Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

Ty taky zalez§ Víme,že jsi normální a jen děláš prdelky.

Jj. (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

A Ta přiblblá Natálie mu (jí) na to skočila a ještě ho honila na dálku....

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

sluníčko to je fajn že šlo i to druhé jakmile se to z člověka dostane hned po ránu hned má den veselejší

Martina (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Tak si Klárko tampon vyndej a pak čůrej. Jestli máš měsíčky,tak za noc se vevnitř zvětší a stejně ho vyměníš potom tak jako tak.

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 13:12)

A tohle ten, co to píše třeba neví.

Lucka (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Já tě taky zdravím z postele. Skoro stejně jako ty jsem musela letět na záchod ,mohla jsem se po...jak se mi strašně chtělo čůrat,tak na rozdíl od tebe já jsem to měla prudký a silný. Mně teda když mám tampon to tolik nevadí a jde mi to normálně. Asi jsi máš menší. Jednu holku jsem znala a ta to měla taky. Jsem ráda že jste ok ,hlavně maminka. Taky se jdu ještě přitulit m přítelovi. On bývá ráno někdy postavenej a tak asi víš co přijde. Teď už může, před tím, to bych se u toho počůrala určitě. Hezký den !

Vít (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Nebo se tajně vplížit na dívčí záchod a poslouchat chcaní holek.

Vít (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

Vidět chcát venku holky v tomto čase zimy a covidu je unikát. Počkám si na jaro a zatím si vystačím u videí.

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 07:12)

přesně právě proto jsem nabídku na tom druhém vlákně odmítl na jaře to bude lepší než hned druhý den po dohodě aspoň někdo mě tu pohcoppil díky Víte

Vít (Ne, 20. 12. 2020 - 08:12)

Nevím kde jsi měl nabídku,ale já bych po ní skočil okamžitě. Tady jsem loni takto měl holku ,devatenáctiletou ,mně je osmačtyřicet a chodili jsme čůrat tajně spolu asi půl roku i v zimě. Byla ze Zdib a bylo to super.

Jana (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Já tak demonstrativně připíjet nebudu, já si jen ze srdce přeju zdraví pro maminku Kláry. A že se to těhotenství oddálilo je jen dobře v této situaci.

Natalie (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Já nesmím alkohol,ale posílám Klárko podporu celé mamince a rodině. 21.prosince budou velké těžké energie ,tak to na nás může působit taky. klidnou večerní náladu přeju.

Holkočůr (So, 19. 12. 2020 - 20:12)

Tři, dva ,jedna, teď.... Klárko...na zdraví ! KALÍME !!!

Ondra (So, 19. 12. 2020 - 20:12)

Dobrý nápad. Promeškal jsem. Nevadí ,na zdraví Klárky a hlavně její maminky dávám jamajský rum.

Bertík (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Já už mám krmítko na plotě a taky krmím. Zatím tam moc ptáčků nebylo,ale třeba si zvyknou. Já se připojím a panákuju s váma a ještě s mým kamarádem od vedle,on to taky čte ,ale nechce sem psát,on je stydlivej. Já si dám taky vodku a velkou, protože tě mám Klárko moc rád a maminku taky a nechci aby se jí něco stalo a chci aby byla zase zdravá. Mám tady tu fotku a tak se mi to bude líp připíjet na tebe. S tou holkou jsem byl venku a na dárky,ale nečůrali jsme a byla to asi tak hodinka a půl a ani neříkala,že se jí chce a tak asi nepotřebovala nebo to vydržela a mně to bylo hloupý se jí zeptat a záchody jsme viděli, že kdyby potřebovala, tak by si došla a já bych počkal venku. Ona je moc hezká,ale není úplně jako ty ,ty jsi hezčí, ale kdyby čůrala , já bych se na ní koukal ,protože ti zase trochu podobná je a má hezký nohy a postavu a asi musí taky čůrat krásně z pipinky asi jako ty,když je podobná.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Bertíku,stejně si myslím, že kdyby ona šla na záchod,byl bys hodně neklidný se překonat. Když to zvládneš i příště ,třeba z toho bude minimálně hezký přátelský vztah. Tak na to její čůrání tolik netlač,to se postupně třeba poddá samo.

Klára (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Lucko dáme si vinný střik ale asi až ve osm. Nestíháme , nevadí? Že bychom si na dálku přiťukli? Já jsem byla chvíli s Liborem venku a povídali jsme si a už je to uklidněný.On byl smutný jen chvíli a říkal,že to bere,že se jen těšil,ale klidně za rok, dva,že mě miluje a teď jsou jiný starosti, Ani jsem venku nečůrala ale jen na záchodě,protože byla zima a stejně bych mu mohla jen počůrat ruku a stejně by to nešlo se pak pipinkovat a tak si to necháme na jindy a dnes je takový den na dvě půlky . Na chaloupce hezký, ale pak se to zlomilo a je tady zataženo a chladno a už aby se to překlopilo a bylo po vánocích a den se začal natahovat k jaru. Děkuju všem za podporu. Sluníčko, ty jsi celá popletená, já neučím, já se ještě učím a Libor mi neudělá jiný děťátko, protože ještě žádný nebylo, to jen jak jsou ty věci a stresy tak se mi pipinka opozdila s holčičími dny. Ty jsi asi ještě opravdu malá. Já mám ségru taky ještě malou,ale sem nesmí chodit na takový povídání, to je pro větší. Půjdeme na večeři a Lucko ve osm na zdraví a děkuju. Mamču hlídáme, je unavená a snad dobrá, ale ona nic moc neřekne,ale snad to tak je, ale stejně se bojíme. Musíme v pondělí dopoledne do té Prahy a taky budeme volat toho primáře a budeme chytřejší. Ozvu se zítra. Možná se budeme vykulovat ,protože se nemusí do školy a budeme ráno líný. Ale třeba půjdu čůrat a taky kdyby mamča něco potřebovala,tak jí musím pomoci.

Holkočůr (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Já si dám s váma taky. Na mamču vaši to jednoznačně. Ve osm, slivovičku padesátku. KALÍME !

Lucka (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Já čekám na reakci. Neva. Hele my si dáme finskou zase a tak ve osm to rozezníme NA ZDRAVÍ TVÉ MAMINKY A VÁS VŠECH !!!

Sluníčko (So, 19. 12. 2020 - 18:12)

Klárko já jsem taky smutná,kdybys měla děťátko to by bylo hezlý,ale jestli by ses o to postarala když učíš a máš maminku nemocnou. Tak ti udělá Libor jiný. Jak čůráš? Já te´d byla ale doma a čůrla jsem dlouho a taky mi tošlo dlouho a pomalu ikdyž se mi chtělo hodně,ale nešlo to rychle ale chtěla jsem rychle a nešlo to ,jen pomalu. Asi jsem měla malou dírku jako ty máš někdy a taky ti to nejde rychle.

Reklama

Přidat komentář