Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Nic jsi nepochopila.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

Asi ne. Klára včera napíše úžasný erotický vášnivý zážitek s Liborem a Libor den na to -100. To je obrovský extrém. Klára je pro něj vším. Asi mnoho v životě ztratil.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Kopu peněz, aby Klára mohla utrácet

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Návštěvníku a Fido, jestli budu jezdiit do školy do Lípy nebo ne to je zatím otevřený,ona je Obchodní akáda i v Turnově,ale na ty poslední týdny před maturitou to by asi ebylo dobrý to měnit. V nejhorším případě ten krátký čas budu dojíždět, nebo jestli bude možný individuální plán, to ještě uvidíme.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Prostitutka by Libora vyšla levneji jak Klára.

Abe (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Vole, láska a vztah je pro tebe co???

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Bertíku , já se nezlobím na tebe, pochopila jsem ,že i tobě nějaký čertík ukradl nick. Vím jak píšeš a reaguješ,abych poznala,co je a není od tebe. Neboj.

Bertík (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Já moc děkuju, že se nezlobíš. Já jsem stejně nevydržel čekat na odpověď a jsem byl jako z tebe udělanej jak jsi psala večer o tom s Liborem. Já bych chtěl taky takovou holku jako ty, jednu už mám vyhlídnutou, ale ještě se jí bojím oslovit a nevím jestli by čůrala. To se taky bojím jí říct.

Jana (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

Já bych ti takovou holku přála, ale musíš ji oslovit lidsky, přirozeně a s úctou k dámě. Už ti tady radili, že o čůrání nemluv a ani náhodou se nesnaž chodit za ní, kdyby potřebovala na malou. To se opravdu vyvíjí postupně.

Pavkol (Út, 15. 12. 2020 - 20:12)

sice to nebylo na mě ale mohu se tě Jani také zeptat? takže nejde o to jaké má člověk sny představy a touhy, ale hlavně se s těma představama před holkou svého srdce (až se nějaká naskytne) jak by se řeklo "neodkopat"? (neprozradit)?

Bertík (Út, 15. 12. 2020 - 18:12)

Já to zítra zkusím. Jmenuje se Pavlína a je jako Klárka podobná.

Klára (Út, 15. 12. 2020 - 15:12)

Jsem ze školy doma a vidím, že zase nějaký škodolibý čertík si ukradl můj nick. Ale kdo mne zná ten ví, že takové věci nepíšu a ani na ně nymyslím. Já bych si na vánoce hlavně přála pohodu a zdraví mamči a dárky ani moc nepotřebuju. Zítra Libor odveze mamču na to velký vyšetření a tak jsem zvědavá jak to dopadně, pro jistotu si vezme s sebou věci, kdyby tam musela být na noc na pozorování,ale spíš si myslím, že se vrátí. Podle toho kolik jí budou těch vyšetření dělat. Niki je už taky doma a říkala, že ze školy přišla a hned rychle musela na poslední chvíli čůrat, ale stihla to a ani si trošku neučůrla do kalhotek,ale nechtělo se jí venku a držela to až domů. Já jsem taky čůrala ve škole a pak až doma a taky hodně, ale v pohodě jsem vydržela. Mám teď hodně věcí do školy a Libor jel za otcem a přijede navečer a tak se budu věnovat povinostem. Niki prý s mamčou udělají večeři. Já mám za úkol do pololetí vypracovat samostatnou práci do školy a tak se tomu budu věnovat průběžně a navíc před pololetím budeme mít důležité testy.

Mike (Út, 15. 12. 2020 - 19:12)

Chápu,že po euforii nastávají povinnosti. Tak nechci obtěžovat, krásnou dobrou noc Klárko.

Lucka (Út, 15. 12. 2020 - 17:12)

Jen tě chci pozdravit, dnešek už bude všednější, tak přesto posílám pohodu k tobě domů.

Klára pravá (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Ty jsi jediná Klára v Česku a zde na doktorce? A k tomu si tu jako anonym

Ty (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Nejsi pravá Klára, kde máš registraci?

Holkočůr (Út, 15. 12. 2020 - 16:12)

Jediná,co se nechová a nepíše jako vulgární kurva!

Romana (Út, 15. 12. 2020 - 13:12)

ČUŇATA !!!

Sluníčko (Út, 15. 12. 2020 - 12:12)

Už jsem se počůrala. Chtělo se mi moc jako Kláře a hned jsem se počůrala v koupelně a teplý čůrání až po nožkách na zem dolů a ze zadečku taky dolů pode mně. Všechno mokrý jsem vyprala a taky jsem si osprchovala pipinku a zadeček a celý nohy a už jsem suchá. Mám nový punčocháče a kalhotky a sukni když jsem doma.

Návštěvník (Út, 15. 12. 2020 - 13:12)

Je videt,ze ty mala holka nejsi,ale jenom to predstiras nebo si na ni hrajes a kopirujes Klaru,snazi se vsunout do jeji postavy,takhle to mas asi i v zivote,jednou neco podobneho odhalili v Kurimi,byla to Anicka tusim,tak ty si neco podobneho

Reklama

Přidat komentář