Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana (Ne, 20. 12. 2020 - 17:12)

U mně se stalo něco podobného po smrti babičky a od té doby tyhle vibrace vnímám taky. Možná je to dobře, že se to Kláře stalo nyní naslouchat hlasu přírody. Třeba tím pomůže i mamince. Sice nevím jak,ale napadlo mne to.

Lucka (Ne, 20. 12. 2020 - 16:12)

Já tyhle tvoje pocity neumím rozkódovat Klárko,ale kdybys neměla měsíčky tak bych řekla, že to jsou pocity těhotný ženy. Ale jsem za vás ráda,že jste vypadli ven na chvíli. V tý zimě bych teda moc nečůrala venku,ale chápu tě, že jsi to už asi nemohla vydržet. Kafe mě taky prohání a ještě ten chlad k tomu. Já na vás budu myslet zítra, aby vám to dobře všechno dopadlo po obou liniích. Hlavně pro maminku Pa.

Sluníčko (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Já píšu Kláře a děkuji ti,že jsi mně podpořila.

Pozorovatel (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Souhlasím. Tady jsou někteří konzervy a tak ať tomu nechají volný průběh. Sluníčko, Pavkole a další. Pište a kašlete na podobné komenátře. Diskuze je o polaritě názorů.

ach jo (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

proč furt někoho někam posíláte jednou je ta diskuze o tom o čem je tak proč by to Pavkol Sluníčko a další nezkoušeli že si myslíte že to sem nepatří je jedna věc ale jakou vůči ním chováte nenávist to je snad ještě horší než ta jejich ulítlost každý jsme prostě nějaký

Kikina (Ne, 20. 12. 2020 - 16:12)

Já jsem taky pro absolutní svobodu. Jenom vím jak to tady funguje a tak jsem Pavkola varovala že tu narazí když se bude vyptávat na to druhé. To určitě nebyla žádná nenávist spíš jenom kamarádská rada.

J (Ne, 20. 12. 2020 - 20:12)

To o nenávisti, určitě nebylo myšleno na tebe. Ty jsi dost tolerantní. Pavkol vždycky narazí, když začne s hned s kakáním. Místo aby se spokojil jen s čůráním, a kdyby snad opravdu někoho našel, tak až potom, někdy příště, se zkusil domluvit na tom dalším. On je moc netrpělivý. A Sluníčko? Proč by sem nemohlo psát? Nic nemravného nepíše a ve 12, je snad poučena o všem.

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

díky J snad si mi konečně otevřel oči ale bohužel jestli se mi to podaří dodržet hned od zítřka nebo až od nového roku nemohu zaručit ale tvou radu si beru k srdci

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

díky J nejsem až tak hrozný jak si všichni myslíte jen někdy moc zvědavý. dobře i kdybych měl zůstat jen u toho čůrání tak krom zážitku od střešovické vozovny jsem žádný další neměl takže mě to láká zažít znova ale je mi jasný že nejdřív musím holku poznat když spolu budeme eventuelně chodit tak jí hladit a líbat a ostatní věci spojené s intimnem i kdyby to bylo jen koupání a čůrání příjdou pochopitelně až později. Proto jsem si neuvděomoval že touto zvědavostí proti sobě někoho můžu popudit to jen tak na vysvětlenou a díky Kiki že se mě přesto co jsem si nadrobil zastala a tobě že jsi mi snad konečně otevřel oči aspoň v tom smyslu že i kdybych jsem lezl dál a svůj radikální řez nedodržel tak abych od Nového roku ty svoje chyby nedělal

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

teda jako že mi budou stránky vadí vám atd. a líbí se vám atd. odŠtědráku definitvně ukradený ale tentokrát už 100%ně

No, (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Na to vsadím celý svůj plat, že se tady objevíš po štědrým dnu znovu. Si totiž závislý na těchto vláknech a nejen na močících jako profláklý týpek. Mně nevadíš, jen nepiš to,co nikdy nedodržíš.

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Pozvali jsme tatínka Libora na štědrý večer,aby tam nebyl sám, ale on nechce,tak tam teď zajedeme ho navštívit a na štědrý den mu přivezeme dárek a jidlo. On je takovy8 samorost a spíše uzavřený, ale jinak fajn. Martino já to tak někdy dělám, že to vyndám a pak čůrám, ale ráno se mi chtělo hodně a ikdyž to čůrala pomalu tak to šlo hned z pipinky a tak jsem to nechtěla přes čůrání udělat . Maminka říkala, že je v pohodě, ale má svý problémy ale,zvládáme to. Asi se po té bylinné kůře hodně čistí,protože často musí na málou ale já nechci víc o ní psát fo podrobností, jen,že to asi funguje. Tak zítra uvidíme jak dopadne. Willy,nech Sluníčko, jestli jen píše a jen o tom,tak to nikoho neohrožuje. Tahle výhrůžka od tebe den mi vůbec nelíbí .

Willy (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Mně to sluníčko strašně sere s prominutím, jestli je malá tak ať táhne a jestli ne, tak ať se chová jako dospělá a neblije tady takový hnusy. Jo, tebe mám ale rád a čtu tě, nic osobního.

Navstevnik (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Proč mám pocit,že Klárko nepíšeš sama ale dva lidi, třeba i Libor? Nebo píšeš z různých compů nebo z mobilu. Ta osmička za slovem se mi taky někdy dělá, když píšu z mobilu nebo mi tam také naskakuje nula za slovem .

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

to se mi občas stane , nebo se mi tam vloží slovo dvakrát stejný za sebou. Za chvilku pojedeme a Nika s mamčou asi ne. Hezky se vyčůrám ještě a ošetřím si pipinku a venku je ale zima a zataženo jako včera, tak bych nerada čůrala někde,ale když tak to dám v pohodě. Jen Libor nesmí teď být moc bujnej..

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

milá návštěvníku i mě je líto že jsem se tady předvedl kdybych zůstal přikován jen u videí a nevyprskl to tady nemusel si o mě nikdo myslet to co si teď myslí já si prostě myslel že když se tu mluví o čůrání že zeptat se na to ostatní není hřích vidím že jsem se zmýlil a uznávám svou chybu ale nemocný rozhodně nejsem jen občas neumím odhadnout co se hodí a co ne (i když uznávám že ani to mě samozřejmě neomlouvá)

Kikina (Ne, 20. 12. 2020 - 11:12)

Škoda že jsi patrně nečetl můj příspěvek ve kterém jsem tě upozorňovala jak to tady chodí a že s tímhle tady narazíš.

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

neboj kiki ještě si počkám na tom druhém vlákně jak dopadlo mirkovi a nině jejich rande a pak to tady definitvně balím stránce ze které znám tebe ivu Lukyna a další zdar ostatním zmar

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

vím měl jsem tě poslechnout :(

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 09:12)

takse tě ptám víte jestli si u ní měl štěstí jen na čůrání nebo jestli udělala před tebou někdy i to druhé

Reklama

Přidat komentář