ztratit dítě.

(Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

jo! Zajímalo by mě, kde teď Libor bydlí. A co vlastně jeho rodina, to popátrám taky. Nemám co dělat tak budu pátrat. Možná vypátrám i pátrajícího Pozorovatele. Jeho IP už mám!

Puluj (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Přimlouvám se také. Nehledejte nové případné cesty Kláry a její rodiny. Respektujte jejich soukromí. Domnívám se, že i tak díky její otevřenosti zde můžeme po více jak 2 roky sledovat neobyčejnou stopáž jednoho životního osudu. A byla by velká škoda, kdyby Klára zde své vyprávění ukončila. Klárko i ode mne hodně zdravé síly do dalších dní, hlavně tvé sestře, která se nyní potýká tak trochu v turbulencích své puberty.

Reklama

Přidat komentář