Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Natalie (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Hledám,jak bych to napsala co nejlíp. Asi, že to nakonec vyjde a jak napsala Radka, budeš tam. Nechci se opakovat. Toho řvouna ignoruj ,asi se dotkl něčeho citlivého. Co se ti stalo s tátem?

Mike (Po, 16. 11. 2020 - 19:11)

Jo Klárko, ty se máš. Tim nemyslím majetek, jako někteří, že Návštěvníku..... ale lásku a všechno, jaká jsi a.. já nemám slov. Lepší večer než včera ti přeju se ségrou.

Návštěvník (Po, 16. 11. 2020 - 14:11)

Jestli Klára jezdí se Liborem někde po okrskách ,tak udělali čůrání a i třeba víc než jen to. Nebo jeli sami ještě jednou podívat na ten nový barák ,ale to by taky mohli čůrat někde venku cestou. Klárka čůrá moc krásně, já závidím Liborovi.

Holkočůr (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

Mně se z Natty hned postavilo péro! Já si představil u toho jednu holku ze střední školy,protože ona často takovou sukni nosila ,mně se líbila ale já ji nikdy neměl v sexu, ale teď jsem to s ní musel až do konce. Nechápu, ale funguje to. Natalie ,já tě chci v reálu a můžu ti říkat Sandro?

Matlák (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

Natlalko ja moc ja mocmám moc moc o vyteklý mám ty s tebou mám moc jestě kdy

Matlák (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Holky dáte mi curáníí mám pnutí jak holky nejsou aby jako šly jako čůrání dát já mám moc pnutí dat do ni

Natalie (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Pojď, uděláme to spolu, půjdeme čůrat spolu, já už mám pipinku připravenou. Jen si vyhrnu sukni, mám dneska šedivou a mám kalhotky bílý a silonky průsvitný hnědý. Teď jsem v koupelně a vyčůrám se na zem pro tebe, dívej se. Už to brzy bude, už se mi chce a hodně se mi chce, už si stahuji punčocháče i kalhotky a už jsem na bobečku, už to půjde....už už čůrám, už se mi chtělo hodně, už to teče a mám malou loužičku a zvětšuje se víc a z pipinky ještě čůrám, ještě tam mám moč a ještě to jde, čůrám jen pro tebe. .............. už to asi za chvíli bude........už to je. Jestě si pipinku otřu papírkem aby byla suchá. To bylo krásný čůrání, co myslíš?

Choze (Po, 16. 11. 2020 - 15:11)

Natalie, ty to opravdu děláš, že se vymočíš nebo jen fantazíruješ? Totiž to bys asi nestihla tak rychle psát u toho. A chlapi se u toho udělaj. Ty vole to je vopruz.

Lucka (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

To jako myslíš vážně? Ty jsi teda degradovaná. Nechápu a nechci chápat!!!

Fido (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

Lucko, nezlob se. Vím že bys to nedělala. Ale tomu klukovi to pomáhá.

Lucka (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

Já bych nemohla, to je strašný . Jako kdybych si chtěla hrát, dokážu to jako Natalie a Matlák vystříká pinďoura za chvíli. Ale jako člověk mam přece nějakou hrdost, mám kluka kterého miluju, tohle prostě nemůžu ani ve fabulaci. Jsem taková.

No, (Po, 16. 11. 2020 - 13:11)

vidíš a to Natálie nemá. Teda hlavně tu hrdost

No, (Po, 16. 11. 2020 - 12:11)

internetová prostituce je dobrá průprava na placené erotické linky. Natalie má zaděláno na dobré výdělky. A k tomu ještě trocha momentální zaostalosti a je to.

Honza (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Jestli bude zkoušející Plajzler tak to je kokot a vyhazuje od jízd. Snad ho nedostaneš.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 08:11)

Ale zkoušky jsou zastavený snad všude, tak Klára má výjimku?

Vašek (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Tady v Plzni autoškola taky normálně jede. Jen na testy jdou v omezených skupinkách. Kláro, moje mami tě pozdravuje. Brácha je instruktorem v AŠKole, dej si pozor na jednu vychytávku, než se rozjedeš dohledni,ať je zkušební komisař vzadu připoutaný . Za to se vyhazuje nejčastěji. Ujedeš pár metrů a konec.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 07:11)

Noc jsme nějak zvládly. Měly jsme buzení na prášek, ale Niki jsem nemohla vůbec probrat a pak byla jak gumová , ale prášek jsem do ní dostala a zapila to čajem a snědla kousek banánu k tomu, protože se to má trochu zajíst ,aby neblinkala. Chtěla jsem ji dovést na záchod, ale radši jsem teda zvolila ten blbý nočník, protože Niki moc nespolupracovala jak byla rozespalá, ale všimla jsem si že si chtěla dát v jednu chvíli ruku na pipinku, tak jsem ji okamžitě stáhla kalhotky, dala na bobeček a podržela ji pod pipinkou nočník počkal a až se vyčůrá. Měla toho hodně v sobě, ale ze začátku čůrala pomalu,ale pak už hodně a prudce. Hned jsem ji zabalila do pelíšku a ona okamžitě usnula, ta možná ani o tom nebude vědět. Já si ještě taky odskočila a vylila jsem to od ní a šla spát . Niki ještě leží, ale kouká, já se už byla ráno vyčůrat a ona asi půjde teď. Mamča je vzhůru a připravuje snídani. Ještě změříme teplotu ségře a vypadá to,že dnes bude hezky ležet celý den. A to je dobře.

Natalie (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Klárko, dneska jsem se vzbudila jako ty stejně v noci a šla na záchod.Asi jsme na sebe hodně myslely,že se to spojilo. Ať se ti dnes daří a Nikole taky.

Mike (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Klárko ahoj po ránu. Já jsem dnes spal dlouho jako dřevo,ale pozdravuju. Klidně se s Nikolou povalujte v posteli celý den.Co taky děla v tomhle počasí. Já mám taky povinnosti až ve středu. S tím nočníkem to bylo vychytaný, myslím si, že by Niki v tom nepříliš probuzeném stavu na záchod moc nedošla a nebo by už začala čůrat cestou, když si tam už dávala ruku. Tedy kdybys i ty do toho nočníku hned po ní udělala taky svoje čůrání, to bych byl zase v háji.

Klára (Po, 16. 11. 2020 - 09:11)

Miku ,ty zase provokuješ...., ne, jsem ráda , že na mně tak hezky reaguješ,ale naše sympatie zůstanou jen v rovině dopisování. Já nebudu celý den jen lenošit, Libor mně chce teď dopoledne někam vytáhnout a tak si myslím,že asi budeme někde jezdit po okrskách a budu si to ještě zkoušet. On to neřekl,je tajemný,ale myslím si to. Jemu dost záleží,abych ty zkoušky zvládla. Niki má 37,6,čůrání ji už prý nebolí, ale že prý měla průjem ráno, ale to asi po těch práškách. To je tam napsaný, že to může být. Tak ji nechám ležet a s mamčou to zvládnou. Ozvu se,asi zase až navečer.

Reklama

Přidat komentář