Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 21:01)

Já teda mám kluka 16 a holku 10 a ta někdy močí stejně svižně jako Klára nebo Nikola a nemusí být nastydlá. Jindy se jí to loudá a čůrá pomalu. Asi jak nutně potřebuje.

Martin (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

Nejsem žádný znalec anatomie,ale když jsem někdy viděl mladší ségru jak čůrala, tak taky to měla rychlý . Tak jestli je to třeba tím , že holky nemaj pinďoura a tak kratší cestu moči protože se svou ženou jsme prozkoumaný a ona má stejně malý močový otvor jako já a taky má někdy větší rychlý proud . Ségru jsem kdysi taky prohlížel a taky má diírku v pipině na močení malou a nenápadnou . Nikola má možná větší močový otvor a tak proto čůrá silně a rychle. Nevím. Klárka by to mohla znát, holky své pipiny jako ségry mají určitě taky prohlidnuté.

Hmmm (Út, 19. 1. 2021 - 23:01)

bezva výzva.

Anni (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

Dnes mi na ni spadla vločka

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

teď když už víš jak se jmenuju se můžu podepisovat takhle si báječná

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a jsi li Báro ještě u toho mohu se tě ještě na něco zeptat?

Fido (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

Pavkole, ty jseš takovej rapl netrpělivej. Sem není dobře dávat na nikoho spojení, sám jsi odhadl možná rizika a nebezpečí. Přitom to nemáš vůbec zapotřebí, situace je jasná! 10.února přijde do prodejny holka, řekne Ahoj, já jsem Bára a dáte si pusu a mailovou adresu :).

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 18:01)

mě právě z toho co psala nedošlo že to myslí až při tom setkání. Jak se lidově říká stál jsem si na kabelu ale ještě jednou díky za varování. Mělo mí to dojít samotnému ale jsem rád že si mi to vysvětlil

Bára (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Pavle dnes nebylo kakání,omlouvám se, ale nešlo to, třeba zítra bude. Čůrala jsem několikrát a nejvíc když jsem přišla z města a venku byla zima a já jsem jela pár pater nahoru a už jsem se pohupovala a křížila nohy. Rychle jsem odložila nákup v chodbičce a nemohla jsem na nic čekat, asi jako tady napsala před chvilkou Klára, rychle kalhoty a všechno dolů a hned ze mě velký proud a ani jsem si taky nesedla a jednou rukou držela kliku dveří a na druhém konci jsem to pouštěla pod sebe do záchodu. Je úsměvné,ž e jsem tady sama a nikdo jiny, ale ta ruka na klice mi upravovala stabilitu. Když to mám někdy rychlý jako dnes tak se zaseknu a čůrám v té pozci kdy to začalo a to bylo ještě než jsem si chtěla dřepnout,ale kalhotky a punčocháče jsem zachránila ,neboj nepočůrala jsem se, ale moc k tomu nechybělo. Přeji hezký večer Pavle.

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a bylo tedy jenom to čůrání nebo ses během dne třeba aspoň i uprdla?

Pavel alias pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

protože jdu zítra do tý práce tak se asi už půjdu koupat takže kdybys odpověděla později nebo zítra nevadí přečtu si to až zítra vůbec nechci na tebe nijak časově naléhat jsem rád že si mi napsala tak hezky o tom ranním i o tom večerním čůrání

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

to nevadí jak říkáš když tak to bude zítra. ale o tom čůrání píšeš taky moc krásně

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Pavle jestli dnes Barunka nekadila,tak zítra
to bude mít velký a zase jí to půjde těžce ven. Ta moje ,když 2 dny nejde tak pak se trápí jako kdyby rodila a nejde to. Ona se nestydí kadit se mnou a tak jsem tomu často přítomen.

Pavel (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a pokud by ti to nevadilo návštěvníku mohu se tě ještě na něco zeptat?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Ano?

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a měl si na to štěstí spíš venku nebo se to dá nějak udělat i na záchodě?

Návštěvník (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

Venku častěji ale i na záchodě. Někdy kadila třeba čtvrt hodiny než jí to teprv začalo jít ven,ale měla to na kraji vidět celou dobu a zadek plnej,ale nemohla to dostat ven ,často měla až křeče až slzy v očích a já ji pomáhal a hladil a utěšoval a nakonec se to nějak povedlo a s velkou námahou se postupně vykadila.

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

i když by mě to z pochopitelných důvodů mělo zajímat jen u zadaných holek a teď díky nově vzniklé situaci konkrétně jen u Báry tak díky za ochotnou odpověď

Pavkol (Út, 19. 1. 2021 - 20:01)

oprava samozřejmě jen u nezadaných no je teda fakt trapnej překlep

Pael (Út, 19. 1. 2021 - 19:01)

a mohu se tě teda jen tak na něco zeptat?

Reklama

Přidat komentář