Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

moc zdrobnělin

ing (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Podávám žalobu.

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 17:11)

Udělali jsme si odpoledne s Liborem výlet jen do přírody k Máchovu jezeru a prošli se kolem vody. Bylo hezký sluníčko,ale foukal studený vítr,ale bylo to romantický. Chtělo se mi čůrat,ale zase jsem se snažila to vydržet, abych neofoukla, ale Libor to poznal, že jsem nejistá a trochu mně to trápí a tak chtěl čůrat se mnou. Nakonec jsme zašli za jednu větší opuštěnou chatku kam nefoukalo a já tam na bobečku spustila z pipinky rychlý proud a Libor mne při tom hladil po pipince až jsem byla mokrá stejně jako včera i okolo až na zadeček. Ale nechtěl se hned pipinkovat, protože jsme auto měli kousek dál a jen se procházeli. Nikola je doma a odpoledne už byla prý víc z postele venku. Ten brambořík Ferda krásně kvete a ségra z něj má velkou radost. Tak snad i večer proběhne u ní vpohodě ale budu u ní taky,protože se bojím, že by se na buzení třeba vzbudila,ale třeba se otočila a spinkala dál a prášek si nevzala. Čůrání si myslím by ohlídala , v nejhorším u pelíšku,ale s tím práškem si nejsem jistá. Zítra musím být na devátou u autoškoly a snad se mi to podaří ty zkoušky , zítra bude vůbec hektický den, nevím jestli se sem vůbec ozvu ráno, spíš až později až budu vědět všechno, jak to dopadlo u zkoušek a s tím domečkem tam jinde.A ještě jedna věc. Miška je skutečně pozitivní, ale nic ji není. Je sama doma a maminčina sestra ji jen vozí to,co potřebuje a nechá ji to za dveřma a zase odejde. Miška ale je na telefonu a kdyby se jí něco zhoršílo, tak musí okamžitě dát vědět. No není do jednoduchý, moc na ni myslíme,ale snad to dá. Tady mám kámošku a u ni byl poztivní otec, ale oni jen maximálně pokašlávají a i otec měl tři dny horečky a je prýuž dobrý. Ale taky musí být doma a ještě budou mít další testy. My se dost chráníme a nikoho moc nenavštěvujeme jen chaloupku a děláme samostatné výlety.

Natalie (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Taky jsem byla na výletě v přírodě s košíkem na houby,ale nic jsem nenašla. Jak to děláš Kláro? Asi jsem slepá. Zítra budu na tebe myslet celý den neboj se ,všechno dopadne dobře. Stejně jako ty tak jsem musela taky v lese čůrat, když to uděláš šikovně, moc neofoukneš, já měla dlouhou bundu a tu jsem si stáhla kolem zadku až k zemi a mohla jsem čůrat neofouklá.

Radka (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Klárko nějak se pozoruji, že od toho útěku Nikoly ti píšu často. Jo dřív jsem psala jen mimořádně. Hodně mně to vcuclo. Na ten zítřek ti žehnám dobré plody úspěchu. Vykašli se na to psát ráno. Budu se těšit až se pripomeneš navečer jak to vše proběhlo. Niki už bude asi vpořádku ,ale musíte být s tím močením venku opatrné.

Mike (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Klárko to čůrání u Mácháče za chatkou bych si moc nechal líbit....., jo,už brzdím. Tak ti zítra držím palce ať to vyjde dopoledne i odpoledne. Klidne sem ráno nepiš buď koncentrovaná na to,co bude následovat. Já se na tebe těším denně,ale když se třeba neozveš a budu vědět, že jsi vpořádku tak to nevadí. O to víc se budu těšit na tvou další novou čůrací momentku.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Slíbil jsem,že neprozradím, ale už vím, kam má Klára namířeno. Můj odhad byl přesný. Udělal jsem si výlet poptal se trochu a ten dům poblíž čapího hnízda jsem našel . To bych bral okamžitě taky,kdybych na to měl. Ale na realitaách to není, to asi musel Libor dostat nabídku sólo.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Tak si to hlavně nech pro sebe. Já to podle těch čapích hnízd vysledoval na satelitních mapách s přiblížením ,ale je to jejich soukromí.

Pozorovatel (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Opravdu respektujte soukromí Kláry a spol. A jestli jste něco zjistili, tak se tím zde neprezentujte. Pak to vypadá ,že to sem naopak dáváte vědomě jako návod jiným. Ono to skutečně není při otevřenosti Kláry dohledat, ale to přece není podstatné. Ikdyby nám sem psala z Vladivostoku, tak to budeme sledovat zejména pro obsah ,co sděluje.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Natalie vstávej. Máš tu práci !

Matlák (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Holky dete mi čuriní mám pnutí jako chci natalků jak by dala dolů a dala čuriniá já bych moc do ní chtěl vyteklý mít pipynku

Radka (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Klárko dobré ráno i ode mne. Nikolku ještě nech vyléčit. Jestli má ještě tak rychlý močení a musí pomáhat rukou aby vydržela,tak to ještě zcela dobrý nebude.Ještě má teplotu?

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 10:11)

Nepřeháněj, mám osmiletou dceru a ta když potřebuje na záchod tak si to tam mezi nohama taky někdy podrží rukou, ale nikdy se z toho nepočůrala. To je instinktivní reakce na plný močák a tím stiskem se pocit potřeby na chvíli zmírní a stihne to.

Karolína. (Út, 17. 11. 2020 - 15:11)

Tedy já když už to nemohu vydržet, tak se držím za pipinu už ze zoufalství, abych se nepochcala. Možná to je instinkt , ale pro mně je to polední záchrana a stejně pak musím chcát co nejrychleji někde chcát.

Mike (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

To mně překvapilo,ale neboj,ona se její maminka z toho dostane ale jen si myslím,že Miška to musí mít taky,ale třeba je bez příznaků nebo má jen slabou rýmu. Každopádně pozdravuju Mišku a snad si to přečte tady nebo ji to vyřiď až s ní budeš mluvit. A co na dnes plánujete? Nějaký výlet opět?

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Miška mi teď volala a plakala,že její maminka má tu covidovou nemoc a je v nemocnici. To je hrozný. Ona tam zůstane sama,a jestli to taky nechytla. Je strašně blbá doba. Já ji zavolám znovu,ona mi to jen řekla a položila to. Chtěla jsem původně jen doplnit návštěvníkovi,že Martina tu chatičku má koupenou u Helenky,ale je bez chlapa,ale to je teď nedůležitý

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 12:11)

Dobře, ale koupila ji aby byla s vámi a vy se odstěhujete. A místo vás tam bude někdo cizí. Chlap

Pozorovatel (Út, 17. 11. 2020 - 12:11)

Jedná se o Mikulášovice na pozemku Heleny. Tam je ta chata. Dej si souvislosti 1 + 1

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 14:11)

Aha, to se omlouvám.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 09:11)

Hlavně nebuďte tak hloupý,že za Miškou pojedete ji utěšit a podpořit. Seďte na zadku. Na tom venkově totiž na to lidi serou, nenosí roušky a sdružují se a pak to tak dopadá. Vím to, protože sám jsem z venkova, ale já to dodržuju, už je mi nad šedesát a bojím se té nemoci. Mimochodem, Miška byla s mámou taky u vás nedávno. To byste se měli taky hlídat nebo se nechat otestovat pro svůj klid.

Reklama

Přidat komentář