Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

pardon beru tuto otázku zpět to mě mělo dojít že návštěvník slouží asi k utajení idnentity omlouvám se a ještě jednou beru tento dotaz zpět

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

to je sice dobrej nápad ale kde mám jistotu že mi kromě ní nebude psát i někdo další třeba někdo kdo je na chlapy? ale jinak dík za dobrý nápad o tom uvažuju už od chvíle kdy jsem se jí pokusil zeptat na to druhé co je tady vzhledem k danému tématu vlastně asi svým způsobem zakázané

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

to víš že něžný bych byl a roztáhla bs nožky tak abych to čůrání nejen slyšel ale i viděl? neboj do pusy ani na tělo bych to nechtěl. Mě tady nadávají za to že jsem se ptal i na to druhé ale já zas ani u toho prvního nevidím taky nic hezkého na vypíjení to se neboj. jak jsem psal už od začátku co si s tebou píšu chtěl bych to jen vidět

Lucka (Po, 18. 1. 2021 - 12:01)

Tak vidíš. Ono se to samo přeskupilo a žádný smutek ze změny. To už se můžete s Liborem tam odjet pomilovat....,že jo? Ale to je trochu daleko než o pár baráků. Mějte se parádně!

Klára (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Lucko máš pravdu. Je to snažší. A to se tam jet vypipinkovat, tak ono je to tak něco málo přes půl hodinky jedna cesta,ale stejně bych tam nebyla uvolněná,kdyby tam byl někde on ještě neodstěhovanej. Návštěvníku to jsem přehlédla, nepíšu sem kvůli egu a posílení sebevědomí a okolo mně o tom nikdo neví. Jet potřebuji sdílet tyto věci . Je pravda, že mám jen dvě skvělé kámošky a ta jedna půjde s námi ven. Ještě se s Nikou vyčůrame teď abychom vydržely až domů.

Sluníčko (Po, 18. 1. 2021 - 16:01)

Klárko já ještě ven nejdu. Byla jsem jen na dvoře ale trochu se mi motala hlava až jsem si rychle musela sednout na chodbě. Taky se vyčůrám jako ty na záchodě ,já už potřebuju a chce se mi už jsem čůrala dopoledne a v poledne a teď půjdu taky.

Stejně (Po, 18. 1. 2021 - 14:01)

...se někde vyčůráte. Hlavně Nikola ji má uchcanou a ty taky a kamarádka tak to nevím,ale asi s vámi bude držet basu a udělá to taky.

Martin (Po, 18. 1. 2021 - 15:01)

Holky vždycky chodí čůrat spolu. Jedna potřebuje a druhá ne,ale nakonec se přidá k ní, ikdyby se vyčůrala maličko. To už jsem vypozoroval.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 13:01)

Když to potřebuješ sdílet, a tady popisovat, znamená to, že je to jakoby ti dělalo dobře, když se na tebe někdo při sexu dívá? Jsi hodně náruživá, takže náhražka?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Klárko, asi jsi přehlédla, je tu zahlcená
" pokakaná " diskuze..... Můj dotaz v 8:44, až budeš mít chvilku, děkuji moc.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Až se potkají tak mám Pavkol dá zcela jistě zprávu. Uvidíme. Sám jsem zvědavý jestli si jen někdo neutahuje. Pokud ano,tak je to dost vygenerovaný profík. Spíš žena,Libor to není, ten styl a obsah,on by přes močení dál nešel. Ale může to být reál a teda to by asi Pavkol čuměl. Přál bych mu takovou bohémskou hvězdu.

Pozorovatel (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

A kalhotky to samé. Vy jste Colombové. Nicméně její lokace je Liberec a Pavlova Praha,takže reál.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

My jsme Colombové a ty vrchní Sherlok, co?

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

Ono je to moc náhod najednou. Pěkná mladá holka, medička, epileptička a že by chtěla zrovna našeho Pavlika? To ne.

Bertík (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Těším se na Kristýnku, dám vědět Klárko.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

opravdu se moc a moc omlouvám jestli jsem něco přehnal

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Já pracuju na seminárce a příští rok diplomku a tak teď nemůžu být stále tady s tebou. Brzy půjdu čůrat a tak se pokusím popsat jak jsem ty věci detailně. Asi ne tak jako tady jiný holky,ale zkusím to.

Pavkol (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

aha a za to s tím tělem se nezlob nedošlo mi že to je nevhodné můžeš mi to odpustit prosím?

Bára (Po, 18. 1. 2021 - 10:01)

Ta jsem si odskočila na záchod. Já doma chodím jen lehce oblečená tak jsem si ráno vzala mikinu a dole jsem v silonkách a pod nima nosím kalhotky,jestli chceš barvu tak jsou bílé se žlutým vzorem. Tady se dost udržuje v bytě teplo a tak to stačí. Na záchodě jsem čůrala a detailně asi tak,že když jsem si sedla a tak jsem to za chvilku pustila a pak to už šlo hodně výrazně z pipiny a pak už to bylo. Já si pipinu vždycky osuším ,protože jsem holka a asi víš, že holky když čůrají proudem tak jim to stejně teče okolo a v tom máme proti vám nevýhodu. V tuto dobu chodím běžně na záchod po prvním ranním čůrání. Prdění ani kakání už nebylo. Pipinu mám normální, lysou a velikostně taky jako většina dívek,žádné anomálie,včetně pysků,které jsou spíš menší, klitoris taky nenápadný, ale citlivý. Nohu mám velikost 40,prsa velikost 3. Čůrat před klukem se nestydim,pokud se známe a je slušný. Ale kakat ne. Možná někdy bych to dokázala s tebou,ale jen na koukačku. Čůrání jsem schopná udržet déle než to ,co tady píšou holky, nedělá mi problém udělat to na veřejných toaletách nebo i někde venku za rohem.

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 11:01)

A je to jasný. Zase holka v silonkách, popis kalhotek....je to stejný jako u Sluníčka, je to stejnej člověk co tohle všechno píše. A zabral celou diskuzi pro "Pavkola a jeho Báru". A je to nechutný a sem to nepatří.

Reklama

Přidat komentář