Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Sluníčko (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Klárko děkuji. Já tě budu podporovat jako úplně nejvíc. Taky jsem čůrala hodně ráno jako ty. Maminku myslím, že bude líp.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Na co si pořád hraješ!!!!

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 06:12)

Byla jsem do rána u Nikolky a povidali jsme si i s Liborem a Niki chrněla snad za chvíli, ona je psychicky z toho dost vyčerpaná a taky nejistá jako my všichni tady, a já pak usnula taky a Libor byl u sebe.Už jsme vzhůru NIka potřebovala čůrat a vzbudila se před chvílí a já jsem šla s ní a už neusneme, protože to nemá cenu na pár minut. Nikolce už pipinka dnes čůrala rychle a hodně proudem a nebyla neprobuzená jako včera a mně taky. jak jsem čekala až se ségra vyčůrá,tak se mi chtělo ještě víc,ale vpohodě jsem to vydržela ,ale pak jsem taky měla hned rychlý prudký čůrání. Myslíme na mamču a dnes a ní pojedeme. Chtěla bych řídit a dojet si a přivézt si ji domů a Libor to nemá s tím žádný problém. Něco spapáme a ještě škola a ještě zítra a pak bych se nejradši zavřela před celým světem až do Nového roku. Jen Mišku chceme navštívit a tady ráda sem budu psát ,tady se nechci uzavřít. Martine, Lucko, Radko, Jano, Simono a další. Moc mi pomáháte a já si toho opravdu vážím a jsem vděčná za podporu i radu. To Martine s tou přírodní alternativní léčbou to už áme taky vymyšlený. Já tady nikoho neznám,ale Libor ano a to taky využijeme a mamince pomůžeme.

Martin (Čt, 17. 12. 2020 - 05:12)

Já si taky přeji, ať to Klárko vše dobře dopadne. Myslím na vás a vzbudil jsem se už v pět. A to chodím do práce na osmou.klarko neboj. I kdyby tam lékaři mamince našli cokoliv,dnes jdou velké možnosti s tím něco dělat a jak správně píše Puluj nebál bych se jít i to alternativy jako je čínská medicína, uznávaný léčitel atd.

Fido (Čt, 17. 12. 2020 - 01:12)

Vaši maminku plně chápu po psychické stránce - "Mamča se nechce moc doktorům poddávat, ona se opravdu bojí .... a bojí se všeho" (Klára), "Strach člověka v takové situaci dost limituje" (Návštěvník). U mě jsou strach a obrovská nedůvěra k lékařům tak hluboce zakořeněny, že to nezmizelo ani když jsme měli doktora v příbuzenstvu, a běžně se stávalo, že návštěva lékařského prostředí byla pro mě horší než vlastní zdravotní problém. V tom směru mi vaše maminka připadá blízká a posílám jí plnou podporu.

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 06:12)

Fido na tebe nechci zapomenout a chci taky poděkovat za podporu obzvlášť jako Pozorovateli, Pulujovi, Noně, i tomu malýmu roztomilýmu Sluníčku. A jestli jsem na někoho zapomněla tak to tak není. Vážím si všech

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 23:12)

Je to klasický real. Mám ověřeno, jen mírně časové posunutý. To už tady bylo opakovaně uvedeno. Ty pochybovači maj na svůj názor právo,ale já vím své a nejsem sám.

Fallus (St, 16. 12. 2020 - 21:12)

Mám zájem o piss s e zkušenou i méně zkušenou dívkou 15-25 let. Ostrava, Olomouc. Najdu tě? 31,singl.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 20:12)

Zajímavé jak se najednou honiči typu Bertik a Mike stáhli. Že by svědomí?

Pavkol (St, 16. 12. 2020 - 19:12)

já Klárce samozřejmě taky přeju ať to dopadne dobře já jen jak už jsem psal to vyjádření kdybys věděla co já všechno mám protože to moje máma říka mně taky jen jsem si neuvědomil že klára je asi o polovinu mladší než já takže by to mohla hůř snášet. takže držím palce ať to určitě dopadne dpbře a to špatné nebo horší si vůbec nepřipouštěj už je na to asi pozdě ale omlouvám se že mi v tomhle směru ujela pusa

Pavkol (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

teda lucko palec nahoru napsala si to lépe než já úplně bych si nejradši pár vrazil místo abych utěšil tak jsem "luštil" co to asi může znamenat

Klára (St, 16. 12. 2020 - 17:12)

Tak zítra budou u maminky všechny výsledky vyšetření. S mamčou jsme mluvily telefonem a je v pohodě a tak nevím,co ráno měla za myšlenky a tak zítra si pro ni máme přijet odpoledne ,protože dopoledne bude ještě jedno vyšetření nějakou kontrastní látkou. Tak jsme z toho zmatený,ale mamča je v hovoru dobrá tak uvidíme. Ještě dva dny a máme vánoční prázdniny a to bude dobře. Nečůráme nikde venku a jen doma a Niki taky říkala, že si myslí, že mamča něco tají a to jsme spolu o tom vůbec nemluvily ,co řekla ráno. Zvláštní intuice.Libor na to má názor, že to bude všechno dobrý a že nás mamča jen nechce zatěžovat nějakými drobnostmi. Ale zítra pojedu s Liborem pro mamču já a omluvím se ze školy, protože ve čtvrtek je odpoledne jen diskuzní seminář a tak zmizím. Jsem na ty výsledky zvědavá. Na jednu stranu vnímám pohodu na druhou stranu jsem nejistá a neklidná. Ani s Liborem teď nepůjdeme na domeček a budeme spolu všichni tady večer.Byly tady na mně různý otázky, zkusím na ně odpovědět třeba dnes později nebo zítra. Nevím, hodně přemýšlíme. Teď dáme večeři a Libor objednal pizzu a tak to máme bez vaření a to je dobře. Prostě se o mamču bojíme.

Radka (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Klárko, tady máš na diskuzi oponenty,ale víc těch co ti fandí a k těm patřím i já. Dnes je taková vyspělá technika, že doktoři umí hodně věcí zvládnout. Tak se nestrachuj. Dobře vše dopadne a maminku budete mít zítra zase vpořádku doma.

Sluníčko (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Já ještě nedokážu jako ty teď psát jak čůrám. Já taky moc myslím, aby byla maminka zdravá. Já čůrám taky jen na záchodě a hodně když nejdu brzy.

Lucka (St, 16. 12. 2020 - 18:12)

Já si myslím,že to bude nějaká maličkost a člověk má jenom strach. Na druhou stranu si pamatuji,jak tě tady někdo kritizoval že píšeš o mamince tak otevřeně, když měla problémy, že je to necitlivé a neuctivé. Pak třeba víš víc ale teď už to napsat je naopak dobře . Člověk se zbaví napětí.

Klára (St, 16. 12. 2020 - 19:12)

Moc děkuju za podporu všem. Ale Lucko na tebe chci reagovat zejména. Ano , já nechci o mamince psát nic víc než je k ní uctivé. A tu výtku jsem si velmi zafixovala jako správnou. Já nevím na sto procent, co mamince je, ale vím, že na tom není dobře a že to není jen ta hlava a noha. Ale je to to nejpitomější a nejblbější a proto to nechci psát. Niki to taky vnímá a ví, že maminka potřebuje často i asistenci. Ale já nechci nic víc napsat. Proto to velký vyšetření. A proto máme obavy a Niki mi řekla i jednu věc dnes, že i taky proto minule utekla, protože se bála, že nám maminka umře a chtěla pryč na chaloupku a až dnes to z ní vylezlo takový přiznání a rozplakala se a utekla na záchod. Tak jsem ji chvíli nechala,ale hned šla za ní ji uklidnit a jestli bude večer smutná, tak budu do rána s ní. Mamča se nechce moc doktorům poddávat,ona se opravdu bojí, a říká,že by se nevrátila a bojí se všeho. Taky pustila ten krámek a dostala odstupné a má alespoň finanční jistotu a to je moc dobře pro ní, že se nemusí bát. Já na ty otázky nejsem teď schopna odpovídat, jen,že to,co napsal večer Libor je autentické, to večer. To v noci je fejk,a dost blbý fejk. Já prostě vím, že vánoce budu pro něj těžké. Když se zastavíme u jeho maminky ,tak on tam vydrží dvě, tři minuty a je mu tak psychicky a někdy i fyzicky špatně, že musíme odejít . On to nedává vůbec a já se mu nedivím. Snad budeme všichni od zítřka spolu a vše se urovná. To je moje přání nejvetší. Proto jsem na otázku,co bych si přála k vánocům napsala, že nic, jen lásku a abychom byli všichni spolu a ve zdraví. Dnes je blbý den. Jsu za Liborem a půjdeme s Nikou do sprchy a zapelíškujeme se a budeme si povídat. Klidně i s LIborem, ale Libor pak odejde spinkat ke mně do pokoje. Já se bojím, že by si třeba neuvědomil, že tam je i Niki a chtěl se mazlit nebo i pipinkovat a to by byl průšvih. Já ale dnes nejsem stejně ničeho psychicky schopna. Ani o čůrání něco napsat, ikdyž se mi chce dost a hned ještě půjdu na malou teď. Já chci dnešek nějak přežít a přespat.

Puluj (St, 16. 12. 2020 - 21:12)

Ode mne také maximální podpora.Věřím v příznivé rozřešení a to ze dvou důvodů. Důvěřuj lékařům a důvěřuj alternativní přírodní léčbě. Pokud se tyto linie propojí, léčebný účinek bude výrazný a riziko minimální. Klidný večer i zítřejší den.

Návštěvník (St, 16. 12. 2020 - 21:12)

Toto je správná cesta, maminka Kláry je ještě mladá, ta to zvládne. Strach člověka v takové situaci dost limituje.

Lucka (St, 16. 12. 2020 - 20:12)

Ok Klárko. Já teď nemohu nic říci. Jen to,že zítra budeš vědět víc. Máš mou maximální podporu kdykoliv a hlavně piš. Piš jen to ,co zvládneš, ale neboj se. Já budu naslouchat a budu-li mít pocit,že mám reagovat,udělám to. Jinak budu tvoje každodenní tichá podpora. Myslím, že potřebuješ teď sama hlavně vše svěřit a to je důležité. Klidně se vyspinkej. Posílám ti moc srdíček.

Radka (St, 16. 12. 2020 - 20:12)

Já se k tobě Luci taky přidám. Nenapsala bych to lépe. Klárko klidnou noc a pozitivní zítřek.

Reklama

Přidat komentář