Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

Máme maminku doma a jsme všichni spolu. Mám z toho takový smíšený pocity. LIbor nesměl se mnou k přimářovi a jen já a Nikola . Jako prý je v těle nález dvě ložiska a nějaké spinocelulární a hadomyosarkózní ,co já vím. A že je to prý hraniční. Já to nechci ani hledat na netu,co to je. Strašně se bojím. Doktor nám to řekl takhle a zprávu nám neukázal a tu má mamča a že je to prý lékařské tajemství a že se o ní nemáme bát. Já jsem z toho ale stejně hotová, jako před tím. Niki je naopak jako v klidu a nic ji asi moc nedochází, je ráda, že jsme všichni spolu tady. Půjdeme si s mamčou všichni popovídat v klidu, Libor už to hledá, ty dva názvy jsme si zapsali snad správně. Já bych to radši chtěla od mamči na rovinu, protože už v autě Libor říkal, že když budeme vědět o co jde tak se to dá i léčit přírodně a on má v Praze známého člověka na tyto věci.Já jsem chtěla maminku odvézt zpátky,ale byla jsem tak rouzrušená,že nakonec to zpátky odřídil Libor. S čůráním to byla trochu legrace,ale až doma,jinak bych o tom teď nepsala. Když jsem přijela ze školy tak jsme se vyčůraly s Nikou do poslední kapičky,aby se nám pak nechtělo cestou. Já jsem měla trochu delší sukni a když jsme přijeli tak jsem už potřebovala nutně a se šla vyčůrat a nějak jsem na to nemyslela a sukni jsem si asi blbě vyhrnula a seděla jsem a čůrala a nakonec pak jsem zjistila, že mám sukni pod zadečkem a úplně pročůranou. Tak hned putovala do pračky. Člověk byl tak rozrušenej, že to neohlídal, a Niki si taky nevšimla a byla čůrat se mnou,ale ta měla kalhoty a v pohodě. Já jsem se doma ze školy převlíkla do sukně a chtěla jsem vypadat víc žensky. To abych se počůrala do sukně na záchodě , to se mi ještě nestalo. Trapas. Dáme kafe a proberem to. Mám strach a nevím proč. Prostě mám ho .

Lucka (Čt, 17. 12. 2020 - 17:12)

Klárko s jakoukoliv nemocí se dá vypořádat. Horší než nemoc je strach. Já bych se k tomu postavila racionálně. Jestli má Libor známého léčitele,hned bych za ním zajela taky. Jestli doktoři radí nějaké zásadní ošetření ,šla bych do toho. A hele jestli se zajimaš houby,tak mnoho z nich je taky léčivých. A odbočím s tou sukní to je fakt jen nepozornost,když máš plnou hlavu stresu. Já si takhle pochcala na plese šaty,taky čůrám že si nesedám na cizích záchodech a prostě jsem to nezvládla a byla jsem mokrá. To byl trapas daleko větší.

Pozorovatel (Čt, 17. 12. 2020 - 16:12)

Klárko ten druhý název je správně---- rhabdomyosarkomatózní......

Sluníčko (Čt, 17. 12. 2020 - 16:12)

Neboj se Klárko, už máš maminku doma celou a tak to bude dobrý a už bude zdravá a už můžeš být veselá. A já už taky můžu psát jak čůrám. Maminka ať bere prášky a vyléčí se. Už to bude dobrý. Jsem moc ráda Klárko.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 13:12)

Myslím jak to s Klářinou maminkou dnes dopadlo. Snad lépe než hůře . Holky jsou z toho dost dole. Snad si Klára dojde na záchod doma než pojedou aby nemusela močit v tý zimě venku když nerada chodí na veřejný WC. Držím jim pěsti.

Majka (Čt, 17. 12. 2020 - 14:12)

Já na ně myslím taky. O čůrání vůbec teď nejde. Ať třeba pije moč maminka od holek kdyby jí to pomohlo.

Bertík (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Já jsem tady taky, ale fakt se strašně stydím, že jsem Klárce psal takový věci když má tak nemocnou maminku. Já jsem to nevěděl. Kdybych to věděl vůbec by mi to nešlo tak psát ani by mi to nešlo vypustit se ,když je tak krásná holka a umí tak krásně čůrat. Já jsem oslovil jednu tu, ale ona nechtěla.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Jestli jsi ji oslovil stylem zda nechce čůrat a nejlépe s tebou, tak se nediv. Tady jsem ti radila,jak máš s dívkou komunikovat.

Bertík (Čt, 17. 12. 2020 - 10:12)

To ne. Byli jsme spolu venku a byla ráda a až pak se jí chtělo tak když si chtěla dojít někam ,tak jsem se jí zeptal. Dřív ne.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 10:12)

Ach jo. Na první schůzce.....Božínku. Já jsem ti říkala, že se to vyvine postupně, třeba za měsíc až se zblížíte. Takhle tě každá holka odmítne. Ty seš tak nadržený a jestli je to typ Kláry tak vůbec. Ale takhle to přece nejde. Každá dívka má trochu své důstojnosti a neukáže ti napoprvé jak čůrá přece. . Bertíku, ty jsi legrační případ.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 15:12)

Právě že Klárka s tím neměla problém. Jestli si dobře vzpomínám na začátky, tak Vilíkovi to ukázala na prvním rande, jenže se tady na to předem domluvili. S Liborem, to ale nebylo hned napoprve.

Holkočůr (Čt, 17. 12. 2020 - 11:12)

Já bych se taky zeptal jestli se můžu dívat jak čůrá. Měl bych jasno. Když neukáže hledám jinou.

Zuzka (Čt, 17. 12. 2020 - 12:12)

Mně je osmnáct a mám kluka přes půl roku a několikrát jsem se taky musela vyčůrat venku a on hlídal a nebyl oprsklej,že by se chtěl koukat. Až později asi po třech měsících jsem mu to dovolila a stejně mně to před ním poprvé nešlo pustit a chtělo se mi fakt dost nutně. Až když jsme se tomu zasmáli jako že sranda jsem to pustila a pak už pohoda a když se kouká už mi to jde normálně. Já jsem schopná se vyčůrat ale pouze s ním nebo s holkou to je normálně. S jiným ani náhodou.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 12:12)

Tak to muzes hledat donekonecna,i blb si nekdy necha poradit

Sluníčko (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Klárko děkuji. Já tě budu podporovat jako úplně nejvíc. Taky jsem čůrala hodně ráno jako ty. Maminku myslím, že bude líp.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 08:12)

Na co si pořád hraješ!!!!

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 06:12)

Byla jsem do rána u Nikolky a povidali jsme si i s Liborem a Niki chrněla snad za chvíli, ona je psychicky z toho dost vyčerpaná a taky nejistá jako my všichni tady, a já pak usnula taky a Libor byl u sebe.Už jsme vzhůru NIka potřebovala čůrat a vzbudila se před chvílí a já jsem šla s ní a už neusneme, protože to nemá cenu na pár minut. Nikolce už pipinka dnes čůrala rychle a hodně proudem a nebyla neprobuzená jako včera a mně taky. jak jsem čekala až se ségra vyčůrá,tak se mi chtělo ještě víc,ale vpohodě jsem to vydržela ,ale pak jsem taky měla hned rychlý prudký čůrání. Myslíme na mamču a dnes a ní pojedeme. Chtěla bych řídit a dojet si a přivézt si ji domů a Libor to nemá s tím žádný problém. Něco spapáme a ještě škola a ještě zítra a pak bych se nejradši zavřela před celým světem až do Nového roku. Jen Mišku chceme navštívit a tady ráda sem budu psát ,tady se nechci uzavřít. Martine, Lucko, Radko, Jano, Simono a další. Moc mi pomáháte a já si toho opravdu vážím a jsem vděčná za podporu i radu. To Martine s tou přírodní alternativní léčbou to už áme taky vymyšlený. Já tady nikoho neznám,ale Libor ano a to taky využijeme a mamince pomůžeme.

Martin (Čt, 17. 12. 2020 - 05:12)

Já si taky přeji, ať to Klárko vše dobře dopadne. Myslím na vás a vzbudil jsem se už v pět. A to chodím do práce na osmou.klarko neboj. I kdyby tam lékaři mamince našli cokoliv,dnes jdou velké možnosti s tím něco dělat a jak správně píše Puluj nebál bych se jít i to alternativy jako je čínská medicína, uznávaný léčitel atd.

Fido (Čt, 17. 12. 2020 - 01:12)

Vaši maminku plně chápu po psychické stránce - "Mamča se nechce moc doktorům poddávat, ona se opravdu bojí .... a bojí se všeho" (Klára), "Strach člověka v takové situaci dost limituje" (Návštěvník). U mě jsou strach a obrovská nedůvěra k lékařům tak hluboce zakořeněny, že to nezmizelo ani když jsme měli doktora v příbuzenstvu, a běžně se stávalo, že návštěva lékařského prostředí byla pro mě horší než vlastní zdravotní problém. V tom směru mi vaše maminka připadá blízká a posílám jí plnou podporu.

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 06:12)

Fido na tebe nechci zapomenout a chci taky poděkovat za podporu obzvlášť jako Pozorovateli, Pulujovi, Noně, i tomu malýmu roztomilýmu Sluníčku. A jestli jsem na někoho zapomněla tak to tak není. Vážím si všech

Reklama

Přidat komentář