Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

(Pá, 18. 12. 2020 - 10:12)

..bych ji nechal hodně napít a pak bych s ní chodil ,kde nejsou WC a ona by musela chtít čůrat brzy a pak by se to nějak vyvinulo, třeba bych řekl,že potřebuju taky a čůrali bychom spolu vedle sebe. Tohle se mi už osvědčilo i to, když by ta holka potřebovala kriticky tak by se vyčůrala i před ním a to už by ji bylo jedno v takový situaci. Bertíku musíš chytře.

Bertík (Pá, 18. 12. 2020 - 11:12)

Takhle to já nechci, aby se trápila a pak v největší nouzi musela čůrat a to by byla naštvaná ,že jsem u ní. To bych z toho ani neměl tu radost.

Pavkol (Pá, 18. 12. 2020 - 10:12)

zajímavá myšlenka ale asi těžko proveditelná v praxi ta holka co přede mnou čůrala u střešovické vozovny si zakryla mindu takže jsem viděl jen crčící proud a tak mým jediným úspěchem je to s tou vozíčkářkou na záchodě. s jednou jinou holkou jsem si na petříně byl odskočit pro změnu já a pak jsem se jí zeptal nepotřebuje taky a ona na to jo a ty by ses podíval a já na to no a i kdyby tak co a od té doby se jí zásaadně nechtělo venku takže i když mě tvůj příspěvek velmi zaujal tak někdy k tomu nemusí ani dojít a už si to člověk po...e tím co říká protože to ta holka vezme vážně a ne jako hloupou srandu a začne se toho kluka bát

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 10:12)

Možná by to udělala, ale příště by už s ním nikam nešla . Většině dívek je to nepříjemné ,pokud je to takto účelové vynucené.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

To určitě

Mike (Pá, 18. 12. 2020 - 08:12)

Já jsem tady taky Klárko,ikdyž jsem se odmlčel.Já teď v této situaci ti nedokážu psát asi jako Bertík ty hezký slova a prožívat si to s tebou,protože tohle mne odzbrojilo s tvou maminkou. Takhle se s nemocí potýkal můj otec i máma a už je nemám. Já se jen modlím,opravdu modlím po svém způsobu za tvou maminku, aby to překonala. Proto jsem se odmlčel,ale jsem tady každý den s tebou,ale nemám příliš odvahu psát, Hrozně mne to zasáhlo,protože tě miluju na dálku a trápím se teď aby to dobře dopadlo. Vidím tam velkou šanci.

Bertík (Pá, 18. 12. 2020 - 07:12)

Já jsem tady u tebe a jako velká podpora. Já už nemůžu u tvýho čůrání dělat ty věci,ale stejně se mi o tobě zdálo jak čůráš a byla tam ještě s tebou jedna cizí holka a taky čůrala a já to ve spánku nevydržel a udělalo se mi to samo. Já na tebe asi tak moc myslím, ale za to se nesmíš zlobit, když to nedělám já sám. Moc chci aby ty léky co máš mamince pomohly.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 08:12)

Bertíku, ty jsi ještě mladý kluk a tak to se stává, že se uvolníš i ve spánku . Ještě když si to zakazuješ kvůli Kláře . A už jsi pochopil,jak máš s dívkou komunikovat? Zkusíš to? A jestli máš v sobě velkou touhu si pomoci, tak se podívej na ta videa,jak ti tady doporučovali a půjde ti to samo a to není žádná ostuda a ani podraz na Kláru.

Bertik (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

Já jsem té holce zavolal a omluvil se za to a zítra půjdeme spolu koupovat dárky . Ona se asi ani moc nezlobí. A kdyby chtěla jít čůrat na záchod nebo i venku si odskočit tak to v sobě překonám a nepůjdu s ní a počkám na ní.

Klára (Pá, 18. 12. 2020 - 06:12)

Niki spinkala už dobře celou noc,nebudila se,neplakala ani se jí už nechtělo blinkat a vzbudily jsme se na čůrání až teď, dřív než buzení. Nočník nebyl potřeba hezky jsme si došly a Niki hned z pipinky udělala větší čůrání a já pak taky. Já jsem měla pipinku málo probuzenou a tak mi to šlo menším proudem a déle, Niki ji měla prudší a rychlejší. Mamča včera hned dala první dávku léčivých preparátů a prý spinkala taky dobře, ale už je vzhůru taky. Tony, žen šen nemáme, máme ty houby první dva druhy,máme ajurvedský ale jen to Geri a Noni a ještě nějakou čistící směs bylin v takovém pytli větším. Libor mamču pohlidá než přijdeme ze školy. Lucko,ty doktory budeme nahánět ještě dnes tam budu volat a nenecháme to. Mamča má občas bolesti, ale jindy je v klidu. Ta noha i ta řeč je trochu ještě omezená. Právě proto,čím prošla se bojí jít do operace a doktoři taky, že je to riziko a proto se budou radit. Jdeme si dát snídani a kafe a konečně je poslední den školy. Uf !

Puluj (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

Klárko maximální podpora také ode mne. Myslím,že jdete správnou komplexní cestou k překonání nemoci a minimalizaci veškerých rizik. Rozhodující bude klinické doporučení lékařů a nasazení možných medikací. Tu alternativní léčbu neodsuzuji, ta je také nezbytná.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 23:12)

Léčitel?Nikdy!Cesta do hrobu!

Ivan L. (Čt, 17. 12. 2020 - 23:12)

Klárko dobrou noc. Já budu sledovat,jestli se maminka uzdraví. Myslím,že to bude možný. Jestli se cítí relativně dobře, nehubne a nemá komplikace,tak to bude ok. Neděje ode mne putuje k vám!

Tony (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

Skládá obdiv vám všem a Liborovi zejména. Jen prosím nedívejte mamince žen-šen v jakékoliv podobě pokud jej Libor dovezl. Vzhledem k předchozí její příhodě je toto podání rizikové. Ostatní je vpořádku. Tu arjuvedskou medicínu neznám. Příjemný zbytek večera.

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

Niki už chrní, strašně se chtěla mazlit a tak mě objímala a já ji hladila a ona se opravdu zklidnila a v tom objetí u mne v pelíšku mi usnula. Tak jsem ji položila a zabalila a snad to bude všechno dobrý. Už se jí nic nestalo, ale nočník tu radši pro jistotu nechám. Libor se už blíží.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

To uzdravení přeju,ale když to spočítám tak Libor dá deset tisíc za houby pokud to budou ty stejný jak tady píšou a benzín do Prahy a zpátky . No někdo marodí a na takovou léčbu nemá. Kdo ví jestli to pomůže.

Martina (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

Umíš taky posuzovat život jinak než podle peněz? Já bych v takové situaci taky udělala cokoliv, abych pomohla.

Klára (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

Libor už to má a jede zpátky. Super. Já děkuju za cenné rady. Lucko panáka si nedáme Niki to nedává, byly jsme se osprchovat a ona se sesypala a vyblinkala, naštěstí do záchodu a celá se chvěje. Tak je zabalená v pelíšku a ten nočník už tady je,ale spíš na ty horní problémy kdyby se jí chtělo. Máš dobrou intuici. Budu u ní a počkám na Libora. Niki je malá a tak prostě je přetažená.

Lucka (Čt, 17. 12. 2020 - 20:12)

Ok to bude dobrý, ať rychle usne. Tak dobrou.

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 19:12)

Širokospektrální velice účinný antioxidant s výraznými protirakovinnými účinky..... Housenice čínská užívat 3 krát denně 2 kapsle po dobu tří měsíců, dále dle klinického nálezu . a jeho pozitivních změn cena bal.cca 1000Kč na 3 měsíce 6 balení. Lesklokorka lesklá červená (spory) užívat 3 krá denně 2 kapsle po dobu tří měsíců a dále dle klinického nálezu cena bal cca 600 Kč, potřeba 6 balení. Nebo Březovník obecný ,drcený prášek užívat 4 pol. lžíce denně a zapít čajem při akutním stavu až dvojnásobek , ne déle jak 3 měsíce. cena za balení cca 400 Kč, potřeba 3 balení. Kombinovat lze s arjúvédskou medicínou Noni, Amalaki, Brahmi, Geri forte,Tinospora, Moringa nebo Gotukola. Palečky pro maminku!

Reklama

Přidat komentář