Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 19:12)

Zase chyba..ne hlásím ale hladím..ach jo.

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 19:12)

Já děkuju za podporu i za vysvětlení toho,co bylo dnes odpoledne. Zítra napíšu víc i o tom jak jsme vše vyřídili. Asi půjdeme brzy do pelíšku. Libor by se chtěl pipinkovat,ale to ještě nejde. Mně se líbí i když mu ho jen chytím a hlásím a on to pustí mi do ruky nebo si s ní hraju nožkama s ním a to pak vy to vyteče krásně na prsty a celý tlapičky. Mamča je celkem v klidu a Niki taky.

Scarlett (Ne, 20. 12. 2020 - 20:12)

Moji maličkost ještě neznáš, ale žiji tvým příběhem několik měsíců. Potřebuji ti říci ,že tě obdivuji pro otevřenost a upřímnost, se kterou zde píšeš i o intimních věcech. Mám potřebu ti říci, že bych moc a moc chtěla, aby se tvoje maminka uzdravila už proto, že já matku nemám a přestože odešla před čtyřmi lety, nejsem s tím smířena. Tvůj příběh je velmi hluboký.

Puluj (Ne, 20. 12. 2020 - 20:12)

Ať je ten zítřek pro vás pozitivní. Příjemný večer.

Mike (Ne, 20. 12. 2020 - 19:12)

Klárko myslím na tebe a taky hlavně na zítřek. Snad brzy začnu psát víc. Stále mně to moc nejde. Ale jsem s tebou každý den. Chci abys to věděla, že mám na tebe stále slabost .

Bertík (Ne, 20. 12. 2020 - 17:12)

Klárko to je moc krásný jak jsi krásně čůrala,ale že jsi se dokázala naladit na léto a čápy. To bych chtěl taky umět abych byl někde jinde.

Klára (Ne, 20. 12. 2020 - 16:12)

Už jsme se vrátili a já mám velkou potřebu se svěřit a jesti mně někteří budou pavažovat za blázna, tak já to ustojím. Spíš bych to chtěla pochopit. Když jsme jeli zpátky tak Libor rozmýšlel jestli nevyjedeme na jeho oblíbený Ještěd, ale byl v mlze a navíc tam je zase prý zavřeno znovu. Tak jsme se chvíli procházeli okolo Světlé. Dneska jsem ho nepodezřívala, že to je kvůli tomu abych se vyčůrala, ikdyž se mi chtělo zatím tak normálně ,ale dalo se to vydržet. Tak jsme si povídali jaký to počasí je zatažený a nevlídný a já si nevím proč vzpomněla na čápy a řekla jsem mu, že tam tím směrem na jih daleko, moc daleko ty naše čápi někde jsou a my jsme tady opuštěný. A byla jsem trochu smutná, ale najednou jsem měla zvláštní pocit. Jako, že je sice zataženo, ale je jako by klidně bylo léto a ty mraky by mohly zmizet a sluníčko by bylo sice nízko nad obzorem ,ale svítilo by a jako, že najednou jsou tady ti čápi se mnou a já s nimi jako propojena. Zvláštní pocit, pověděla jsem to Liborovi a on jen pokýval hlavou a řekl, že tohle je moc dobře a důležité, protože on podobné pocity mívá taky, jen o nich nemluví a že se týkají třeba i jiných situací. Já jsem tam s ním stála a byla mi už i zima a chtělo se mi čůrat už hodně, protože jsme měli u jeho otce kafe, ale na čůrání jsem moc nemyslela a vychutnávala jsem si ten pocit s čápama. To nebyl okamžik,ale trvalý mnohaminutový, možná i delší pocit, kdy jsem nebyla smutná. Vůbec. Spíše naplněná novým pocitem a jako, že se nic neděje,když jsou oni tam a my tady, stejně jsme spolu. Vrátili jsme se pak pomalu k autu a ten pocit kupodivu nemizel, jen pomaličku slábl,ale já potřebovala už nutně čůrat a rychle a tak jsem u auta stáhla kalhoty a punčocháče a hned jsem to z pipinky na bobečku pustila. Libor mne jen líbal a nechal si proud pustit do dlaně ,ale pipinku mi nechal být,když je ošetřená. Po tom kafi mi to šlo i s tamponkem fakt hodně rychle. Teď jsme doma a ten pocit s čápama jestě v sobě mám. Nezmizel. Zvláštní. Budu o tom přemýšlet a řeknu to Nikole i mamče,co si o tom myslí.

Tony (Ne, 20. 12. 2020 - 18:12)

Je největší bohatství umět se naladit na hlas, který ti ukáže skutečný význam a synchronycitu lidské duše a světa. Tobě Kláro bylo dopřáno poprvé prožít tento okamžik a uvědomit si jeho hloubku. Jsem za to osobně velmi šťastný a přeji vám zítřek, který vás obohatí na cestě k maminčině překonání nemoci.

Návštěvník (Ne, 20. 12. 2020 - 17:12)

Kláro, já ti velmi rozumím .Začala jsi vnímat víc duší a srdcem energie přírody a Boží propojení. Významný okamžik pro tebe,který si zatím ani nedokážeš docenit. Velmi jsi se posunula do duchovního vnímání universal.

Jana (Ne, 20. 12. 2020 - 17:12)

U mně se stalo něco podobného po smrti babičky a od té doby tyhle vibrace vnímám taky. Možná je to dobře, že se to Kláře stalo nyní naslouchat hlasu přírody. Třeba tím pomůže i mamince. Sice nevím jak,ale napadlo mne to.

Lucka (Ne, 20. 12. 2020 - 16:12)

Já tyhle tvoje pocity neumím rozkódovat Klárko,ale kdybys neměla měsíčky tak bych řekla, že to jsou pocity těhotný ženy. Ale jsem za vás ráda,že jste vypadli ven na chvíli. V tý zimě bych teda moc nečůrala venku,ale chápu tě, že jsi to už asi nemohla vydržet. Kafe mě taky prohání a ještě ten chlad k tomu. Já na vás budu myslet zítra, aby vám to dobře všechno dopadlo po obou liniích. Hlavně pro maminku Pa.

Sluníčko (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Já píšu Kláře a děkuji ti,že jsi mně podpořila.

Pozorovatel (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

Souhlasím. Tady jsou někteří konzervy a tak ať tomu nechají volný průběh. Sluníčko, Pavkole a další. Pište a kašlete na podobné komenátře. Diskuze je o polaritě názorů.

ach jo (Ne, 20. 12. 2020 - 14:12)

proč furt někoho někam posíláte jednou je ta diskuze o tom o čem je tak proč by to Pavkol Sluníčko a další nezkoušeli že si myslíte že to sem nepatří je jedna věc ale jakou vůči ním chováte nenávist to je snad ještě horší než ta jejich ulítlost každý jsme prostě nějaký

Kikina (Ne, 20. 12. 2020 - 16:12)

Já jsem taky pro absolutní svobodu. Jenom vím jak to tady funguje a tak jsem Pavkola varovala že tu narazí když se bude vyptávat na to druhé. To určitě nebyla žádná nenávist spíš jenom kamarádská rada.

J (Ne, 20. 12. 2020 - 20:12)

To o nenávisti, určitě nebylo myšleno na tebe. Ty jsi dost tolerantní. Pavkol vždycky narazí, když začne s hned s kakáním. Místo aby se spokojil jen s čůráním, a kdyby snad opravdu někoho našel, tak až potom, někdy příště, se zkusil domluvit na tom dalším. On je moc netrpělivý. A Sluníčko? Proč by sem nemohlo psát? Nic nemravného nepíše a ve 12, je snad poučena o všem.

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

díky J snad si mi konečně otevřel oči ale bohužel jestli se mi to podaří dodržet hned od zítřka nebo až od nového roku nemohu zaručit ale tvou radu si beru k srdci

Pavkol (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

díky J nejsem až tak hrozný jak si všichni myslíte jen někdy moc zvědavý. dobře i kdybych měl zůstat jen u toho čůrání tak krom zážitku od střešovické vozovny jsem žádný další neměl takže mě to láká zažít znova ale je mi jasný že nejdřív musím holku poznat když spolu budeme eventuelně chodit tak jí hladit a líbat a ostatní věci spojené s intimnem i kdyby to bylo jen koupání a čůrání příjdou pochopitelně až později. Proto jsem si neuvděomoval že touto zvědavostí proti sobě někoho můžu popudit to jen tak na vysvětlenou a díky Kiki že se mě přesto co jsem si nadrobil zastala a tobě že jsi mi snad konečně otevřel oči aspoň v tom smyslu že i kdybych jsem lezl dál a svůj radikální řez nedodržel tak abych od Nového roku ty svoje chyby nedělal

Pavkol (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

teda jako že mi budou stránky vadí vám atd. a líbí se vám atd. odŠtědráku definitvně ukradený ale tentokrát už 100%ně

No, (Ne, 20. 12. 2020 - 12:12)

Na to vsadím celý svůj plat, že se tady objevíš po štědrým dnu znovu. Si totiž závislý na těchto vláknech a nejen na močících jako profláklý týpek. Mně nevadíš, jen nepiš to,co nikdy nedodržíš.

Reklama

Přidat komentář