Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

A tys už viděl Bertíku černé scénáře. Já si to taky trochu myslela,že to na ni mohlo být už příliš, ale dobrý. Moje dcera nechápe a tvrdí, že si vymýšlíš,no ale já ti budu věřit.

Návštěvník (Čt, 7. 1. 2021 - 22:01)

Já ne, je to šílenost v patnácti?

Tony (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Ten klinický nález je mírně pozitivní a to je velmi dobré zjištění Kláro.

Mike (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Odpočiň si bude dobře. Já bych tu přírodní léčbu neskončil. Hele hlavu vzhůru! Mám tě moc rád!

Klára (Čt, 7. 1. 2021 - 15:01)

Maminka má ten nález beze změny, je prý ohraničený a hladiny onkomárkrů jsou skutečně nižší jako tady Ivoš v noci předpokládal. Zlepšily se jaterní testy a moč a i krev jako celek. Doktoři navrhují ozařovací terapii příští měsíc po další kontrole začít. Mamča je unavená z vyšetření a musela na záchod a tak jsme zastavili u lesa a já se vyčůrala taky,ale teď nechci o tom psát. Já nevím jak a co bude. Ona se cítí celkem v pohodě a jen občas je unavená a nebo má bolesti,ale je dobrá. Operace by podle doktorů byla riskantní. Já nevím jestli když budeme pokračovat v té přírodní medicíně jestli to postačí,ale pojedeme s těmi výsledky do Prahy za tím léčitelem a asi co nejdřív. Libor to dojedná. Mamča si šla lehnout a já jsem tak napůl ráda ,že se to nezhoršilo ,ale napůl v nejistotě,co bude dál a mamča se toho ozařování taky bojí. Vůbec nevím. Niki chrněla když jsme přijeli,ale hned se vzbudila a já bych chtěla te´d strašně někam na chvíli s Liborem zmizet, ne pipinkovat, vůbec já bych teď nemohla ,ale jen někam ,kdyby nebylo pozdě tak bychom zajeli nakrmit ptáčky. Já nevím mám nějakou depku z toho. Hospůdky jsou zavřený,to by mi bodlo. Ach jo. Ozvu se.

PilPuluj uj (Čt, 7. 1. 2021 - 17:01)

Kláro ta medicína zabrala a je potřebné v ní pokračovat intenzivně dál. Není vyhráno, ale je to posun k lepšímu. Mám z toho velmi dobrý pocit.

Holkočůr (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Klárko tak dnes na maminku dáme panáka ve osm? Myslím, že ten výsledek je opatrně pozitivní. Neskládej se z toho. Bude líp a večer KALÍME !!!

Lucka (Čt, 7. 1. 2021 - 16:01)

Vždyť to je dobrá zpráva! Klárko ! Tohle maminka dá.

Pavkol (Čt, 7. 1. 2021 - 15:01)

díky za ujištění a vysvětlení Holkočůre tím pádem věkově byl můj zážitek z Bukové v naprostém pořádku (mě tehdy 17 jí 18) ale protože mě a mojí tehdejší lásku Moniku oddělovali zamčené dveře tak jsem to co se tam dělo pouze slyšel a navíc se to týkalo toho čemu Klára a Sluníčko říkají to druhé takže to sem asi nepatří

Pavkol pro Holkočůra (Čt, 7. 1. 2021 - 15:01)

a pro případné rejpaly bez ohledu na to jestli je to tu poprvé nebo poněkolikáté se v tomto případě jedná o reakci na holkočůrovu poznámku

Jana (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Taky myslím na Klárku a její maminku. Radši sem půjdu až večer. Taky se bojím jak to dopadne,ale chci věřít,že dobře.

Klára (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Maminka už bude hotová. Jedeme tam,ale teď řídit nebudu. Jsem dost ,prostě mám strach,Niki čumí na telku a počká ,třeba usne. Ještě vyčůrat a jedeme. Bojím se,bojím o maminku.

Sluníčko (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Já se taky moc bojím. Napiš

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Neboj!!!!!! Bude to dobrý!!!!!!

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Nono!!!! Omlouvám se ti za to hovado znalce neurvalce. Vypadalo to, že už je na dobrý cestě ale ne!!!!! Takže ho pozvu opět na zahradu do Berouna na repete!!!!!!! Zdravim i s kocourem.

Znslec (Čt, 7. 1. 2021 - 12:01)

Tak kdy si to dáme?

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Nevím co si zase vyskakuješ. Dám ti vědět!!!!

Znalec (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Já dám vědět! Vlečka u cementárny. Ozvu se.

Ha!!!! (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Já ti dám vlečku, že se zamotáš jak čamrda!!!! Přijedeš k nám na zahradu jako posledně!!!!!

Znalec (Čt, 7. 1. 2021 - 13:01)

Ok.

Reklama

Přidat komentář