Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Lucka (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Jéžiši to je krásný. Klárko já jsem šťastná až dojatá. Za tebe. Za vás. A bude to chtít panáka.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Je to alkolicka,tak se nedivte

Fido (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Pro .....L. (dnes ve 4.41): Krásné. Ano, přesně tak jsem si ji vždycky představoval. (Ona to teď navenek trochu shazuje, aby nezpejchla :)).) Navíc mě potěšilo, že mi to píšeš právě ty - tak přeju mnoho radostí v začínajícím roce.

....... (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Zapomněl.jsrm se podepsat ale ty víš. L....

? (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

L ...... jako Libor?

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 21:01)

Samozřejmě. Všichni jsme Libor.

Pozorovatel (Pá, 8. 1. 2021 - 23:01)

Pokud čteš pozorně, tak se zde Libor objevuje pod nickem z několika teček a na konci textu velkým L. Případně výjimečně uvede místo nicku své celé jméno.

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Takže Libor se zná s Nonou??

Pozorovatel (Pá, 8. 1. 2021 - 19:01)

Ok.

Matlák (Pá, 8. 1. 2021 - 16:01)

Holky dáte mi čuriní mám pnutí jak klarká by šla i kristínka dala čuriníá já uhonil moc vyteklýho bylo

Aha (Pá, 8. 1. 2021 - 17:01)

Á , objevil se Matlouš. Kdes byl? Covid nebo lepší čuriní na videích na netu???

Klára (Pá, 8. 1. 2021 - 14:01)

Niki zase leží a bolí jihlava a má teplotku 37,3,ale nožka je skoro dobrá.Tak ji necháme být a dáme čaj a asi si pustí film a bude chrnět. Taky čůrá často a hodně, ale prý ji to nebolí a v noci vydržela do rána a nočník jsem ji tam nenechala. Chtěli jsme odjet nakrmit ptáčky, ale pojedeme nakonec zítra. Játaky čůrám jen na záchodě a normálně a Libor už dohodl ten termín v Praze a pojedeme tam ve středu. Jsem zvědavá na to, co a jak bude dál. Mamča je unavenější,ale v pohodě. Zase s Liborem uděláme večeři a je tady prádlo a tak takový běžný domácí věci. Libor byl se mnou jednou čůrat na záchodě a chtěl vyčůrat ode mne do ruky a tak jsem mu to pustila a asi se půjdeme projít a na domeček a vypipinkujeme se. Už se mi chce na malou a tak asi vyrazíme. Tady je pohoda a večer si zase dáme nějaký let. To je bezva oraz, tak se ještě ozvu. Máme tady sníh a chceme za ptáčkama zítra ,aby to Nikolce nebylo líto , dnes bychom ji nevzali a když bude zítra dobrá tak ji vezmeme s sebou. Ona se už s tou nožkou se vejde do boty,ale já mám o číslo větší ,tak že do mojí boty nejlépe. Jinak ji to tlačí a bolí ještě a tak může s námi zítra jet.

Mike (Pá, 8. 1. 2021 - 15:01)

Já bych se taky pipinkoval. Promiň tu upřímnost.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 15:01)

Teď se pipinkuje i Bertík s tou čůrajicí holkou. Hele,tak nefňukej a taky něco dělej, ať si někoho najdeš.

Proč? (Pá, 8. 1. 2021 - 14:01)

Kdo by si tu dával pokoj jednou je tahle stránka na to zaměřená takže ať si každej píšec co chce

Willy (Pá, 8. 1. 2021 - 13:01)

Ty si nedáš pokoj.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 11:01)

Holky která si změříte kolik načůráte? Já měl 410 a byl jsem plný nadoraz.

Sluníčko (Pá, 8. 1. 2021 - 12:01)

Já jsem to zkusila a načůrala jsem hezky 300. Chtělo se mi,ale tobě asi víc nebo jsi už velkej.

Zuzka (Pá, 8. 1. 2021 - 10:01)

Klárko taky zdravím. A pohodu. Neboj se o maminku. Myslím na tebe každý den.

Sluníčko (Pá, 8. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem ráda a moc,že je maminka lepší a Nikolka má tu nožku ,že jí to nebolí.Já jsem taky čůrala jako ty ráno hodněz pipinky a potřebovala jsem a dělala jsem hodně proud a já ještě maturitu nebudu dělat,ale až jí budu dělat tak taky bych chtěla mít kluka ,abych ho měla ráda a kdlině bych s ním i čůrrala jako ty. Já mám taky výuku rychle za chvilku začne. Ahoj.

Reklama

Přidat komentář