Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

Libor jezdí s tím majitelem po úřadech a my jsme doma a čůráme jen na záchodě a normálně a já měla dopoledne i to druhý a tak mám bříško úplně prázdný. Nikolka zase chrní. Ta si zvykla doma po obědě spinkat tak na hoďku a tak ji nechám. Ona si pustí telku a za chvilku už je tuhá. Ale byla se se mnou hezky vyčůrat než usnula a tak bude v pohodě. Ale čůráme normálně ne prudkým proudem na hodně nutně ale v klidu to pustíme pozvolna a až pak se to rozteče a je to. Tak jsem ji přikryla a pohladila a jdu k sobě. Mamča je taky dobrá a chtěla,že zajedeme k tetě a tak až se Niki vzbudí tak ji tam odvezu.

Lucka (Út, 19. 1. 2021 - 14:01)

Zdravím z domova. Hele ja6 si taky někdy lehnu odpoledne a usnu. To je důkaz ,že má Nikolka u vás pocit bezpečí a klidu. Já ale pak musím hned na záchod a jsem po obědě a spánku plná . Tady trochu sněží ,jak u vás?

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 15:01)

Tady taky sněží. Niki už je vzhůru a byly jsme spolu čůrat než pojedeme. Já jen trochu a Niki trochu více ale ne akutně. Pojedeme

Fridolín (Út, 19. 1. 2021 - 14:01)

Klárko, já jsem se také vysral. Ale už ráno, než jsem šel do práce. Včera k večeři jsem měl Hafburger z LIDLU, tak jsem ráno myslel, že mě to roztrhne prdel.

Karel (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Holky, chci se jen zeptat, jestli vám někdy nějaký kluk nebo holka vytírala kundičku po čůrání? A jestli byste si ji vytřít nechaly?

Holka (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Já si pipinku osetřim sama když je možnost papírem nebo ubrouskem do sucha. Nejprve vevnitř a druhým papírkem okolo až dozadu. I na cesty si beru papírové kapesníčky nebo se aspoň pořádně oklepu po vyčůrání. Od kluka jsem si to nechala dělat ale pak to skončilo vždycky sexem. Od holky od ségry taky. Ona mi to dělá ráda a vysuší mi ji důkladně, že jí nejprve roztáhne a vyšší uvnitř okolo močové trubice a pak pysky a do zadečku a já ji to dělám taky, ale ne až tak důkladně, jen zvrchu a zatlačím papírem v dlani trochu do její štěrbinky a ona se rozestoupí a tak se to vysuší i uvnitř. Jednou jsem byla asi rychlá a když jsem ji utírala pipinku ona najednou musel a ještě a pochcala mě. Ještě v ní trochu zůstalo a neohlidala to. Měla jsem z toho srandu a tak jsem ji osušila znovu a už v pohodě.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Já se z vás udělal. Krásné vžité. Kolik je vám ségry let?

Holka (Út, 19. 1. 2021 - 13:01)

19 a 16

Holka (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Jsem si v koupelně na židli hodně zvedla a roztáhla nohy a ještě roztáhla prstama pipinu a začala jsem čůrat. Byla jsem zvědavá jak mi to jde odkud a z pipiny stříkal ze mně proud do obloučku na zem a tak jsem všechno vyčůrala. Potřebovala jsem když jsem vstala dost nutně. Ta moje močová ďírka uvnitř , z ní to šlo a byla napjatá jak jsem dost nutně musela. Čůrala jsem žlutou moč. Víc často ale čůrám vodovou světlou.

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 12:01)

Krásný popis

Natalie (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Ahoj Klárko. Já jsem si to změŕila kolik vyčůrám, měla jsem rano močák tak plný až mě bolel. Vyšlo ze mně 460 ml a neměla jsem krátký ale dlouhý chcaní,taky jsem dočůrala dlouhý mírný pramen a stále to šlo.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

AHoj natálie tka to je od doby kdy si to tady holky měřej myslím rekord gratuluju k němu

Natalie (Út, 19. 1. 2021 - 09:01)

Já se fakt až počůrala. Pomohla jsem si to držet rukou mezi nohama a byla jsem přes kalhotky stejně mokrá, protože než jsem vyndala tu nádobu na měření neudržela jsem to a čůrala do nich na zem v kuchyni, ale hned jsem si je sundala a šlo to všechno pak už do té nádoby, nejprve taky hrozně proud a pak jsem se nemohla dovyčůrat a stále se mi chtělo a stále šel malý kolisavy pramínek. Tak jako to opravdu bylo hodně. Kdybych rychle nenašla ten měřák,tak bych asi vyčůrala v kuchyni na zem všechno nebo bych něco vymyslela vzala bych asi rychle velkou misku a do ní
A pak bych ji důkladně omyla. Ty počůraný kalhotky jsem si hned natočila a vyperu je.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 09:01)

úžasná krásně to popisuješ doufám že když se teda budu držet tématu že spolu aspoň takhle virtuálně vycházet budeme

Natalie (Út, 19. 1. 2021 - 10:01)

Já se učím od Kláry, ale ta je úplně vypsaná. Mně to tak ještě nejde.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 10:01)

to je jedno Naty hlavně že se mnou někdo na dané téma komunikuje když se držím zpátky tzn. že už asi nejsi na mě naštvaná. to víš rád se ptám na všechno co s tím souvisí ale kromě tebe a Báry to nikdo tak skvěle nepochopil

Klára (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

Fiido a Markéta děkuji za pochvalu. Teď ráno jsem musela s plnou pipinkou na záchod a jak jsem stáhla kalhotky tak jsem čůrala hned hodně z pipinky jako klasicky po ránu a ještě dočůrávala malými pramínky z pipinky a přišla Niki a pustila jsem ji a taky jí to šlo hned z bříška vydatně po celý noci. Neměříme to ,ale kolem 300 až 400 ml to bude. A začíná klasické ráno a dopoledne škola po netu a tak se zase pak ozvu.

Sluníčko (Út, 19. 1. 2021 - 08:01)

Klárko já jsem taky čůrala ráno jako ty moc z pipinky na záchodě ale už to nebolí a už budu dnes taky na výuce. Já tě mám moc ráda a Nikolku taky a ta taky čůrá jako ty. Myslím jak máte maminku jestli už je zdravá.

Mike (Út, 19. 1. 2021 - 07:01)

Klárko, můj čůrací andílku ,příjemný den!

Návštěvník (Po, 18. 1. 2021 - 21:01)

Matylda: „Co to je?!”
Bertík: „To to totiž, to je Rolf.”
Matylda: „To není ten Mráček?! Vy jste utopili vodníka?!”
Bertík: „A copak to jde, utopit vodníka? On si splet Janu s jednou tou...”

Reklama

Přidat komentář