Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Hanka (St, 18. 11. 2020 - 20:11)

Teda já být Liborem,tak budu trochu tajemná, nic neřeknu a pak přinesu na vánoce pod stromeček klíče od toho domku! Myslím, že by zo bylo stylové a originální. Ale ono to asi v reálu nepůjde tak snadno utajit.

Puluj (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Domníval jsem se, že ten dům budete mít, ale ne hned ,a že tam budou ještě nějaké dohady, korekce a licitace a nemýlil jsem se. To je zcela běžné při prodeji takové nemovitosti a děje se to často. Možná, že rozhodující slovo nebude nakonec mít zde Libor, ale jeho otec, pokud se týká nějakého dodatečného ekonomického krytí. Nicméně vnímám tu situaci jako otevřenou a velmi nadějnou. Oba dva máte na tom výsledku primárně stejně expanzivní zájem, sekundárně každý z vás trochu z jiných pohnutek, ale pokud se tak nakonec stane, zdárně to završí toto vaše láskyplné období.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

Libore, jestli jsi za vodou ,dej to a berte to. Tohle už není vůbec o penězích . To je osudová výzva . Snad jsi nezapomněl na tu situaci, když jsi jel vlakem do Mimoně, protože jsi nevěřil, že existuje nějaká Klára a nějaký Vilík. Jestli tohle pohnojíš , tak uděláš nešťastné životní rozhodnutí. I to, že jsi bohatý je osud, tak ho nepokoušej. Jestli to budeš číst nevím, ale musela jsem to napsat.

haha (St, 18. 11. 2020 - 19:11)

no ty jsi blbec haha

Klára (St, 18. 11. 2020 - 18:11)

Lidičky já moc děkuju za podporu a blahopřání ke zkouškám, ani jsem minule nepoděkovala jak jsem byla toho plná a rozhozená. Máme čas na rozhodnutí do konce roku, pak to dá jako inzerát. Ještě si na to sedneme. Libor volal otci a ten sem přijede za námi nebo se zítra stavíme u něho, podle toho jak mamča bude rychle hotová na tom vyšetření. Byli jsme se projít a Libor mne jen líbal a objímal a ani jsme daleko nedošli, ani moc nemluvil, vím, že byl krásný západ Slunce ale nebyla na to moc nálada, nebyla nálada ani na společné čůrání, ale chtěla jsem a čůrala jsem ,ale ikdyž mne líbal a hladil při tom po pince když jsem čůrala, tak to bylo takový nešťastný, bez jiskry, bez vzrušení. Hodně Libor přemýšlel a nebyl na pipinkování a já taky ne. Libor už dal pro nás tolik, že já nechci ani pomyslet, aby dával další výdaje . A je jedno jestli na to má nebo nemá. Já na tom nemám žádnou zásluhu a přišla jsem k tomu fakticky jako ke snu a dlouho mi to nedocházelo a nebyla jsem to schopna přijmout. Nikole jsme to řekli jen opatrně, že zatím je to otevřené, ale ona stejně asi něco poznala a řekla, že to tedy není jistý a byla z toho smutná, ale neplakala. Nevím jak a co bude. Uvidíme. Miška mi taky volala, stále je bez příznaků, ale musí být v karanténě. Její maminka je ještě v nemocnici, ale prý je lepší a jsou spolu v kontaktu.

Pavel1 (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

Siuhlasim,nic neni zadarmo,muselo byt jasne,ze kdyz ten jeho barak ma takovou hodnotu,tak bude chtit adekvatni nahradu

Klára (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

Jsem smutná, domeček nemáme, já si myslela, že to nebude stačit a chce ještě doplatek 1 milion čtyři sta tisíc, původně chtěl 1,8. Když odjel, tak jsem utekla na záchod a bulila jsem a zavřela se tam. Moc je to škoda, moc jsem se na to těšila a ale ten chlap už níž nepůjde. Dopoledne jsem to udělala úplně v pohodě ,testy nejlepší a jízdy bez problému. Tady si mně Návštěvník dobíral, že budu muset čůrat při jízdách, hned po testech jsem si došla ikdyž se mi nechtělo, protože jsem si radši kafe nedala ,ale ikdyž jsem vyčůrala jen malý pramínek, chtěla jsem mít pipinku úplně prázdnou. Tak jsem ráda a řidičáky dostaneme příští týden k vyzvednutí oproti SMS. Nevím jestli mám slavit. Já mám v sobě spíš smutek. Libor to taky nese blbě a je z toho nešťastnej, půjdeme se projít. Teď se mi ani už nechce psát. Pozorovateli, tohle jsme s Liborem a mamčou probírali a bylo to připraveno písemně udělat záruky, ale teď je to stejně jedno. Nejvíc je mi to líto kvůli těm čápům, a vůbec, Nic.

Mike (St, 18. 11. 2020 - 18:11)

Klárko,jestli máte čas na rozhodnutí a Libor dostatečnou rezervu, tak jestli se mu to líbí a je to spojeno s jeho mámou, tak do toho půjde. Podle toho jak má on nastaven nějaký limit, hranici,aby to psychicky bral jako ,že to ještě je ne přes čáru. Nebo bude něco jiného v tom samém mistě a okolí časem. Teda na to jsem zvěavej.

Lucka (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

Klárko, tohle přece nejde. Já jem z toho úplně rohozená. Doopravdy. Tak to přece nemůže být. Tohle nepřijímám. Musí se najít přece nějaké řešení. Kdybych měla ty penize navíc, klidně ti je půjčím, ale bohužel nejsem tak bohatá.

Pozotovatel (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

Pokud máte čas na rozmyšlenou, tak si myslím, že Libor nakonec ty finance dá. Rád bych se v tom nemýlil. On to chce možná víc než ty. Já asi už také pochopil , proč jsou ty čápi pro tebe tak zásadní. Proberte to ještě na procházce. Je dobře, že jste to na co jsem dával dopoledne důraz taky už řešili.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 17:11)

To si myslím taky,jestli má jak říkáš dost finanční rezervu, tak na jeho místě bych do toho šel . Je mi to líto kvůli Kláře . Ona se na to příliš rychle upnula. Je v tom ještě naivní a hodně pocitová.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

V životě holčičko není vše zadarmo. Aspoň vidíš jaký to je. Zatím ti vše jen padalo do klína, chudinko.

Radka (St, 18. 11. 2020 - 16:11)

Tak to mně moc mrzí. Třeba je ještě nějaká šance. Dal vám čas na rozmyšlenou?

Puluj (St, 18. 11. 2020 - 15:11)

Blahopřeji.

Lenka (St, 18. 11. 2020 - 14:11)

Podívejte, jak čůrám.. www.wedo.love/pissing

Mike (St, 18. 11. 2020 - 14:11)

Jdi do hajzlu ,štětko!

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 15:11)

Co jí nadáváš? Tady jede výcvik budoucích profesionálek a školitelkou je Natálie s Klarou haha.

Lenka (St, 18. 11. 2020 - 14:11)

Je mi 18 let.Moc ráda píšu, když se na mě někdo dívá.Podívej se na moje fotky.>> www.wedo.love/pissing

Sluníčko (St, 18. 11. 2020 - 13:11)

Čůrala jsem teď venku,
ale sama a za paletama do trávy. Kluk mně chtěl aby s ním,ale nešla jsem tam.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 13:11)

Ne, na vyměšovacím procesu nic krásného nevidím. Ani nic odpudivého. Prostě životní potřeba, nic víc.

Reklama

Přidat komentář