Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Dan (So, 9. 1. 2021 - 16:01)

Tak co? Dáme to?

Sluníčko (So, 9. 1. 2021 - 17:01)

Nedáme to.

Klára (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Tak jsme na chaloupce nakrmili ptáčky a vrátili jsme se těsně po obědě, ale dali jsme si ho později,mamča to měla připravený a udělala nám smaženou nivu s bramborem a tatarkou a to já i Libor milujeme a Niki to taky může. Na chaloupce je nádherně zima a sníh a tak jsme jen rychle dali do krmítek slunečníce a tři větší koule a ještě jsme se zastavili na kafe u Helenky. Tam jsem řídila já a Libor mne nechal i zpět. Ikdyž jsme se preventivně vyčůraly s Nikou doma tak Nika musela na chaloupce a udělala to hned u dveří auta vzadu ,aby nemusela moc nastydnout a šlo jí to rychle a říkala,že tlačila aby to bylo hned hotový. Já jsem se vyčůrala až pak cestou od Helenky a na první benzince a Libor a Niki taky a šly jsme se ségrou do jedné kabinky,ale musela jsem první a rychle a hned jsem to pustila proudem do záchodu a Niki až pak a vyčůrala se málo jen malý pramínek a až když jsme přijely domů tak se jí chtělo víc. Ale zvládli jsme to. Já se snažila jet opatrně a tam ,kde byl sníh a ledovka tak mi to samo hlásilo ,že je to nebezpečný, ale zvládla jsem to. Niki měla moji botu a doťapala to vpohodě, má to ještě zavázaný,ale jen málo a měla silnou ponožku ,aby ji bylo hezky teplo. Ráno teplotu neměla a tak jsme ji vzali s sebou. Teď říká,že je unavená a asi se zavrtá do pelíšku a jak ji znám,tak asi bude chvíli chrnět u telky . Volal ten nový majitel, že udělá to stěhování sem až se to s Covidem zklidní, ale už je to na katastru zapsáno a peníze dostal a tak si kdykoliv může klíče od nás převzít,ale je seriózní a zatím na to netlačí. Jdeme si s Liborem taky odpočinout. Já musím dělat hodně věcí do školy po netu ,ale vůbec se mi do toho nechce,snad se přinutím. A musím se ještě vyčůrat a sama, protože po tom obědě se mi chce i to druhý.

Mike (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Klárko nádherný, jsem se odrovnal u tebe...

Lucka (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Ahojky Klárko nepůjdete na běžky?

bezejmenný (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

krásný článek tak ať dobře dopadne všechno

Mike (So, 9. 1. 2021 - 08:01)

Klárko,holky dobré ráno. Když se tak dívám na ten sníh venku tak si asi taky sbouchnu krmítko. Pojedete asi na chaloupku to ošetřit, já na vás myslím. A nějaký sněhový čůrání by mohlo být u toho...

Klára (So, 9. 1. 2021 - 07:01)

Byla jsem se vyčůrat s plnou pipinkou, ale ještě všichni chrní, tak jdu ještě taky do pelíšku. Sluníčko, já se schválně nečůrám na záchodě přes kalhotky,to je takový hloupý, ale Libor někdy chce ,abych to tak pustila,když je se mnou a tak to udělám. Tak a ještě jdu do pelíšku, ještě je brzy.

Sluníčko (So, 9. 1. 2021 - 05:01)

Chtěllo se mi moc čůrat až jsem se vzbudila a chtělo se mi tak hodně až jsem pipinku držela rukou a stejně jsem se trochu počůrala a tak jsem se schválně počůrala na záchodě všechno a čůrala jsem v kalhotkách a líbilo se mi to jak jsem měla celou prdelku mokrou od velkýho čůrání. Už jsem si nevzala jiný kalhotky a jsem v postýlce nahá a vezmu si jiný až vstanu. Klárko umíš taky se takhle počůrat? Je to hezký do záchodu v kalhotkách .

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 11:01)

Ty nemáš noční košili? Proč ne?

Lucka (So, 9. 1. 2021 - 11:01)

Já taky spím jen v kalhotkách. Normálka.

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 12:01)

Já zase jen v košlili bez kalhotek. Normálka :-)

Dan (So, 9. 1. 2021 - 07:01)

Chci tě. Nahou a v posteli ti ukážu jak se šuká. Jestli už můžeš sex dej mi adresu a přijedu. Rajcuješ mě denně. Chci tě. Co nejdříve.

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 09:01)

Brzdi .

Simona (Pá, 8. 1. 2021 - 22:01)

Souhlasím s Luckou a dalšími. Nádherně napsané prožité a procítěné Klárko.

Fero (Pá, 8. 1. 2021 - 23:01)

Co takhle prožít něco společně? Zájem? Vš 32 let singl,zajištěný . Nezávazně Český Brod.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 21:01)

Musím ocenit talent a styl, jakým Kláro píšeš. Hodně emotivní, prvosignálni a hluboké. Ráda bych tě poznala osobně, ať jsi skutečná nebo tvůj nick je jen přezdívka .

Bertík (Pá, 8. 1. 2021 - 20:01)

Klárko já jsem šťastná,Kristýnka byla a vyčůrala se krásně jako ty a taky hodně a bylo i do ní všechno jako ty s Liborem. Já jsem zamilovanej do ní jako moc a ona říká že ona taky.

Návštěvník (Pá, 8. 1. 2021 - 19:01)

Samej chlast.

Klára (Pá, 8. 1. 2021 - 18:01)

Bylo to moc krásný, prošli jsme se chvíli a na domečku Libor chtěl hned se pipinkovat a ani nepočkal na čůrání, ale já jsem potřebovala a tak jsem to rychle udělala v koupelně ve sprše na zem a krásně jsme se pak osprchovali a rychle skončili v pelíšku a Libor byl strašně vášnivej ,ale počkal až já budu chtít to nejvíc a pak jsme se vypipinkovali skoro spolu a já až tak moc ,že jsem se u toho ještě maličko počůrala. Já ho měla v sobě jako celou všechnu lásku, jako celý společný vesmír, jako všechno, na čem mi záleží a v tom okamžiku jsem mu dala všechno ze svého nitra v té nejčistší podobě. A chtěla spočinout v jeho objetí a strašně dlouho a snad jsem i chvilku usnula. Já jsem on a on je já a já jsem s ním jako jedna bytost a nechci nikdy jinak. Ve své lásce k Liborovi já prosím o lásku a hlavně zdraví pro maminku a Nikolku. Jsem toho plná a chci se tak podělit jako bych to nikdy nedokázala, kdybych to měla napsat se zpožděním. Moc děkuji, že jsoublízko mne lidičky, které miluju a nikdy bych na ně nedala dopustit. Moc děkuji, že Libor je se mnou a sdílí moji oddanost a lásku a já ji mohu sdílet s ním.

Reklama

Přidat komentář