Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 19. 12. 2020 - 07:12)

Byla jsem čůrat a měla jsem pipinku hodně plnou,že jsem čůrala okamžitě ják jsem stáhla kalhotky a sedla si na záchod . A to mám v pipince tampon a to mi někdy s ním jde čůrat pozvolna ale dnes jsem to měla hodně na krajíčku a chtělo to rychle z pipinky ven.,Holčičí dny stále nic. Niki taky vstává, už u sebe svítí. Připravím snídani a bylinky pro mamču a musím ji pohlídat a pomáhat. Pojedeme na chaloupku nakrmit ptáčky a já se pak ozvu víc.

Sluníčko (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

Já jsem čůrala Klárko venku. Byla jsem venku a chtělo se mi a tak jsem se vyčůrala na dvoře. Taky jako ty hodně.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 11:12)

Vy máte dvůr? O dvoru tady psal naposledy Matlák.

Pavkol (So, 19. 12. 2020 - 08:12)

samozřejmě ti Klárko přeju aby to s maminkou (a miminkem pokud ho máš) dopadlo co nejlépe teda jestli si na základě příznaků o kterých píšeš těhotná

Ester (So, 19. 12. 2020 - 04:12)

Jako stejně jako Klára,tak čůrám já taky. Mám taky rychle a hodně . Nedávno jsem se i počůrala když jsem to nestihla a bylo to hotový kousek od domu. S tím, kam bude směřovat vývoj, tak si myslím,že se matka uzdraví. A Klára dostane měsíčky.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

V tomhle jakože skutečném příběhu to směřuje k početí u Kláry a smrti její matky.Léčitel nepomůže.

G. (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Všechno je možné, nechám se překvapit. Ale je to fakt dobré, obsahově i eroticky.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 23:12)

Teda s tím případným těhotenstvím to by bylo dost velká zátěž pro všechny. Už tak je to na palici. Stěhování do toho,maturita Kláry,Nikola v pubertě. Nechci domyslet jak to máma zvládne atd .

Klára (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Už jsme z baráčku doma a půjdeme do pelíšku. Mamča zodpovědně bere tu přírodní medicínu a opravdu je v pohodě v rámci možností a to jsem ráda. V pondělí pojedeme do Prahy za tím léčitelem,ale já nebudu řídít, já tam po Praze bych se bála , nechám to na Liborovi. Libor se už zklidnil a byl natěšený na čůrání a na domečku jsem už měla pipinku plnou a tak jsem to pustila v koupelně mu do ruky nejdřív malým pramínkem,ale hned už jsem čůrala hodně a prudce a on mně tam hladil a bylo to moc hezký a pak mně moc chtěl a zaběhli jsme do postýlky a bylo to taky krásný a já se přestala kontrolovat od povinností a tak rychle jsem se vypipinkovala ,že se mi to ještě nestalo a Libor byl až těsně po mně a hned mně naplnil teplým pramínkem lásky. Moje tělo to potřebovalo se uvolnit z napětí a řeklo si samo, já bych si myslela, že se dnes vůbec nevypipinkuju a že to udělám jen kvůli Liborovi ,ale úplně to bylo jinak. Já jsem s ním šťastná i že se tak můžu u něj uvolnit v absolutní volnosti a svobodě. Pipinku mám stále krásně čistou a holčičí dny nikde a tak až se teď osprchuju tak si dám preventivně tampon na noc a uvidíme ráno. Půjdu k Nikole, ona už dnes bude spinkat sama ale tak ji pohladím a pomazlím se s ní. My se mazlíme i s mamčou na dobrou noc každý den taky. Snad to bude dobrý,ale jsem stejně napjatá na to pondělí.

Ivoš (Pá, 18. 12. 2020 - 22:12)

Podpora ode mne vám všem také.

Zuzka (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Klárko úplně vpořádku. Ty se musíš odreagovat a milování je to nejlepší. To si nezakazuj,to není nic proti tomu,co prožíváte. Nevím.jestli jsi četla jak to napsal dnes upřímně Bertík. Ten kluk tě tak platonicky miluje a zakázal si aby se mu to stalo při čtení až se mu to stalo v noci samo. Klárko musíš žít a bojovat za maminku a to děláš a moc ti fandím a Liborovi.

Šišmiš (Pá, 18. 12. 2020 - 21:12)

Je to krásný, ale já taky víc myslím na tvou mámu. Ale tohle je to správný erotický koření

Ivan L. (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Klárko pozdravuji vás domů . Moje podpora je teď veliká. Klidný večer a předvánoční dny !

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Ještě dítě do toho. Nezodpovědná holka nebo vyčůraná zlatokopka......je mi líto Libora a matky. Ta má teď svých starostí až nad hlavu.

Lucka (Pá, 18. 12. 2020 - 20:12)

Hele nech je bejt. Prosím.

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 19:12)

Klára teď bude kalit s Liborem v tom novém baráku. Taky bych si dal říci její chcací pipku .

Holkočůr (Pá, 18. 12. 2020 - 19:12)

Klárko bude líp, držím palce KALÍME !!!

Klára (Pá, 18. 12. 2020 - 17:12)

Ještě odpovím, Bertíku ty si přece nemusíš dávat vinu. Jestli na mně tak krásně reaguješ tak jsem ráda. Maminka za to nemůže a vážím di toho,jak o ní máš starost. Tak si nic nezakazuje a buď normálně v klidu. Tys asi měl v sobe8 velkou touhu když se ti to stalo v noci samo,to je vpořádku ale nezakazuje si to. Miku mně velmi mrzí co jsi prožil, ale taky budu ráda ,když se ozveš. Všem vám děkuju za podporu. Po večeři půjdeme na domeček už jsem trochu klidnější, ale ten šok mám v sobě stále. Nevím jestli se dokážu pipinkovat. Vyčůrat ano pro Libora a tamto se uvidí .

Bertík (Pá, 18. 12. 2020 - 18:12)

Moc děkuji Klárko. Hrozně se mi ulevilo. Ale stejně jsem vevnitř trochu staženej. Ty myslíš, že budeš mít děťátko?

Martin (Pá, 18. 12. 2020 - 16:12)

Já tipuju miminko.

Reklama

Přidat komentář