Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Marcel (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Taky jsem byl za mlada zvědavý na to jak močí a kadí holky a to močení se povedlo vícekrát, kadění minimálně krát. Chodil jsem s Barčou a jednou se to zvrtlo i na kadění. Byli jsme na výletě a čůrat se přede mnou nestyděla a jednou i potřebovala kadit. Byli jsme na Okoři a zaběhli jsme do lesa a ona tak potřebovala, že kadila dřív než jí šlo čůrání a hned z ní vyběhla skoro tekutá šiška a pak tekutý samotný a až pak pustila z pipiny proud moče. Ta by nevydržela asi dlouho. Asi po deseti minutách musela znovu a zase na rychlo a schovali jsme se za metrové dříví a to už z ní šlo jen tekutý a několikrát za sebou až mi jí bylo líto a jí to taky nebylo příjemný.

Lucka (Po, 11. 1. 2021 - 12:01)

Klárko přeji sluníčkový krásný den. Tady u nás svítí.

Viktorie (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Můj mladší brácha ,ten když potřebuje nutně čůrat tak si ho drží rukou,ale neřekne si a většinou si pak rychle rozepne kalhoty až když začne čůrat.. Takže je trochu pochcanej,ale já na něj jsem tvrdá,když vidím, že si drží pinďoura přes kalhoty ,tak mu hned nařídím, že se vyčůrá a on poslechne, Já se ráda na něj dívám a když to má tak akutní,pak chčije taky velkým proudem.

Mirka (Po, 11. 1. 2021 - 10:01)

To je normální, že když si ho drží, že se může pochcat. Když si já držím pipinu,tak to je nouzovka a musím se do chvíle někde vypustit taky nebo bych se pochcala.

Holkočůr (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Když vidím holku,že si na ní tlačí rukou tak vím,že musí na záchod a když ji nenápadně sleduji za pár minut už čůrá a většinou to ani neřeší, hned to udělá skoro kdekoliv v rohu,mezi autama,u stromu a neřeší jestli někdo je poblíž.

Holka (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Já jsem jednou s kámoškou potřebovala taky nutně a tak jsme zaběhly do dvorku vza průjezdem a měly jsme to fakt nutný a já i ona jsme si pomáhaly rukou a nemohly už to moc dluho vydržet. Obě jsme se tamy vyčůraly , mně to šlo okamžitě hodně proudem a pak ještě větším, a pak rychle stop, protože jsem potřebovala fakticky nutně a bylo to hned venku, kámoška ta čůrala ne tak mohutně ale o to dýl. Ikdyž jsme měly obě nutný chcaní ,každá to měla jinak, ale ve skutečnosti jsme asi vychcaly podobné množství.

Michal (Po, 11. 1. 2021 - 09:01)

To se mi stalo taky. Šel jsem od kamaráda a moh jsem se pochcat a ve výtahu jsem si držel péro jak ženská kundu když to nemůže vydržet,a taky to už nebylo možný, vychcal jsem se ve výtahu a schválně jel ještě z desítky do suterénu, protože jsem chcal jak magor šíleně dlouho a nechtěl jsem,aby si mě někdo přivolal.

Klára (Po, 11. 1. 2021 - 07:01)

Vidím, že si tady opět někteří měŕíte čůrání. No já jsem čůrala jako o závod a hodně rychle protože jsem měla pipinku taky plnou za celou noc ale neměřila jsem to. Nikola teď půjde na malou,tak jí to změřím. Taky potrebovala nutně a hned čůrala, podržela jsem jí odměrky pod pipinku,šlo jí to taky hned a hodně vyčůrala 360 ml, tak ono je to vždy těch 300-400 většinou, ale tobě se muselo opravdu chtít víc. Budeme mít zase výuku od devíti. Mamča je taky už na nohách s prý ji v noci trochu to bolelo až do pravé nohy, ale už je to lepší jen je trochu unavená. Tak si vezme medicínu a může odpočívat.

Sluníčko (Po, 11. 1. 2021 - 09:01)

Klárko já dnes taky čůrala moc a hned jsem kakala a taky hodně ale chtělo se mi taky moc ale šlo to pomalu a nešlo to rychle ale až s velkým tlačením pomalu dlouhý kakání. Jak kakáš ty Klárko? Umíš to taky jako já?

Návštěvník (Po, 11. 1. 2021 - 16:01)

Ty jsi úplně pitomá.

Kaďák (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Výborně, vítej do klubu. Pro zvědavce, janka se na mě vykašlala.

Pavel1 (Po, 11. 1. 2021 - 13:01)

Tak to si někomu nahodila udici,jsem zvědavej,jestli se chytne

Mike (Po, 11. 1. 2021 - 08:01)

Já bych Klárko radši tu nádobu podržel pod tvoji pipinkou. Jéžiši to by bylo krásný, já už mám tak šílený představy,že se asi z toho zase oddělám. Klárko promiň,ale tohle nejde pominout. Mám na tebe slabost. Klárka a čůrání do sklenice z pipinky a hodně velký...

Daniels (Po, 11. 1. 2021 - 03:01)

Čůrám a měřím si to. Měla jsem plný močák ,že jsem se vzbudila. Už to bude. Hotovo.420 ml,Daniela 17 let , Kralupy.To bylo na počůrání.

G. (Po, 11. 1. 2021 - 00:01)

Z textu to je zřejmé.

Šišmiš (Ne, 10. 1. 2021 - 21:01)

Krásný čůráníčko Klárko se vším. Těším se zítra na pokračování.

Max (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Dnes jedna holka tak kolem patnácti běžela chcát za penzión,protože byl zavřenej. Na poslední chvíli si svlíkla kalhoty a já viděl jak to z ní okamžitě teklo a chcala proud pod sebe v takovém vyšším předklonu,takže to bylo krásně vidět od auta asi 10 metrů od ní z boku. Nedivím se že se zvedne pinďas,já byl taky vzrušenej jako malej zajíc. Škoda že jsem si ji nenatočil. Tak byla zabraná do chcaní, že okolí příliš nevnímala.

Terka (Ne, 10. 1. 2021 - 20:01)

Je to neslušné pozorovat holku,jak už to nemohla vydržet. Je to strašně trapný. Taky se mně to stalo a je to nepříjemné, že musíš a není volba nebo by se člověk počůral.

Klára (Ne, 10. 1. 2021 - 16:01)

Dnes se i take opět více držíme doma, ale jednou jsem čůrala s Liborem venku na zahradě, on to strašně chtěl a tak jsme tam zapluli za roh a já si stáhla punčocháče a kalhoty a trochu z výšky jsem pokropila sníh a chtělo se mi hodně a dělala jsem vydatný pramínek pod sebe a vytvořila se tam žlutá loužička ve sněhu ,ale tu jsem pak zakryla novým sněhem. On mě chtěl hned opipinkovat a skončili jsme v garáži a byl tak rychlej,že se vypipinkoval do mně ještě ve stoje skoro jak do pronikl dovnitř bříška a bylo to moc krásný. Takový rychlý a nečekaný a nikdo nás neviděl. Niki je doma a chatuej s kámoškama nebo čumí na telku a mamča dělá něco v kuchyni. Libor byl hodně, že to chtěl a já jsem plná jeho lásky a moc ho miluju. Už jsme doma a já musím, ikdyž nechci dělat na těch materiálech do školy a Libor pojede na otočku za otcem něco mu dovézt a na večeři už bude zpátky.

Simona (Ne, 10. 1. 2021 - 19:01)

Jsem ráda, že jste v pohodě a hlavně maminka,že je lepší. Krásný večer!

Reklama

Přidat komentář