Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zalez (St, 6. 1. 2021 - 19:01)

!!!!!!!! a nech ji.

? (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Copak, ztrácíš nervy?

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Ne, žádné nemám .

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Tak tohle nechápu. Proč do toho vstupuješ, když nic nechápeš a urážíš Nonu?

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Abyste se z té Nony nepos.... Ona je tady už stejně nedotknutelná jako Klára. Ubohý.

nona (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Vpořádku, sice nechápu, ale beru.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 16:01)

Já čtu tenhle příběh jako knížku na pokračování, ale něco je právě trochu mimo.

Sluníčko (St, 6. 1. 2021 - 14:01)

Klárko já myslím na Nikolku aby ji to nebolelo. Čůrala jsem hodně teď, ale nebudu psát jak čůrám až budete doma vpořádku

Jana (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Ok Pavle,mám tě ráda (čůrat s tebou ale nebudu,mám na to tady už někoho doma. Pa.

Klára (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Tak jsem se objednala u doktora a povezu Niki ,aby se na to podíval. Ona se bojí ale pojedeme, je to kousek a bude to mít ošetřené . Vyčůraly jsme se a Libor to bude jistit s mamčou z domova.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 14:01)

Jo Klárko, správně, aspoň ji na to třeba dá účinné léky a mazání a rychleji se to zahojí.

Pavkol takže v… (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Aspoň někdo je tu na mě tak hodnej že mi mé škobrtnutí vysvětlí úplně normálně bez nadávek díky Jani

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

koukám že tu nejste zlí jenom na mě KLára která je podle toho co píše tutovej real to odnáší taky kam se pak já Klára a Bertík vrhtem když nás odsaď vyfu(c)kujete při tom Klára a Bertík si to nezaslouží já možná ano ale jste tu zlí i mezi sebou a to i u těch kteří si to narozdíl ode mně nezaslouží. Kláro držím ti palce s maminkou i s liborem a mrzí mě že o tvé články asi přijdu když bych jsem přestal lízt protože jsou poutavé

Pavel1 (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Nezlob se,ale hraješ si na ubožátko,aby tě někdo litoval,přemlouval,abys tady zůstal,jak už jsem psal,tak píšeš pořád dokola: “omlouvám se a už sem nepůjdů a děkuju,jak mě chápou...”,pak si tady každou chvíli a píšeš si tady pomalu sám pro sebe nebo se sebou,tak pořád nefňukej,piš normálně a bude klid nebo přestaň psát a bude taky klid,šmitec.

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

no vidíš takhle se mi to líbí uznávám že máš pravdu a jde to i bez urážek teď teprve mám důvod skončit když se to urovnalo a je to v přátelským duchu. vždyť si můžu číst třeba Kláru a další holky co píšou zážitky a nemusím na to reagovat takovej grafoman zase nejsem sám nevím co mě to přes Vánoce popadlo.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

Nezlob se,ale hraješ si na ubožátko,aby tě někdo litoval,přemlouval,abys tady zůstal,jak už jsem psal,tak píšeš pořád dokola: “omlouvám se a už sem nepůjdů a děkuju,jak mě chápou...”,pak si tady každou chvíli a píšeš si tady pomalu sám pro sebe nebo se sebou,tak pořád nefňukej,piš normálně a bude klid nebo přestaň psát a bude taky klid,šmitec.

Jana (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

Pavle neřeš to. Klára je reálná jako její život a kdo si myslí opak,tak je to jejich právo. Manžel se po tom trochu pídit a zjistil jedině to co tady už bylo také napsáno, že místo souhlasí, jen by bylo sebevražedné uvést přesnou adresu bydliště Kláry.

Klára (St, 6. 1. 2021 - 11:01)

Ráno jsem nestíhala ,Niki asi ten nehet na nože sleze a bolí ji to a tak jsem ji nožku ošetřila protizánětlivou mastí a zase celou zavázala. Ráno ale na záchod došla v pohodě a vyčůrala se. Bertíku ,ty jsi hodně odvážný, ale taky si myslím, kdyby Kristýnka nechtěla čůrat přímo, že bys to pil, tak na ni nenaléhej. I tak už máš vyhráno že jste spolu a ukáže ti čůráni. Zdeňko,já ti děkuji za podporu,ale já už tyto věci neřeším, ať jsem pro někoho fikce když to tak vnímá. Já vím jak a co žiju v reálu a to je důležitý a těm kteří mně podporují těm jsem vděčná za jakékoliv hřejivé slůvko. Dopoledne jsme měli výuku s po ní jsem šla čůrat a protože jsem upíjela čaj a ráno měla kafe tak jsem se mohla čůrat proudem dlouho z plného bříška. Libor jel pro nějaké věci otcovi a přijede na oběd. Mamča je celkem ok,zítra ráno ji povezu na vyšetření a pak ji mám odpoledne vyzvednout. Tak jsem plná očekávání a nejistoty.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 12:01)

Klárko zdravím. Nikolce to asi sleze,možná by bylo lepší to nechat ošetřit u obvoďáka aby se to pak rychle hojilo. Napiš jak to s maminkou zítra dopadlo,já doufám,že to bude dobrý. Všechny myšlenky a palce držím.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 13:01)

jako kdybys ten prst videla.Delej si píču z někoho jiného.

Reklama

Přidat komentář