Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 19:01)

Držím palce Nikolce. Na střední škole jsem si stržením nehtu prošel taky takže vím co to obnáší

Klára (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

Pavkole Niki to taky snáší blbě. Přichází jí to k sobě a bolí to a tak dnes budu spinkat u ní. Má teplotu 37,8 a je v pelíšku. Možná dáme pohotovostní nočník, ale třeba vydrží do rána. Před chvílí si došla na malou a motala se jí trochu hlava a chtěla blinkat ale uklidnilo se to a tak to tady necháme u postele i pro ten případ. Musí to rychle zaspat a snad to bude dobrý. Já si na zdraví teď nedám, omlouvám se, ale moc za tu přízeň děkuju. Dám si zítra a ráda,když to dobře dopadne s tím vyšetřením. Libor si myslí,že to má Niki po té zklidňující injekci a jak nesnáší moc bolest. Tak ji zkusím hladit a pomazlím se s ní než bude chrnět a do rána ji pohlídám. Snad to proběhne v klidu. Nožku necháme zavázanou a až zítra to převážeme. Ráno těžko napíšu. Vidíte, co asi bude ráno za povinnosti. Libor prý Niku pohlídá než přijedu a pak pro mamču odpoledne pojedeme spolu.

Feetman (Čt, 7. 1. 2021 - 01:01)

Klárko a smrdí Nikolce nohy?

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

když jsem to měl já tak jsem 8 dní chodil obden na převazy

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

když jsem to měl já tak jsem 8 dní chodil obden na převazy

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

Libor Nikolu pohlidá tak ,že si ona zase vymyslí že jí to dělal. Já bych Liborovi věřil ,že by na malou holku nesáhl, ale nevěřil bych ji,že by si zase něco podobného nevymyslela.

Zuzka (St, 6. 1. 2021 - 21:01)

To nemyslíš vážně? Jako si myslím, že už to nikdy neudělá ,že se poučila a Libor by si k ní nic nedovolil. To je jasný.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

Chápu že na panáka teď nemáš ani pomyšlení. Hezky Nikolku pohlídej. Jestli měla injekci na uklidnění, tak může mít nižší tlak a jak vstala tak se jí zamotala hlava,ale to bude dobrý. Libor ji zítra pohlidá a ty to dobře s maminkou zvládneš. Tady je sníh tak opatrně v autě. Pa.

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 19:01)

Držím palce Nikolce. Na střední škole jsem si stržením nehtu prošel taky takže vím co to obnáší

Pavkol (St, 6. 1. 2021 - 19:01)

Držím palce Nikolce. Na střední škole jsem si stržením nehtu prošel taky takže vím co to obnáší

Mike (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Ok Klárko. Jsem s tebou a dám si na maminku taky ve osm. Společné propojení.

Lucka (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Tak jo Klárko. Já dám na tvou maminku zase panáčka na zdraví ve osm? Co ty na to? Je to symbolika a já tě mám moc ráda a přeji si,aby ty výsledky byly co nejlepší.

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 20:01)

To je kazdej den to chlastani,to kdyby Klara mela taky tak delat,tak je z ni za chvili taky alkoholik:)

nona (St, 6. 1. 2021 - 16:01)

Zajímavá diskuze. také se domnívám, že Freud mluví o sociální identifikaci, ztožňování se se vzorem ale jen u malého dítěte vůči rodičům s rodiči v rodině. Pak je u Freuda ještě imitace ale to je zase trošku něco jiného.

Znalec (St, 6. 1. 2021 - 16:01)

Souhlasím, ale pro příběh rodiny Kláry nepodstatné. Ona nikoho nenapodobuje na rozdíl od jiných... Bertík ,Sluníčko.

nona (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

Já jen reagovala na Pozorovatele a Návštěvníka.

Znalec (St, 6. 1. 2021 - 17:01)

A já reagoval na tebe. Už dost tvé povyšené arogance, doktorko !

Zalez (St, 6. 1. 2021 - 19:01)

!!!!!!!! a nech ji.

? (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Copak, ztrácíš nervy?

Návštěvník (St, 6. 1. 2021 - 18:01)

Ne, žádné nemám .

Reklama

Přidat komentář