Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Natalie vstávej. Máš tu práci !

Matlák (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Holky dete mi čuriní mám pnutí jako chci natalků jak by dala dolů a dala čuriniá já bych moc do ní chtěl vyteklý mít pipynku

Radka (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Klárko dobré ráno i ode mne. Nikolku ještě nech vyléčit. Jestli má ještě tak rychlý močení a musí pomáhat rukou aby vydržela,tak to ještě zcela dobrý nebude.Ještě má teplotu?

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Nepřeháněj, mám osmiletou dceru a ta když potřebuje na záchod tak si to tam mezi nohama taky někdy podrží rukou, ale nikdy se z toho nepočůrala. To je instinktivní reakce na plný močák a tím stiskem se pocit potřeby na chvíli zmírní a stihne to.

Karolína. (Út, 17. 11. 2020 - 15:11)

Tedy já když už to nemohu vydržet, tak se držím za pipinu už ze zoufalství, abych se nepochcala. Možná to je instinkt , ale pro mně je to polední záchrana a stejně pak musím chcát co nejrychleji někde chcát.

Mike (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

To mně překvapilo,ale neboj,ona se její maminka z toho dostane ale jen si myslím,že Miška to musí mít taky,ale třeba je bez příznaků nebo má jen slabou rýmu. Každopádně pozdravuju Mišku a snad si to přečte tady nebo ji to vyřiď až s ní budeš mluvit. A co na dnes plánujete? Nějaký výlet opět?

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Miška mi teď volala a plakala,že její maminka má tu covidovou nemoc a je v nemocnici. To je hrozný. Ona tam zůstane sama,a jestli to taky nechytla. Je strašně blbá doba. Já ji zavolám znovu,ona mi to jen řekla a položila to. Chtěla jsem původně jen doplnit návštěvníkovi,že Martina tu chatičku má koupenou u Helenky,ale je bez chlapa,ale to je teď nedůležitý

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 12:11)

Dobře, ale koupila ji aby byla s vámi a vy se odstěhujete. A místo vás tam bude někdo cizí. Chlap

Pozorovatel (Út, 17. 11. 2020 - 12:11)

Jedná se o Mikulášovice na pozemku Heleny. Tam je ta chata. Dej si souvislosti 1 + 1

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Aha, to se omlouvám.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Hlavně nebuďte tak hloupý,že za Miškou pojedete ji utěšit a podpořit. Seďte na zadku. Na tom venkově totiž na to lidi serou, nenosí roušky a sdružují se a pak to tak dopadá. Vím to, protože sám jsem z venkova, ale já to dodržuju, už je mi nad šedesát a bojím se té nemoci. Mimochodem, Miška byla s mámou taky u vás nedávno. To byste se měli taky hlídat nebo se nechat otestovat pro svůj klid.

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 11:11)

Nikam za Miškou nepojedeme, mluvila jsem s ní, nic ji není,ale musí být v karanténě a má testy a výsledek bude znát ještě dnes. U nás byla s mamčou to už je víc jak dva týdny a nic nám není jen Niki má tu pipinku nastydlou. Miška se už trochu uklidnila,protože maminka její není na jipce ale na normálním jejich oddělení na toho bacila. Jestli někam půjdeme ven nebo pojedeme tak asi po obědě. Niki měla teplotu 37,3 ráno a teď zase chrní. Ona je jak šípková růženka,ale tak ji nechám jen jsem k ní nakoukla, má tam stažený žaluzie a prostě chrní . Byla jsem s Liborem na tom domečku tady vedle a a tak jsme rozjímali jestli do toho půjdeme nebo ne a necháme ho pro toho pána s tím našim původním,a Libor řekl jednu zásadní věc, že už kvůli své mamince ano a nějak se to udělá. A že by sama byla ráda. Ale tam přímo odkud jeho maminka pocházela to není. Počítali jsme to a ty dva domečky odhadl Libor tak maximálně na sedm a to je málo. Něvím jak to chce udělat,ale já bych za nic na světě neobětovala chaloupku. To se ještě nějak ukáže,ale jsem trochu klidnější. Třeba se dohodnou na slevě. Já se moc bojím být u toho, protože budu mít z toho napětí ,ale Libor zase chce,abych u toho byla. Vašku děkuju moc za upozornění na ty jízdy, na to bych asi zapomněla,to by mně nanapadlo,myslela jsem si, že je za to odpovědná ta osoba samotná jestli se připoutá nebo ne. Na domečku jsem se taky hodně vyčůrala, protože jsem měla kafe ráno ,ale byli jsme teď jinak naladěný než na společný čůrání tak jsem jen rychle odběhla e pustila to na záchodě a zase se vrátila zpátky a ještě jsme to bydlení probírali dál.Mamča dělá oběd, budeme mít karbanátky s kaší a okurkový salát. Já jsem i to včera připravila a tak s tím má málo práce. Už se na to těším.

Woid (Út, 17. 11. 2020 - 11:11)

Já prosím jednuporci pro mne,Zakouřilova 955 Praha,Chodov. Dáme jídlo?

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Miku dobré ráno. Taky jsme dnes chrněly dlouho. V noci jsme to zvládly v pohodě. Niki se vzbudila na buzení, daly jsme prášek a šly se vyčůrat. Žádný nočník, ale hezký na záchod. Nechala jsem jí čůrat první protože chtěla víc a musela rychle a pipinku si držela rukou než mohla čůrat a hned měla hodně a prudce,ale nebolí ji to a tak asi byla plná v pipince po čaji, co byl večer. Já jsem měla pipinku taky plnou,ale Vydržel a jsem to ani jsem si netlačila rukou do pipinky na močovou dírku. No a teď jsme se vzbudila až po osmé s normálním čůráním. Návštěvníků původně byly zkoušky na 11,18 a 25 listopadu ale 11 byly posunuty na 2 prosinec a zítra je první termín,kdy budou. Ještě mi to přišlo včera potvrzené mailem. Ještě, že jsem si vybrala ten druhý termín. Ono ve středu se už otevírají školy,ale mně ani Nikoly se to netýká. Asi půjdeme příští týden.

Mike (Út, 17. 11. 2020 - 08:11)

Klárko, dobré ráno.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 08:11)

Jo a co ta kamarádka co koupila tu chatičku aby byla u vás blíž. Ta tam teď bude mít cizího chlapa.

Jana (Po, 16. 11. 2020 - 21:11)

Dobrou a klidnou noc Nikolko a Klárko.

Šišmiš (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Teda dnešní intimo bylo za 1. Na nějaký hulváty kašli a nic si z nich nedělej . Krásně čůrej a měj opětovanou lásku. A piš.

Žaneta (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Klárko nechci ti uz volat večer,zavolám ti zítra a probereme to ,ale jen chci říct tomu závistivýmu Návštěvníkovi, nevím která ženská ti ublížila, že se tak osočuješ na Kláru, ale je to fakt nechutný.

Sluníčko (Po, 16. 11. 2020 - 20:11)

Já jsem nečůrala venku už s tím klukem,ale chci říct ,že mám Kláru ráda a byla bych taky ráda aby měla ten dům jak jsou čápy.

Reklama

Přidat komentář