Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Dan (Ne, 10. 1. 2021 - 14:01)

Chci čůrat a soutěžit s vámi. Dáme to? Mám přijet?

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 10:01)

A proč o tom píšeš ?

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Asi proto, že je to tady o čůrání.

Sluníčko (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Klárko tys měla takovýho blbyho tátu? Já mám dobrý. Já taky hodně ráno čůrala a taky dlouho a už jsem vyčůraná. Koukám na ptáčky tady jak jsou na krmítku taky.

Mike (Ne, 10. 1. 2021 - 08:01)

Klárko moc krásný až na toho tátu. Nemysli na to, už je to pryč.Mít ho po ruce ,dostal by přes hubu za to všechno,co vám způsobil. Jestli se jsmenuje Janoušek a žije ve Svoru tak si ho najdu. Jak je jeho křestní jméno jestli můžu?

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 09:01)

Abys od nej nedostal ty

Návštěvník (Ne, 10. 1. 2021 - 08:01)

Nech to Miku,ještě by se pak mohl mstít na holkách. Teď to je v klidu.

Klára (Ne, 10. 1. 2021 - 07:01)

Byla jsem se vyčůrat a Niki taky a tak jsem ji nechala jít první a byla trochu rozespalá, ale pipinkou se trefila do záchodu a hned čůrala, sice mírně, ale za chviličku ji z pipinky už vystŕíkl hezký prudký proud až se mi toho chtělo taky víc,ale vydržela jsem to jen jsem stáhla nožky k sobě a držela jsem čůrání v pipince a jak byla Niki hotová, hned jsem čůrala taky hodně a prudce až skoro do konce. Libor se ještě vykuluje v pelíšku a mamča je vzhůru a vaří vodu na čaj nebo kávu. Je tady snih a ještě poletuje. Pomůžu se snídaní . Niki se prý zdál sen o tátovi jak byl na ni zlý a i na záchodě z toho byla taková nejistá a smutná a nemohla se anihned rozčůrat naplno,když se jí chtělo nutně . On nás titíž když jsme byly malý trestal když jsme se počůraly a nebo nám nedovolil si dojít když jsme potřebovaly hodně . Niki se to připomnělo, tak se k ní půjdu pomazlit. Ale otec se naštěstí o nás nezajímá, žije snad ve Svoru s jinou ženou, ale já na něj nechci taky vůbec myslet,protože nám šlo i o život.

Šišmiš (So, 9. 1. 2021 - 21:01)

Já taky prosím o pěkný čůráníčko zítra. Minimálně tak rajcovní jako dnes!

Ivoš (Ne, 10. 1. 2021 - 00:01)

Holky, hlavně Klára a Sluníčko nebo Kristýna to dají. Kéž by se přidaly ještě další.

Klára (So, 9. 1. 2021 - 20:01)

Dnes už jen pohoda a čůrání jen na záchodě. Niki i matka taky v pohodě, tak zase zítra. Hezký večer všem!

Jana (So, 9. 1. 2021 - 20:01)

Ok,i vám pohodový večer.

Mike (So, 9. 1. 2021 - 20:01)

Ok ,na pohodu. Uděláš zítra zase nějaký hezký čůrání?

Návštěvník (So, 9. 1. 2021 - 19:01)

Tak holky čůrání bude?

Sluníčko (So, 9. 1. 2021 - 15:01)

Já taky koukám na krmítka jak tam ptáčkové jsou na zrní a mám taky kouli tam. Já nečůrala venku ale čůrala jsem doma a. kamarádka tady byla a taky čůrala ale já moc ne ona chtěla hodně a vyděla jsem že má z pipinky hodně proud čůrání a já pak měla taky ale menší.

Dan (So, 9. 1. 2021 - 16:01)

Tak co? Dáme to?

Sluníčko (So, 9. 1. 2021 - 17:01)

Nedáme to.

Klára (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Tak jsme na chaloupce nakrmili ptáčky a vrátili jsme se těsně po obědě, ale dali jsme si ho později,mamča to měla připravený a udělala nám smaženou nivu s bramborem a tatarkou a to já i Libor milujeme a Niki to taky může. Na chaloupce je nádherně zima a sníh a tak jsme jen rychle dali do krmítek slunečníce a tři větší koule a ještě jsme se zastavili na kafe u Helenky. Tam jsem řídila já a Libor mne nechal i zpět. Ikdyž jsme se preventivně vyčůraly s Nikou doma tak Nika musela na chaloupce a udělala to hned u dveří auta vzadu ,aby nemusela moc nastydnout a šlo jí to rychle a říkala,že tlačila aby to bylo hned hotový. Já jsem se vyčůrala až pak cestou od Helenky a na první benzince a Libor a Niki taky a šly jsme se ségrou do jedné kabinky,ale musela jsem první a rychle a hned jsem to pustila proudem do záchodu a Niki až pak a vyčůrala se málo jen malý pramínek a až když jsme přijely domů tak se jí chtělo víc. Ale zvládli jsme to. Já se snažila jet opatrně a tam ,kde byl sníh a ledovka tak mi to samo hlásilo ,že je to nebezpečný, ale zvládla jsem to. Niki měla moji botu a doťapala to vpohodě, má to ještě zavázaný,ale jen málo a měla silnou ponožku ,aby ji bylo hezky teplo. Ráno teplotu neměla a tak jsme ji vzali s sebou. Teď říká,že je unavená a asi se zavrtá do pelíšku a jak ji znám,tak asi bude chvíli chrnět u telky . Volal ten nový majitel, že udělá to stěhování sem až se to s Covidem zklidní, ale už je to na katastru zapsáno a peníze dostal a tak si kdykoliv může klíče od nás převzít,ale je seriózní a zatím na to netlačí. Jdeme si s Liborem taky odpočinout. Já musím dělat hodně věcí do školy po netu ,ale vůbec se mi do toho nechce,snad se přinutím. A musím se ještě vyčůrat a sama, protože po tom obědě se mi chce i to druhý.

Mike (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Klárko nádherný, jsem se odrovnal u tebe...

Lucka (So, 9. 1. 2021 - 14:01)

Ahojky Klárko nepůjdete na běžky?

Reklama

Přidat komentář