15270 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Žaneta (anonym)
Klárko jen jsem těm chtěla pozdravit. Vím, že asi už jseš na cestě do školy. Tak hlavně taky blahopřeju k tomu domečku,co budete mít s Liborem, je to frajer,že to takhle udělal,ale vím,že pro tebe jsou důležitější věci než majetek. A ten návštěvník,co ti tady stále závidí a startuje na tebe, ten ať táhne do kanálu Jak Niki,je ok?
1. Říjen 2020 - 7:33
Martina (anonym)
ode mne taky podpora na dnešek.
1. Říjen 2020 - 8:03
Matlák (anonym)
Holky mám pnutí jako holky date mi dáte curini,,?
1. Říjen 2020 - 9:32
Anna (anonym)
Jak tady píšeš Kláro, tak to bych neuměla tak natvrdo, ale když mám u toho někoho blízkého, tak se nestydím. Mám ségru a mám i kluka a to se vyčůrám. U toho kluka mi to trvalo déle, ale když jsme měli sex tak už mně znal celou a od té doby se nestydím čůrat když je se mnou. Ale vyčůrat se mu do pusy, to promiň to teda ne. A ani to po mně nechtěl a to bych neudělala. Počůrat na ruku to má ale rád taky. Měla jsem před ním dva kluky a oba vzrušovalo, když mě mohli vidět při malý. Asi je to normální, že se jim to líbí.
1. Říjen 2020 - 11:17
Návštěvník (anonym)
Hm, Klára už je milionářkou. Půlka baráku , to je i za víc. Za několik vychcání. To mi hlava nebere.
1. Říjen 2020 - 15:40
Natalie (anonym)
Odpověď na Hm, Klára už je milionářkou.
Tvý myšlení zase nebere hlava mně. Už se vykašli na ty ataky a obviňování.
1. Říjen 2020 - 16:14
Žaneta (anonym)
Odpověď na Hm, Klára už je milionářkou.
A ty si myslíš, že je to za čůrání??? Tak to je mi tě líto. Ona po ničem nejde a vůbec nevíš co je vztah a láska.
1. Říjen 2020 - 17:39
Mike (anonym)
Fakt ,už ji nechte být. Dnes se ani neozvala.
1. Říjen 2020 - 18:22
Martina (anonym)
Odpověď na Fakt ,už ji nechte být.
Asi nečteš,nebo jenom to čůrání. Vždyť psala,že má autoškolu a odpoledne přepis v Liberci. Ty seš nadrženej až bude čůrat,chápu, ale třeba to ani dnes nestihne se ozvat. Tak si musíš pomoci sám pokus nemáš holku.
1. Říjen 2020 - 18:30
Anni (anonym)
Dnes jsem pochcala roušku a druhou si ji pěkně vytřela.
1. Říjen 2020 - 19:21
Klára (anonym)
Dnes jsem měla opravdu naplněný den a teď jsem už doma a jsem unavená. Tak se ozvu zítra. Pojedeme na chaloupku a vyzvednou mně ve škole. Čůrání venku bylo po tom notáři ,když jsme jeli domů a u lesa jsem se vypustila, sice hodně, ale bez mazlení a jeli jsme dál ale víc se ozvu zítra a ddalší dny. Musím taky rozdýchat tu změnu. Stále mi to nedochází.
1. Říjen 2020 - 19:31
Martina (anonym)
Odpověď na Dnes jsem měla opravdu
Ok ,odpočívej a oslavte to,alespoň doma. Hezké večerní pelíškovaní!
1. Říjen 2020 - 19:36
Mike (anonym)
Klárko nic rozdýchávat nemusíš. Zasloužíš si to, protože tě Libor miluje a to co dělá dělá upřímně. Tak se tím netrap. Hezkou dobrou noc a zase se ozvi z chaloupky. Pochopil jsem, že ráno to moc nestíháš a asi na cestě z mobilu psát nechceš ,ale v klidu a to je ok. Jak je Nikolce? Taky jsem zvědavý, jestli ji není hůř než včera, ale to bys asi zmínila. Tak pa a budu na vás myslet a těším se na tvé sdílení nejen o čůrání.
1. Říjen 2020 - 20:25
Návštěvník (anonym)
Jaký to je být milionářkou v 18 letech bez vlastního přičinění? Co? Já jsem v tvých letech měl akorát kulový a jen kapesný od rodičů, na týden pětikilo. Ještě jsi dokázala v životě hovno a kdo tohle z tvých vrstevníků má? To ti není trapně? Rád bych,abys mi laskavě odpověděla. Díky.
1. Říjen 2020 - 20:37
Mike (anonym)
Zalez do boudy a přestaň! Tady si někdo koleduje o nakládačku!
1. Říjen 2020 - 20:55
Pozorovatel (anonym)
Ten Návštěvník, co tady oxiduje proti Kláře je podle mně někdo z jejího blízkého okolí a nemusí být starší. Dokonce spolužák. Taky mně napadl i její otec, ale tady to zase nemá příliš logiku.
1. Říjen 2020 - 21:00
Natalie (anonym)
Odpověď na Ten Návštěvník, co tady
Je to sprostej hnusnej debil, ať je to kdokoliv. Já už se k němu nebudu vůbec vyjadřovat. Klárko nenech se tím rozhodit. Trochu se bojím,že tě to může zasáhnout. Kašli na to, je to blbec.
1. Říjen 2020 - 21:16
No (anonym)
Spíš je problém v tom, kdyby se chtěli rozejít, tak jak to vyřeší. Je moc mladá a pokud se vezmou, mít společný majetek.....
1. Říjen 2020 - 21:46
oliver (anonym)
Odpověď na Spíš je problém v tom, kdyby
Oni to udělali před sňatkem u notáře. To je asi ze zákona jednoznačné. Patrně jako dar poloviny nemovitosti. Na to se SBVM nevztahuje.
1. Říjen 2020 - 21:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oni to udělali před sňatkem u
Ale to je jedno. Kdo v tom případě, že se rozejdou zůstane v domě.
1. Říjen 2020 - 22:08
Návštěvník (anonym)
„Pravda je jedna. Náš syn je životní amatér, který jen tak z plezíru likviduje dvě ženský. A dítě navrch.”
1. Říjen 2020 - 22:12
Robin (anonym)
Maruška slíbila,že se sejdeme v sobotu. Tak se ozvu jestli to dopadne. Já se snažím jak můžu. Já ji chci jako holku pro sebe.
1. Říjen 2020 - 22:52
Podpíčník (anonym)
Odpověď na Maruška slíbila,že se sejdeme
Ó , toje ta čůranda, jak jste spolu se při tom poznávali? No tak se chyť šance, nebudeš litovat!
1. Říjen 2020 - 23:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Pravda je jedna. Náš syn je
Nerozumim
1. Říjen 2020 - 23:09
3 (anonym)
Odpověď na „Pravda je jedna. Náš syn je
Medvídek?
1. Říjen 2020 - 23:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Medvídek?
asi jo
2. Říjen 2020 - 0:05
Návštěvník (anonym)
Korben Dallas: „Nekoukej na to celej den, zdegeneroval by ti mozek.”
2. Říjen 2020 - 0:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Korben Dallas: „Nekoukej na
MIck Friedman: " Tento týden to zavaříš. ...Jak jsemi říkal v Denveru. A nedělej modrý opuchy."
2. Říjen 2020 - 8:28
Martina (anonym)
Pěkný pozdrav Klárko z práce. Prodávám byt v Přelouči a chtěla bych z toho pořídit nějakou chatičku nebo malou chaloupku tam v tom vašem kraji. Hodně mně to nadchlo jak o tom píšeš.Hlavně lesy a houby. Zatím tam mnoho nabídek není, nevěděla bys o něčem? Vím, že tam kupoval nějaký domek chlap,co ti o tom psal, Byla bych moc ráda tam v tom okolí něčo sehnat, Nespěchá to, zájemce na byt už mám, chatičku bych realizovala do příštího roku. Moc děkuji, a užijte si víkend. Má být ještě teplo.
2. Říjen 2020 - 9:05
Pozorovatel (anonym)
Odpověď na Pěkný pozdrav Klárko z práce.
Projel jsem všechny možné nabídky a je tam možné si vybrat chalupu, chat je tam minimálně v této lokalitě. Je to u starších chalup trochu německý styl. Záleží na tom, kolik do toho chceš investovat. Osobně bych se radši poptal místních, Klára nebo její maminka a ta Helena určitě budou vědět. Helena je místní a tudy bych hledal informace.Mimo RK je to většinou snazší a levnější.
2. Říjen 2020 - 9:55

Stránky

Přidat komentář