Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

No, (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

klidně můžeme psát o hovnech kojeních a sbírání známek. jen na to tady nikdo nemá tolik času jako ten Libor.

Zuzka (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Trefa!

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Protože jsi skutečnej člověk a jinak jsou to tady jen vymyšlené povídky jako většinou na Doktorce. už to pochop.

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Kdybych to býval věděl tak bych si to jen četl a svými slabostmi se nechlubil no jo co se dá dělat i taková psychická facka mě vyléčí z toho abych to převedl do reality a budu rád za voyeurismus ve sprše a za pissing ale už si to nikdy opravdu nikdy nebudu domlouvat jakoukoiv internetovou formou možná vyjma mejlu ale diskuze a sociální sítě fakt už nikdy. Asi si budete myslet že si teď z vás dělám legraci ale děkuju vám že jste mě asi právě vyléčili a to už je opravdu moje poslední zpráva

Pavkole (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Jdi si na prdící a srací témata jestli chceš psát o tom. Tečka !

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

no a takhle to stačilo napsat hned na začátku a pochopil bych to a ne mi hned nadávd do ošklivých podstatných jmen děkuju za vysvětlení to mi stačí. Nemyslete si i když na to podle vás asi nevypadám tak se mi to po přečtení začátku stránky 646 na nějakej čas asi pěkně znechutilo. Já měl jednoho člověka s kterým jsem si na dané téma dokonce mailoval ale asi jí na to přišel přítel nebo manžel protože od 12. ledna ani řádka. Proto jsem to zasel tady a vůbec mi nedošlo že když je to tady o něčem jiném že proti sobě (bohužel právem) vzbudím velkou vlnu nenávisti

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Co ho vyháníš, prdět kadit i chcát může i tady!!!! Uchylka jako uchylka, o co ti jde?

Pavkol (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

děkuju za zastání ale už jsem si za ten měsíc co tu jsem vlastní vinou vytrpěl dost takže dneska fakt končím

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Ano fakt:):):)

Klára (St, 20. 1. 2021 - 16:01)

Už jsme zpátky a jelo se pohodově a na chaloupce je sníh ale rozmočený a tak jsme daly semínka a koule a jely jsme za chvíli zpátky . Niki je už v pohodě a byla moc ráda za tento neplánovaný výlet. U Helenky jsme se nestavovaly bez ohlášení a bylo to opravdu fajnový zpestření. Než jsme jely tak jsme se doma vyčůraly ,nezapomněly jsme a na chaloupce jsme se vyčůraly spíš preventivně ,chtělo se mi tak středně a čůrala jsem a udělala jsem na bobečku trochu loužičku a Niki taky z pipinky spustila ,ale nebylo to akutní a udělala to klidně normálním pramínkem a říkala, že by ještě taky vydržela. Návštěvníku, když mám holčičí dny tak čůrám taky normálně. Třeba mám v pipince tamponek a to si při tom počůrám ten ocásek, tu šňůrku od něj nebo si ho vyndám, vyčůrám se a dám nový. Tamponek mi při čůrání vadí jen někdy a jde mi to čůrat hůř, ale většinou se i s tamponkem vyčůrám rychle když se mi chce nutně víc. Půjdeme připravit večeři s mamčou. Libor už jede a za chvilku bude doma. Ještě zítra a ten pán bude celý přestěhován a Libor už bude mít oficiálně klíče od našeho nového domu. My máme čas do března a to tady můžeme ještě být.

Šišmiš (St, 20. 1. 2021 - 20:01)

Konečně jsem se ptrokousal k tobě . Suprový čůraničko!

Jana (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Klárko a už jsi nějak vymyslela jak dokoncíš tu školu? Budeš dojíždět? To asi je daleko? Jinak si taky myslím, že Niki je zdravá jen na to někdy nemyslí a pak je plná a musí hned.

Klára (St, 20. 1. 2021 - 19:01)

Ještě jsem nakoukla. Jano zatím nevím, ale asi budu dojíždět. Asi autem,vlakem nebo busem to je složitý. My tady můžeme být do března tedy do konce února a kdo ví jak to se školou bude a s maturitama. Zatím si s tím moc hlavu někam. Už jsme všichni doma a já se ozvu zase zítra. Bertíku je moc hezký jak na mne reaguješ, ajá ti víc přeju tu Kristýnku ,protože je volná . Tak mi napiš jak bylo zítra s ní. My jsme teď doma a čůráme jen na záchodě a relaxujeme.

Simona (St, 20. 1. 2021 - 22:01)

Jestli jsem dobře koukala tak na dojíždění to budeš mít opravdu daleko jestli budete tam někde mezi Hradištěm a Turnovem. Hele ten dnešní nápad s tou soutěží, která z vás se déle nevyčůrá, to bylo dost hloupý, promiň, ale zase to dostalo správný happy end. Je jasný, že Nikolka je mladší a že asi nevydrží tolik ,co ty.když jste byly asi ráno a pak až dopoledne stejně v čase. Tak hezký zbytek večera. Snad jsem tě ještě zastihla. A když ne, tak dobré ráno. Víš, že já spíše píšu pozdě.

Lucka (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Moc hezký počin Klárko a tak vidíš , že když na to Niki myslí a dojde si včas, tak čůrá normálně . Prostě zdravá holka, která má res den více jiných podnětů a o tom jestli potřebuje na záchod moc nepřemýšlí a pak musí rychle. Příjemný večer. Tady taky bylo dnes Slunce a skoro předjarní pocit.

Holka (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Luci to je jasný. Já v jejímvěku jsem byla často zabraná do nějaké činnosti a potom se mi najednou chtělo strašně čůrat a zachránila mi to ruka v rozkroku a útěk na WC a když to bylo venku tak za první strom a už to šlo. To jsem se ani nestačila stydět jestli tam byli kluci nebo holky ,prostě jsem musela a hotovo.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Ruka v rozkroku :)))Ty jsi taky holka s koulema .)))

Holka (St, 20. 1. 2021 - 18:01)

Tak ruka na píčce no,nechtěla jsem to napsat tak natvrdo.

Mike (St, 20. 1. 2021 - 17:01)

Klárko udělalas to velmi správně a ten výlet vás zase srovnal. A díky za moc pěkný čůráníčko.

Návštěvník (St, 20. 1. 2021 - 15:01)

Kláro, mohla bys prosím popsat, jak to děláš, když čůráš někde venku a máš menstruaci?

Reklama

Přidat komentář